99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

539

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 10 lat i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 21:15

Lista ocen

31 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"2 tyg czekania, błędnie nadana paczka przez sprzedającego. Po kilkukrotnej interwencji dosłana kolejna. Jednak jeden album nadawał się do śmieci. Popaćkany klejem, sklejone karty. Sprzedający stwierdził, że to normalne w takiej cenie. Żenada. Drugi album ok dlatego nie odsyłałem."
Odpowiedź z 3 sty 2019:
"Paczka nadana na drugi dzień zaginęła w magazynach firmy kurierskiej. Nasza wina. Nie czekając, na nasz koszt z własnej inicjatywy wysłaliśmy powtórnie towar. To nasza wina. Ponoć jeden album był felerny, ale klient nie podjął procedury reklamacyjnej, nie przysłał nawet zdjęcia. To też nasza wina. No cóż trzeba życzyć zdrowia bo na inne rzeczy za późno."
29 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Co innego na foto a co innego przyszło. Na zdjęciach są czarne kartki a fakt w opisie że kremowe - wprowadzają w błąd "
Odpowiedź z 11 sty 2019:
"Jak sam klient przyznaje dokonał błędnego zakupu. W tytule aukcji jest mowa o kremowych kartach, również w opisie jest to powtórzone, a w dodatku jest zdjęcie środka albumu z kremowymi kartami, a on chciał kupić z czarnymi !!!. Gdy okazało się że się pomylił wystawił negatywny komentarz i zażądał wysłania albumu z czarnymi (bez odsyłania otrzymanego) wtedy usunie komentarz. Takich szantaży nie będziemy realizować."
27 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro