tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
Przesyłka kurierska darmowa dostawa

Wszystkie opcje

Przybliżony czas realizacji: do 4 dni (szczegóły)

Czas na zwrot: 14 dni (szczegóły)

Lokalizacja: Kraków

Stan: Używany Marka: Tannoy
Rodzaj: podłogowe Moc znamionowa RMS: 150 [W]
Kolor: orzech
Konstrukcja: dwudrożne,

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

TANNOY WESTMINSTER

Lokalizacja: Kraków

NOMOS jest największym sklepem AUDIO VINTAGE w Polsce. Sprzedażą, serwisem oraz doradztwem w zakresie sprzętu vintage audio zajmujemy się od ponad 10 lat. Wszystkie oferowane w NOMOS urządzenia są starannie serwisowane i przygotowane do sprzedaży. Prezentujemy wyłącznie sprzęt sprawny. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupiony na naszych aukcjach sprzęt, spełniał w pełni Państwa oczekiwania. Proszę pamiętać, że są to urządzenia używane – każdy z własną niepowtarzalną historią. Jako sprzedawcy nie jesteśmy w stanie poznać jej każdej oraz każdej przebytej ścieżki serwisowej danego urządzenia. Mimo całej pieczołowitości, jaką wkładamy w przygotowywanie i serwisowanie sprzętów, nigdy nie zrobimy z nich nowych. 14 dni gwarancji rozruchowej zapewnia Państwu komfort zakupu w naszej firmie – w tym czasie prosimy o staranne przetestowanie sprzętu.

Przed wysyłką sprzęt sumiennie testujemy oraz sprawdzamy wszystkie funkcje. Każde urządzenie jest bardzo dokładnie zabezpieczone i zapakowane.

Potężny zestaw głośnikowy, rzadko spotykana obecnie na rynku wersja pierwsza tych kolumn. Laureat nagrody "Golden Sound" z 1982 roku.

DANE TECHNICZNE

  • Wymiary : 1,03 x 1,35 x 0,6 m
  • Moc: 100 W
  • Waga: 138 kg / sztuka
  • Maskownice w zestawie
  • Kolumny posiadają fabryczny fornir producenta
Drukuj