Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

83,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,4

Czas wysyłki

4,1

Koszt wysyłki

4,3

Obsługa kupującego

4,3

Lista ocen

Wszystkie (12)
Polecam (10)
Nie polecam (2)
29 cze 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Nikomu nie polecam, sprzedajacy oszukuje na wysyłkach nie ubezpiecz paczek listonosz powiedział ze nie będzie czekał bo to zwykła paczka a zapłacone za kuriera 35zł po rozpakowaniu uszkodzona, sprzedający próbuje zrzucać winę na kupującego, po długim dobijaniu telefonicznym zwrócił z łaską pieniądze oczywiście nie pokrył kosztów odesłania jak obiecał, Sprzedający wysyła groźby i ma bardzo nie miłe podejście do kupujących. Nikomu NIE polecam same problemy"

Zgodność z opisem

2

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1
6 mar 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Pan mrg inz Navimajster jest zwykłym cwaniaczkiem. Sprzedaje towar niezgodny z opisem ( licznik z koncowka numeru 956 jest licznikiem z nawigacja strzalkowa ), natomiast pan mgr inż sprzedaje obudowę licznika z tym numerem, natomiast wewnątrz obudowy jest elektronika z najtanszego licznika o wartości 150zl. Z miłą chęcią podziele się z każdym zainteresowanym o tym zakupie. Pan mgr inż powinien się najpierw douczyć fachu ponieważ nie ma pojęcia co sprzedaje."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1