98,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

286

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,8/5
CZAS WYSYŁKI
4,7/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 14:11

Lista ocen

14 lip 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 25 lip 2019:
"Proszę wybaczyć, ale nie odpowiadamy za brak umiejętności czytania choćby tytułu oferty w której dokonuję się zakupu, chcąc kupić "głośniczek" polecamy nie kupować tam gdzie jest WYRAŹNIE NAPISANE "NAPRAWA GŁOŚNIKÓW". Pieniądze były zwrócone 5 dni po Pańskiej pomyłce, więc ten komentarz traktuję wyłącznie jako element Ukraińskich obyczajów."
12 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakup 26-go, wysyłka 29-go: jak na obecne standardy dosyć długo,sprzedawca informuje iż wysyła w 24 godziny. Towar mizernie owinięty folią bąbelkową i wrzucony do tekturowej koperty. Wystarczyło, że ktoś mocniej naciśnie i membrana zniszczona. Głośnik ani odnowiony ani oryginalny, niezgodny z fotografią. Brak numeru firmowego JBL, wyszarpany z jakiegoś urządzenia - zniszczone uchwyty na śruby oraz końcówki lutu. Strach pomyśleć co by mi zamontowano przy zleceniu wymiany przetwornika."
Odpowiedź z 19 maj 2019:
"Szanowny kliencie, został Pan z góry przeproszony za zaistniały incydent, zaproponowano wymianę towaru lub zwrot na czym przystało. Zdjęcia w aukcji uwidaczniają stan towaru, a przesyłka jest dostosowana do zawartości."
8 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Dostałam nie zbyt dobrej jakości głośnik, po czym go zwróciłam . Sprzedający nie raczy odpisać na smsy wysyłane do niego, ani nie chce zwrócić pieniędzy twierdząc, że już to zrobił. Nie Polecam "
Odpowiedź z 19 maj 2019:
"Pieniądze zostały oczywiście zwrócone, możemy jedynie jeszcze raz przeprosić. Inna sprawa to taka, że komunikacja SMS nie jest najlepszym sposobem na szybkie załatwienie sprawy, proszę też przyjąć do wiadomości, że niektórzy mogą nie pracować podczas np. weekendu majowego."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro