Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

7204

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Lista ocen

Wszystkie (7209)
Polecam (7204)
Nie polecam (5)
10 lip 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Torba mocno śmierdziała nawet po wypraniu nadal było ja czuć. Niestety nie noszę jej z tego powodu."

Zgodność z opisem

3

Czas wysyłki

4

Koszt wysyłki

3

Obsługa klienta

3
20 lut 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
Odpowiedź z 22 lut 2018:
"Bardzo niesprawiedliwa ocena transakcji. Pani nie może się pogodzić z tym, że 3 dni po jej zakupie cena towaru została obniżona. Pani zapowiedziała, że w związku z tym odeśle do nas kurtkę jednak tego nie uczyniła. Zamiast tego otrzymaliśmy negatywną ocenę. Wysyłka odbyła się w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia i kosztowała 7 zł. Myślę, że zarówno koszt dostawy, jak i czas wysyłki zasługują na więcej niż 2 gwiazdki. Jedna gwiazdka za obsługę kupującego również jest dla nas niezrozumiała."

Zgodność z opisem

4

Czas wysyłki

2

Koszt wysyłki

2

Obsługa klienta

1
11 gru 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Ogólnie jest ok, ale spodnie są z materiału do którego wszystko się przyczepia. I to jest dość duży minus."
Odpowiedź z 3 sty 2018:
"Niestety o zastrzeżeniach dotyczących otrzymanego towaru dowiadujemy się dopiero z komentarza. Klient miał możliwość odstąpienia od umowy lub reklamowania produktu jednak z tej opcji nie skorzystał. Ponadto zaproponowaliśmy Panu kilka innych modeli z dużym upustem jednak Pan nie był zainteresowany. W przypadku zgłoszenia problemu staramy się proponować klientom satysfakcjonujące rozwiązania."

Zgodność z opisem

3

Czas wysyłki

4

Koszt wysyłki

3

Obsługa klienta

4
9 sie 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Plecak Hi-tech Aruba 35L niestety nie spełnił moich oczekiwań, usztywniane pleców (dwa metalowe pasy) jest wykonane w sposób fatalny, wypycha wnętrze plecaka, co uniemożliwia jego właściwe użytkowanie, można zapomnieć o zapakowaniu np. laptopa, teczki z dokumentami czy systemu hydracyjnego... Nie polecam tego plecaka. Na sprzedawcę nie mogę powiedzieć złego słowa, dostałem druk od odstąpienia zakupu i dostałem zwrot pieniędzy, oczywiście plecak musiałem odesłać na własny koszt."
Odpowiedź z 3 sty 2018:
"Plecak sprzedajemy w bardzo dużych ilościach i nie mieliśmy tego typu zgłoszeń w przeszłości. Rzeczywiście pręty będące usztywnieniem plecaka są wygięte do wewnątrz aby w połączeniu ze sztywną siatką na tylnej ściance zapewniały odpowiedni dystans od pleców, a tym samym prawidłową wentylację. Podczas napełniania komory głównej pręty się prostują. Jeśli wygną się w stronę pleców oznacza to, że plecak został przepełniony. Plecak nie jest przeznaczony do przenoszenia laptopa."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

4

Koszt wysyłki

5

Obsługa klienta

5
22 lip 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Przelew 12.07, dostawa pocztex24 21.07. Brak wystawionej i sprzedanej koszulki na stanie. Kontakt...rzekoma próba kontaktu tel i zły numer. Numer podany ten sam na allegro od zawsze i brak problemów ze strony innych sprzedawców. Szybka odpowiedź na maila i telefon z mojej strony. Ogólne wrażenie głównie z powodu braku sprzedawanego towaru średnie."
Odpowiedź z 14 sie 2017:
"Koszulka rzeczywiście nam się skończyła za co raz jeszcze przepraszamy. Staramy się aby takie sytuacje nie miały miejsca. Próbowaliśmy się skontaktować z kupującą jeszcze w dniu złożenia zamówienia jednak podany przez Panią 10-cio cyfrowy numer telefonu nie jest prawidłowy. Nie otrzymaliśmy także odpowiedzi na wysłanego maila. Po tygodniu Pani skontaktowała się z nami mailowo z innego adresu. Kupująca otrzymała propozycję zamiany koszulki na inny model jednak z niej nie skorzystała."

Zgodność z opisem

2

Czas wysyłki

2

Koszt wysyłki

5

Obsługa klienta

3