Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

UMBRA Dekoracja ścienna COOL

79,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
darmowy zwrot
Przesyłka kurierska
12,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
12,49 zł
darmowy zwrot
Przesyłka kurierska pobraniowa
20,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 3 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  1 kg

Opis

Oferujemy dekorację ścienną COOL

COOL to oryginalna dekoracja ścienna inspirowana sztuką neonu, zaprojektowana przez kanadyjską firmę UMBRA, specjalizującą się w niepowtarzalnym designu. Dekoracja została zaliczona do produktów MUST HAVE 2017. COOL to propozycja dla miłośników nowoczesnej sztuki ulicznej oraz loftowego stylu wnętrz. Warto zwrócić uwagę na ciekawą grę światła i cienia, którą można uzyskać, gdy zawiesimy napis na ścianie, w odpowiednio oświetlonym wnętrzu. Można go zawiesić zarówno w pokoju, gabinecie lub poczekalni, jak i na zewnątrz budynku.

Napis wykonany z wytrzymałego metalowego drutu, lakierowany w kolorze modnej miedzi.

Wymiary: 32.4 x 13.6 x 7.6 cm

U nas najlepsza cena: 79 zł

Produkty kanadyjskiej marki UMBRA to gwarantowana jakość na długie lata!

Sprawdź nasze pozostałe aukcje, może mamy to, czego potrzebujesz do swojego wnętrza.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Tarnów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 1. Towary mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy,  obowiązującą na terenie Polski. Czas na jaki została udzielona gwarancja  dla poszczególnych towarów widnieje w opisie oferty Allegro.   
 2. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji, adresu punktów  gwarancyjnych określone są przez gwaranta w druku gwarancji /karcie  gwarancyjnej/.        
 3. Gwarancja za sprzedany towar nie wyłącza, nie zawiesza, ani nie  ogranicza uprawnień Klienta wynikających z rękojmi za wady produktu.                                     

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Salon Meblowy Top
Hodowlana 4
33-100 Tarnów
Dodatkowe informacje

Gwarancje i reklamacje: 

 1. Towary mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas na jaki została udzielona gwarancja dla poszczególnych towarów widnieje w opisie na stronie sklepu.
 2. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji, adresu punktów gwarancyjnych określone są przez gwaranta w druku gwarancji /karcie gwarancyjnej/. 
 3. Gwarancja za sprzedany towar nie wyłącza, nie zawiesza, ani nie ogranicza uprawnień Klienta wynikających z rękojmi za wady produktu.
 4. Sklep ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne i prawne towarów na podstawie obowiązujących przepisów. 
 5. Reklamacje dotyczące niezgodności towaru z umową należy zgłaszać pisemnie na adres BIM Sp. z o.o. TOP Studio Kuchni, ul. Hodowlana 4, 33-100 Tarnów lub drogą elektroniczną na adres: top2@bim-meble.pl.
 6. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać co najmniej dane klienta, opis niezgodności towaru z umowa, dzień powstania, stwierdzenia lub ujawnienia się wady oraz wskazania przewidzianych przepisami prawa roszczeń na wypadek potwierdzenia zasadności zgłoszonej reklamacji. W wypadku gdy zgłoszenie będzie niekompletne Sprzedawca uprawniony jest do żądania uzupełnienia zgłoszenia reklamacyjnego.
 7. Z powodu niezgodności towaru z umową Klient ma praw żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sklep niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sklep albo Sklep nie wymienił towaru na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Jeżeli Klientem jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sklep usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sklep.
 8. Klient nie może odstąpić od umowy jeżeli wada jest nieistotna.
 9. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni Sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione. O sposobie rozstrzygnięcia reklamacji sklep poinformuje klienta pisemnie bądź drogą mailową.
 10. Gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sklep.
 11. Sklep internetowy prezentuje cyfrowe zdjęcia oferowanych towarów. Sklep zastrzega, iż mogą wystąpić nieznaczne, spowodowane względami technicznymi różnice między wyglądem towaru na zdjęciach, a rzeczywistym wyglądem towaru, w szczególności dotyczące kolorystyki zamawianych towarów, wyglądu tkanin, itp.
 12. Reklamacje dotyczące mebli tapicerowanych w obiciu ze skór naturalnych, wynikających z ich właściwości np. blizny, nakłucia owadów, rozciągnięcie lica, zrogowacenia, a także pewne różnice w grubości, miękkości, które znawca może określić jako ślady naturalnej szlachetności skóry, nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.
 13. Produkty zamówione w sklepie internetowym BIM, dostarczone za granicę nie są objęte gwarancją.

Poufność danych i polityka prywatności:

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883) informujemy, że dane osobowe podane w formularzu zamówienia, będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane osobowe gromadzone są tylko na potrzeby firmy BIM związane z realizacją zamówienia i obsługą klienta.
 2.  Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez konto Top_StudioWnetrz oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Top_StudioWnetrz (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997 r. ).
 3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia z bazy danych Sklepu internetowego.

30 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

Magazyn TOP Meble
ul. Tuchowska 23
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Odstąpienie od umowy

 1. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient będący konsumentem w myśl przepisów Kodeksu cywilnego, w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy bez podania przyczyny odstąpienia, składając stosowne oświadczenie na piśmie, na adres BIM Sp. z o.o. podany na wstępie regulaminu
 2. Uprawnienie o którym mowa w ust. 1 dotyczy jedynie przypadków sprzedaży konsumenckiej, a więc umów zawartych przez Sklep internetowy z osobą będącą konsumentem w myśl przepisów powszechnie obowiązującego prawa. 
 3. Zwrotowi nie podlegają towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przepisami ustawy o prawach konsumenta, nie można odstąpić. W szczególności Klient nie może odstąpić od umowy: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
 4. Zasady odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia z którego klient może skorzystać określone są w załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu.
 5. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 6.  Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód jego zakupu oraz wszelkie inne przedmioty lub dokumenty otrzymane przez klienta w związku z zakupem towaru. Załącznik nr 1 do Regulaminu POUCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować BIM Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju, ul. Nadstawna 12a (PNA: 38-400 Biłgoraj), wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000234780, posiadającą REGON 060032855, NIP: 918-10-00-98, telefon: (14) 621 97 71, e- mail top2@bim-meble.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 7. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 8. Proszę odesłać lub przekazać nam towar na adres: BIM Sp. z o.o. Magazyn TOP Meble, ul. Tuchowska 23, 33-100 Tarnów; niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 9. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wzór formularza odstąpienia od umowy(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) BIM Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju, TOP Studio Kuchni ul. Hodowlana 4, 33-100 Tarnów e-mail: top2@bim-meble.pl Ja __________________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy ____________________ - Data zawarcia:____________________________ - Imię i nazwisko konsumenta:_____________________________ - Adres konsumenta: _____________________________________ _____________________ Data i podpis konsumenta.

 

O sprzedającym
Top_StudioWnetrz
Top_StudioWnetrz
98,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

169

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

BIM Sp. z o.o.
ul. Nadstawna 12a
23-400 Biłgoraj
REGON: 060032855
NIP: 9181000987

Kontakt

 • 606 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

BIM Sp. z.o.o. 

Salon Meblowy TOP

ul. Hodowlana 4 

33-100 Tarnów 

Pozostałe informacje

Zasady aukcji:

 1. Jeżeli przed zalicytowaniem macie państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przedmiotu lub przebiegu aukcji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
 2. Wszystkie wystawione meble na aukcjach są nowe i posiadają gwarancję, chyba że informacja zawarta w opisie aukcji wskazuje inaczej.
 3. Oferta dotyczy tylko Klientów allegro.


Po zalicytowaniu prosimy o potwierdzenie e-mailem poniższych informacji:

 1. Informacji o wybranej formie zapłaty za meble ( wpłata na rachunek, płatność za pobraniem).
 2. Informacji o rodzaju zakupionych mebli (np. wybrany kolor, wzór itp.)
 3. Informacji o danych adresowych i telefonicznych (jeżeli są inne niż podane w allegro)
 4. Danych do faktury (na życzenie)
 5. Danych niezbędnych do zakupu na raty


Formy płatności:

 1. Przelewem na konto:   83 1160 2202 0000 0002 3805 7389 /Bank Millennium
 2. PayU lub przelewy24 - płatność przelewem za pośrednictwem serwisu Allegro
 3. Gotówką przy odbiorze zamówionego towaru.


Cena:

 1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w polskich złotych oraz zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
 2. Podana cena nie obejmuje kosztów przesyłki, montażu, ani innych opłat czy prowizji, które są podawane przy każdym produkcie lub w koszyku zamówienia.
 3. Cena towaru jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży. Powyższe uprawnienie nie ma wpływu na ceny towarów zamówionych przez Klienta przed datą wejścia w życie zmian cen, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.
 4. Gdy czas realizacji zamówienia przekracza 3 tygodnie, zamiast płatności całej ceny z góry, strony mogą ustalić płatność zaliczkową, nie mniejszą niż 10 % wartości zamówionego towaru. Dopłata różnicy następuje wówczas w chwili odbioru towaru lub przedpłatą na konto bankowe przed wysłaniem towaru - w zależności od wybranej przez Kupującego formy płatności.
 5. Cena za dostawę towaru poza granice Polski ustalona zostaje po wcześniejszym kontakcie ze Sklepem.


Wysyłka towaru:

 1. Towar wysyłany jest następnego dnia po otrzymaniu wpłaty lub następnego dnia po złożonym zamówieniu w przypadku przesyłki za pobraniem, chyba że w opisie aukcji zaznaczono inaczej.
 2. W przypadku niedostępności towaru zostaną Państwo poinformowani o tym do 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeżeli zostały wpłacone wcześniej pieniądze, zostaną one niezwłocznie zwrócone.
 3. Przesyłki są wysyłane firmą kurierską FEDEX, DB SCHENKER lub RABEN. 
 4. Przesyłki paletowe lub paczki ważące ponad 30 kg dostarczane są pod drzwi budynku. Firma kurierska nie świadczy usługi wnoszenia ani montażu.
 5. Zamówienie na towary o różnych terminach realizacji wysyłane jest standardowo po skompletowaniu całości zamówienia tzn. po upływie najdłuższego z podanych terminów realizacji, chyba że Klient i Sklep ustalą inne zasady realizacji zamówienia.
 6. Nabywca odbierając towar zobowiązany jest do sprawdzenie w momencie odbioru, czy przesyłka jest kompletna i nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transport. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji w przypadku stwierdzenia uszkodzenia w transporcie lub braku w przesyłce jest poprawne spisanie przez pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji" w dniu doręczenia. Uszkodzenia transportowe i braki należy zgłaszać w terminie do 7 dni roboczych od momentu doręczenia przesyłki. Zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane.
 7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie lub niedostarczenie towaru spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta bądź wynikających z okoliczności, które nie są od niego zależne.
 8. Odbiór towaru przez Kupującego musi być potwierdzony pisemnie na dokumencie dostawy. Złożony podpis jest traktowany jako potwierdzenie kompletności i zgodności towaru ze złożonym zamówieniem.
 9. Z chwilą potwierdzenia dostawy na dokumencie dostawy wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem rzeczy, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia przechodzi na Kupującego.
 10. ODBIÓR OSOBISTY możliwy jest po wcześniejszym ustaleniu w jednej z naszych placówek po ustaleniu terminu odbioru: 1.Magazyn  TOP MEBLE, ul Tuchowska 23, 33-100 Tarnów 2. TOP Studio Kuchni, ul. Hodowlana 4, 33-100 Tarnów


Przyjmowanie i realizacja zamówień:

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku. Zamówienia w sklepie mogą składać pełnoletnie osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.
 2. Momentem zawarcia umowy sprzedaży jest złożenie przez Klienta zamówienia za pośrednictwem aukcji allegro wystawionych przez Top_StudioWnetrz poprzez zakup na aukcji, licytacji, podczas wymiany z nim korespondencji email, lub faksem. Powyższa informacja trafia do wiadomości Sprzedawcy, który prowadzi dalsze postępowanie związane z obsługą złożonego zamówienia.
 3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 (czternastu) dni licząc od daty złożenia zamówienia w przypadku: braku towaru objętego zamówieniem w magazynie, bądź u dostawców Sprzedawcy lub z powodu innych przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w czasie przewidzianym w danym zamówieniu. W przypadku, gdy zapłata za towar została dokonana przez Klienta z góry, Sprzedawca niezwłocznie po odstąpieniu od umowy zwróci uiszczoną należność.
 4. Sklep ma prawo do anulowania złożonego zamówienia, w przypadku gdy dla danego zamówienia ustalona została płatność z góry, a klient nie uregulował należności w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, bez wcześniejszego, uprzedniego ustalenia ze Sklepem wydłużonego terminu płatności, bądź też nie uiścił w w/w terminie zaliczki o której mowa w pkt III ust.
 5. Sklep ma prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości co do rzetelności i prawdziwości danych podanych przy składaniu zamówienia lub zawierających niekompletne dane, uniemożliwiające lub utrudniające prawidłową realizację złożonego zamówienia. Zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 6. Realizacja zamówień płatnych z góry lub ratalnie rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania przelewu na rachunku Sklepu, bądź podpisania przez Klienta umowy kredytowej, o czym Kupujący jest informowany drogą mailową.
 7. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT.
 8. Kupujący może zrezygnować z zamówienia do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres top2@bim-meble.pl.
 9. Kupujący nie może anulować zamówienia, które zostało już skierowane do realizacji.
 10. Umowa zawarta między Sklepem i Klientem dotycząca zakupu towaru ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia.


Postanowienia ogólne:     

 1.  Niniejszy Regulamin określa zasady zawierania umów sprzedaży za pośrednictwem Sklepu Top_StudioWnetrz oraz zasady ich wykonywania, prawa i obowiązki Sklepu oraz Klienta.     
 2. Przedmiotem działalności Sklepu jest sprzedaż mebli oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz, prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. W ściśle określonych przypadkach, gdy jest to zawarte w opisie produktu, oferowane mogą być towary stanowiące wyprzedaż ekspozycji z salonów meblowych.     
 3. Meble są fabrycznie pakowane, sprzedawane są w paczkach do indywidualnego montażu. W pewnych wyjątkach meble mogą być złożone w całości, wówczas stosowna informacja znajduje się w opisie produktu.


Postanowienia końcowe:

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują postanowienia przepisów powszechnie obowiązujących, w szczególności Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian Regulaminu będą realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.
 3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na postanowienia niniejszego Regulaminu, w wersji obowiązującej w dniu złożenia zamówienia.
 4. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 25 grudnia 2014 r. Regulamin dotyczy wyłącznie umów zawartych po dniu 25 grudnia 2014 r.


Wyświetlenia:56
Numer oferty:7200692003
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry