100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

19067

7

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 18 lat i 6 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 18:15

Lista ocen

24 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

8 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 12 sie 2019:
"Niestety mimo ogromnych chęci i usilnych prób z naszej strony nie udało się nam skontaktować z kupującym. Na maile nie odpowiada, telefonicznie również jest nieosiągalny. Nie wiemy co się stało. Paczka wysłana natychmiast, dostarczona w terminie, produkt zgodny z opisem. Po kilku miesiącach komentarz. Jeśli był jakikolwiek problem wystarczyło do nas napisać lub zadzwonić natychmiast byśmy pomogli. Niestety tak się nie stało. Zawsze zachęcamy do kontaktu, pomożemy. Takie komentarze nie mają sensu"
18 lip 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 31 lip 2019:
"Niestety mimo najszczerszych chęci i usilnych prób nie udało się nam w żaden sposób skontaktować z kupującą. Na maile nie odpowiada, telefonicznie również jest nieosiągalna. Nie wiemy co się stało. Paczka wysłana natychmiast, dostarczona w terminie, produkt zgodny z opisem. Jeśli był jakikolwiek problem wystarczyło do nas napisać lub zadzwonić natychmiast byśmy pomogli. Niestety tak się nie stało, klientka się z nami nie skontaktowała. Szkoda. Zawsze zachęcamy do kontaktu, pomożemy."
21 lut 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Paczka nie dotarła, choć była pilnie potrzebna!"
Odpowiedź z 26 lut 2019:
"Paczka wysłana pocztą zaraz po zakupie (zgodnie z deklaracją klient, na wskazany adres). Nr paczki: 00259007738575913269. Przesyłka dwukrotnie awizowana, czekała 10 dni. Nikt nie odebrał, wróciła do nas. Mimo silnych chęci prób kontaktu nie udało się. Klient na maila nie odpowiada w ogóle, a oba podane nr telefonów nieaktywne. W sumie ze zwrotem zapłaciliśmy 28 zł za wysyłkę, kwoty tej nikt nam nie zwróci i jeszcze komentarz dostaliśmy negatywny za nic. BRAWO ALLEGRO. Tak nie powinno być."
22 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przedmiot nie zgodny z opisem, zamówiony mikrofon różni się modelem. "
Odpowiedź z 17 sty 2019:
"Niestety mimo licznych prób kontaktu telefonicznego i mailowego nie udało się nam skontaktować z kupującym. Kupujący również z nami się nie skontaktował w tej sprawie, a wystarczył krótki telefon lub mail i natychmiast wysłalibyśmy właściwy model. W przedświątecznym zamieszaniu mogą się zdarzyć pomyłki w wysyłce. Bardzo nam przykro z tego powodu, przepraszamy. Niestety zabrakło kontaktu. Możliwość wymiany jest cały czas aktualna prosimy tylko o kontakt i działamy."
6 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 21 lis 2018:
"Niestety mimo najszczerszych chęci kontaktu z kupującym nie udało nam się skontaktować. Nie wiemy co się stało, paczka wysłana natychmiast i dostarczona w terminie, produkt zgodny z ofertą. Telefon nie odpowiada próbowaliśmy kilkukrotnie się kontaktować, na kilkanaście wysłanych wiadomości e-mail nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Zakładamy że to pomyłka. Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy zespół SystemBank"
30 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar niekompletny.sprzedawca łamie prawo(wyciekły moje dane osobowe do jakiejś obcej osoby i brak dokumentu sprzedaży).na koniec kłamstwo o wysłaniu brakującego towaru. Sprawa zostaje zgłoszona odpowiednim organom."
Odpowiedź z 19 lis 2018:
"To nie jest prawda. Nie łamiemy prawa. Do przesyłki dołożyliśmy paragon - mamy dowód na video. Nie wyciekły żadne dane. Na to również mamy twarde dowody. Kontaktowaliśmy się jedynie na dane podane w koncie Allegro. Nie kłamiemy, przesyłka wysłana przed wystawieniem komentarza, a Pani została o tym poinformowana również wcześniej. Na to również mamy dowody m.in. w postaci numeru nadania paczki. Sprawa zostanie skierowana do sądu. Jesteśmy rzetelną firmą działającą na rynku już ponad 27 lat."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro