Torba duża czerwona, Stnux STX-92330

od Super Sprzedawcy AP17AP
24,90 zł Allegro Smart! dla zakupu od 40 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
12,00 zł
Pocztex Kurier48
13,99 zł
Paczkomaty 24/7
8,00 zł
za darmo z pakietem
Allegro Smart!
dla zakupu od 40 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
19,90 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 7 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Bohater:
  brak
 • Marka:
  inna
 • Wiek dziecka:
  5 lat +
 • Materiał:
  Inny
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

Przedmiotem aukcji jest Torba duża czerwona firmy STNUX

Uszyj modną, oryginalną torebkę !

Zestaw idealny jako prezent dla dziecka

 

W opakowaniu znajdują się gotowe, wycięte i przedziurkowane elementy do zszycia, bezpieczna plastikowa igła, bawełniane nici oraz szczegółowa instrukcja.

 

Zestaw kreatywny dla dzieci w wieku powyżej 5 lat.

Torba duża czerwona

Producent: STNUX

Wiek: 5+

Stan: Nowy

Posiadamy więcej produktów z tej serii ! ! !

Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych aukcji ! ! !

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u AP17AP za co najmniej 500.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
za darmo z pakietem dla zakupu od 40 zł
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
za darmo z pakietem dla zakupu od 40 zł

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

GWARANCJA NIE DOTYCZY USZKODZEŃ MECHANICZNYCH, BĄDŹ USZKODZEŃ  POWSTAŁYCH WSKUTEK NIEPRAWIDŁOWEGO UŻYTKOWANIA PRZEDMIOTU

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PRO-LOGIS SP.C.
UL. MODLIŃSKA 6
03-216 WARSZAWA
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym:  biuroap17@gmail.com lub w formie pisemnej na adres PRO-LOGIS SP.C., ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa. 


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PRO-LOGIS SP.C.
UL. MODLIŃSKA 6
03-216 WARSZAWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący lub za darmo dla wybranych metod Smart!
Dodatkowe informacje

 Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kupującego, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. 


Kupujący może poinformować o odstąpieniu od umowy mailem na adres: c biuroap17@gmail.pl, lub składając oświadczenie na piśmie i wysyłając pocztą na adres: PRO-LOGIS SP.C., ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa.


 Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie przesłać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zrobi to mailowo na adres kupującego, a jeśli adres nie będzie znany, pisemnie na adres zamieszkania kupującego podany do wysyłki towaru.


Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu. 


Sprzedający zwraca kupującemu środki za towar oraz koszt NAJTAŃSZEJ oferowanej przez siebie wysyłki do kupującego przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego, sprzedawca nie zwraca kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 


Zwrot środków przez Sprzedającego powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


Umowa jest uważana za niezawartą. Konsument PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Odstąpienie od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadku umowy: o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji (jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy); w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

 • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
 • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
 • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
AP17AP
AP17AP
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

2731

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

AP17 Sp. z o.o.
ul. Zygmunta Modzelewskiego 60/47
02-679 Warszawa
REGON: 36765031100000
NIP: 5213786180

Kontakt

 • 794 ** ** ** (pokaż)
 • 690 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedaż w sklepie allegro na koncie: ap17ap prowadzi firma: AP17 Sp. z o.o. ul. Zygmunta Modzelewskiego 60/47 02-679 Warszawa REGON: 36765031100000 NIP: 5213786180 KRS: 0000683953.


NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: ING nr rachunku:  39 1050 1025 1000 0090 8019 8196


KONTAKT MAILOWY: 

biuroap17@gmail.com


KONTAKT TELEFONICZNY:

- w sprawie zapytania o produkt  794 95 95 03

- w sprawie statusu wysyłki i innej sprawie zwiazanej z wysyłką   690 079 794Pozostałe informacje

ZAPŁATA ZA TOWAR  

Jedyną akceptowalna formą zapłaty za zakupione towary jest przedpłata za pomocą przelewu bankowego na rachunek bankowy firmy PayU w płatnościach allegro bądź na rachunek sprzedającego w ING 39 1050 1025 1000 0090 8019 8196. POD ŻADNYM POZOREM PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PIENIĘDZY NA ŻADNE INNE KONTO. Przy wpłacie poprzez płatności allegro NIE WOLNO MODYFIKOWAĆ TYTUŁU WPŁATY!!!  Przy wpłacie na nasze konto firmowe w ING kupujący powinien w tytule wpłaty podać:  - numer przynajmniej jednej aukcji w których brał udział - podać nazwę użytkownika allegro (nick)  Nie zastosowanie się do powyższych może UNIEMOŻLIWIĆ identyfikację wpłaty, a tym samym uniemożliwić realizację zamówienia. 


 ZAMÓWIENIA I CENY  

Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę aż do wygaśnięcia bądź usunięcia oferty przez sprzedającego. Ceny podane na aukcjach internetowych na allegro są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Ceny te nie zawierają informacji o kosztach dostawy, którymi obciążany jest klient.  


STATUS ZAMÓWIENIA 

Status zamówienia można sprawdzić telefonicznie pod numerem: 690 079 794 w godz. 9-16 w dni robocze 

Wyświetlenia:87
Numer oferty:7015645461
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry