76,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

13

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,1/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,0/5
CZAS WYSYŁKI
3,8/5
KOSZT WYSYŁKI
3,9/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 14:37

Lista ocen

28 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Odradzam zakupy u tego Pana! Moduł przyszedł uszkodzony, zawyżone koszta wysyłki i brak możliwości zwrotu. Modułu nie da się sprawdzić bez zerwania naklejki "pierwszego użycia", po zerwaniu naklejki sprzedawca odmawia przyjęcia zwrotu. Omijać szerokim łukiem!!"
31 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"DUZY NEGATYW !!! pomimo zwrotu niesprawnego Panela klimatyzcji AUDI Q7 brak zwrotu wpłaty NIE POLECAM ! sprzedaje nie sprawdzone czesci Reszta zajmie sie ALLEGRO"
29 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nikomu nie polecam, sprzedajacy oszukuje na wysyłkach nie ubezpiecz paczek listonosz powiedział ze nie będzie czekał bo to zwykła paczka a zapłacone za kuriera 35zł po rozpakowaniu uszkodzona, sprzedający próbuje zrzucać winę na kupującego, po długim dobijaniu telefonicznym zwrócił z łaską pieniądze oczywiście nie pokrył kosztów odesłania jak obiecał, Sprzedający wysyła groźby i ma bardzo nie miłe podejście do kupujących. Nikomu NIE polecam same problemy"
6 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Pan mrg inz Navimajster jest zwykłym cwaniaczkiem. Sprzedaje towar niezgodny z opisem ( licznik z koncowka numeru 956 jest licznikiem z nawigacja strzalkowa ), natomiast pan mgr inż sprzedaje obudowę licznika z tym numerem, natomiast wewnątrz obudowy jest elektronika z najtanszego licznika o wartości 150zl. Z miłą chęcią podziele się z każdym zainteresowanym o tym zakupie. Pan mgr inż powinien się najpierw douczyć fachu ponieważ nie ma pojęcia co sprzedaje."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro