Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Tylna półka Ford Fiesta Mk3

39,00 zł
Przesyłka płatna z góry
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Używany
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Sprzedaję: Półka tylna

Producent części: Ford                           

Pasuje do: Ford Fiesta mk3

Część używana w stanie bardzo dobrym, widoczna na zdjęciach

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Dąbrowa Zielona, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Części pochodzą z pojazdów zdemontowanych w stacji demontażu pojazdów którą prowadzimy zgodnie z przepisami ustawy o recyclingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, co oznacza, że niektóre właściwości części mogły zostać zmniejszone wskutek zwykłego używania. O wszelkich wadach informujemy zawsze w opisie; zdjęcia ilustrujące części stanowią ilustracje rzeczywiste; przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarancji udzielamy na okres 1 miesiąca od daty zakupu towaru. Kartę gwarancyjną dołączamy do zakupionego towaru. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Wil Car
Olbrachcice 126
42-265 Dąbrowa Zielona
Dodatkowe informacje

W przypadku stwierdzenia przez Państwa, że rzecz jest niezgodna z opisem, prosimy o zawiadomienie nas o tym (wraz ze wskazaniem Państwa danych osobowych i żądaniem wobec nas) oraz o dostarczenie zakupionej rzeczy na nasz adres pocztowy podany także w zakładce "Dane firmy";najlepiej jest składać zawiadomienie o niezgodności zakupionej rzeczy na trwałym nośniku, za pośrednictwem e-maila lub listu. Nasze dane kontaktowe znajdują się także w zakładce "Dane firmy"; możemy zwrócić się do Państwa o podanie dodatkowych informacji niezbędnych do rozpatrzenia reklamacji;w przypadku konsumentów brak ustosunkowania się przez nas w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas Państwa prawidłowego zawiadomienia wraz z rzeczą oznacza, że uznajemy jego zasadność (Uwaga – nie dotyczy to żądania odstąpienia od umowy)

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Wil Car
Olbrachcice 126
42-265 Dąbrowa Zielona

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA DLA KONSUMENTÓW: 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. WIL CAR; Olbrachcice 126; 42-265 Dąbrowa Zielona tel.: 794 660 660; email: wilcar@wp.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszt za zakupiony towar, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na Państwa rachunek bankowy, chyba że wyraźnie wskazaliście Państwo na inne rozwiązanie. Prosimy o podanie numeru rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu. W przypadku, gdy wybraliście Państwo inny sposób zwrotu, prosimy o wskazanie jaki.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem). Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, które zostały wskazane w zawiadomieniu potwierdzającym zawarcie umowy, które zostanie do Państwa przesłane po zawarciu umowy.

O sprzedającym
WIL_CAR
WIL_CAR
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

53

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kamil Wilczyński
WIL CAR
Olbrachcice 126
42-265 Dąbrowa Zielona
REGON: 241752288
NIP: 949-207-95-60

Kontakt

  • 794 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Części pochodzą z pojazdów zdemontowanych w stacji demontażu pojazdów którą prowadzimy zgodnie z przepisami ustawy o recyclingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, co oznacza, że niektóre właściwości części mogły zostać zmniejszone wskutek zwykłego używania. O wszelkich wadach informujemy zawsze w opisie; zdjęcia ilustrujące części stanowią ilustracje rzeczywiste; przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych wyjaśnień i poinformujemy o dostępności każdej z wystawionych części;
Wyświetlenia:10
Numer oferty:7062016891
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry