99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1035

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 10 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 15:20

Lista ocen

2 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedają niedziałający chiński badziew, maksymalnie utrudniając przy tym zwroty. Nie dość że muszę go odesłać na swój koszt, to jeszcze mam wydrukować i wypełnić jakiś śmieszny formularz? Serio? "
Odpowiedź z 8 sty 2019:
"Zamówił Pan adapter niekompatybilny ze swoim TV to nie ma prawa działać. Zgodnie z ustawą kupujący odsyła towar na swój koszt i wymagane jest odstąpienie od umowy. Nasz formularz to uproszczenie dla klientów by nie musieli sami formułować pisma. Mógł Pan przepisać treść na kartkę jeśli korzystanie z drukarki przyprawia Pana o frustrację lub sformułować treść samemu jeśli nasza propozycja się Panu nie podobała. Pretensje, że towar trzeba zwrócić by otrzymać zwrot to już ABSURD!"
18 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zrywa sygnał nie polecam "
Odpowiedź z 11 sty 2019:
"Kupujący nie zgłaszał nam problemów i nie prosił o pomoc. Może winę ponosi egzemplarz i należałoby go reklamować, może ustawienia routera, a może odległość między kartą, a nadajnikiem. Próbowaliśmy kontaktować się z klientem, informowaliśmy, że przyjmiemy zwrot- bez rezultatu. Musimy założyć, że poradził sobie z problemem samodzielnie albo takiego nigdy nie było, a to tylko brzydka zagrywka konkurencji... trudno sobie wyobrazić inny powód by wstydzić się swojej opinii i unikać dialogu."
14 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Słabe działanie, nie używam bo jakość dźwięku jest tragiczna, nie adekwatna co ceny "
Odpowiedź z 15 maj 2018:
"Opinia o produkcie dalece odbiega od tych, które można odnaleźć w internecie. Oczywiście to nie grzech bo każdy ma prawo do własnej, jednak przy tak wyraźnej różnicy w ocenie proponujemy szukać problemu w działaniu szerzej. Może wina połączenia z konkretnym telefonem? Mikrofon umieszczony w niewłaściwym miejscu? Zakłócenia emitowane przez podzespoły auta np. alternator? Miał Pan 14 dni na zwrot bez przyczyny więc Pana ocena transakcji po 2 miesiącach jest bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro