99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

689

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 11 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 11:09

Lista ocen

22 kwi 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Sprzedający to Pan i Władcę... Nie dobrałem zakupionego przedmiotu z powodu trudności z dojazdem , a sprzedający nie miał opcji paczkomaty.. To wpisał klienta na czarną listę ..."
Odpowiedź z 23 kwi 2019:
"Otrzymaliśmy negatyw od klienta, który nie zapłacił za zakupiony przedmiot! Brak finalizacji transakcji to automatycznie miejsce na naszej czarnej liście, nie wiem co w tym dziwnego..."
20 mar 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Mimo że do zakupu nie doszło sprzedawcę mogę ocenić z perspektywy kontaktu tel. oraz e-mail.Mówiąc krótko jest arogancki, opryskliwy i odniosłem wrażenie jakby miał do mnie pretensje, że oddałem buty bo roz. był niedopasowany. Nie posiada w ofercie dostawy np.paczkomatów z darmowym zwrotem co w obecnych czasach to standard. Może ma to na celu przekonać klienta do pozostawienia sobie w domu nieprzydatnego przedmiotu tylko dlatego, że za przesyłkę zwrotną będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni."
Odpowiedź z 21 mar 2019:
"Bardzo problematyczny kupujący, na siłę szukał niezgodności, bo chciał wymusić na darmową wysyłkę zwrotną. Poza tym wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy; wyniosły z nosem wysoko w chmurach. Niestety po paru upierdliwych telefonach i mailach musiałem zacząć rozmawiać jego językiem, bo nic do niego nie docierało. NATRĘT PRZEZ WIELKIE N !!! U nas czarna lista, taki klient nie jest wart funta kłaków... wiem , że nie piszę elegancko, ale i tak się powstrzymuję :)"
30 sty 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Doszły buty, wszystko super, ale bardzo niemiła i bezczelna obsługa klienta. Bardzo złe podejście do kupującego, wywyższanie się, wykazywanie swojej racji i zero pomocy, tylko znowu wywyższanie się. Taka prawda. Drugi raz nie kupiłbym u tego Pana."
Odpowiedź z 30 sty 2019:
":) Ten przypadek to schizofrenia paranoidalna ... Poza omamami pojawiają się urojenia, których treść może być różna, jednak zawsze o absurdalnej treści. Najpierw otrzymaliśmy pozytyw, potem negatyw; zgodnie z literaturą przyczyną może być: stres, trauma z dzieciństwa, zażywanie narkotyków. Drugi raz nie kupisz , bo z wariatami nie chcemy mieć do czynienia - CZARNA LISTA !!!"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro