Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

tabliczka zakaz parkowania ZZP08 - 30x45 cm

38,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
16,00 zł
Pocztex Kurier48
13,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
22,00 zł
Pocztex Kurier48 pobraniowy
18,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 250 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rodzaj tablicy:
  naklejane

Opis

tabliczka zakaz zatrzymywania i postoju ZZP08 nie dotyczy pacjentów przychodni

Rozmiar produktu: 30x45 cm

Tablice wyklejone grafiką nieodblaskową na podkładzie z pcv grubości 5 mm.

Tablice przeznaczone są do umieszczania na prywatnych posesjach, terenach firm lub bramach wjazdowych.

Grafika nieodblaskowa, wyklejana z foli samoprzylepnych, używanych w reklamie, dzięki czemu nie blaknie przez wiele lat.

Przy małych ( np. mniejszych niż 20x30 cm ) tabliczkach z nadrukiem solventowym, nadruk pokryty laminatem zabezpieczającym UV.

Tablice można montować na ścianach , ogrodzeniach słupkach itp. W zależności od potrzeb, możemy więc w dowolnym miejscu nawiercić w nich otwory lub dodać taśmę dwustronnie klejącą. Jeśli tablicę chcecie zamontować na słupku o przekroju okrągłym, niezbędne będzie dokupienie kompletu uchwytów - obejm z regulacją umożliwiającą montaż na rurkach o różnej średnicy. Użycie obejm możliwe jest w przypadku tablic o szerokości powyżej 26cm.

Znaki nie spełniają parametrów przewidzianych dla znaków drogowych.

Znak wykonywany po zakupie.

UWAGA!

Na życzenie klienta wszystkie produkowane przez nas tablice mogą być dowolnie modyfikowane.

Kolory grafiki mogą się nieznacznie różnić ze względu na indywidualne ustawienia komputera i monitora (np. nasycenie kolorów)

Lista cech produktu

 • Materiał: Tworzywo PCV grubości 5 mm
 • Ekspozycja grafiki: Grafika Jednostronna
 • Status produktu: Produkt wykonywany przez nas na zamówienie ( po zakupie ) w ciągu 2 dni roboczych
 • Wyświetlanie kolorów: Kolory przedmiotów mogą się nieznacznie różnić ze względu na ustawienia komputera i monitora (np. nasycenie kolorów)

Lista atrybutów wystawianego produktu

 • Rozmiar Tabliczki: 30x45 cm
 • sposób montażu tablic:

Tabliczki możemy dostosować poprzez nawiercenie otworów na rogach lub dołączenie taśmy dwustronnie samoprzylepnej.

Do tablic o szerokości powyżej 26 cm można dokupić komplet uchwytów do montażu na słupku okrągłym (rurce). Uchwyty oferujemy na innych naszych akcjach.

Produkty wykonywane po zakupie.

Kontakt:

kom: 601-959-886

godziny pracy: 8:00-17:00

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Lublin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
5 dni roboczych

Punkty odbioru

Nasze Biuro
Jana Śnieżyńskiego 3
20-706 Lublin
woj. lubelskie
email: e-sklep@interzakupy.pl
tel.: 601959886

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 Gwarancja - gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty zakupu - gwarancja na napisy i naklejki samoprzylepne obowiązuje tylko przy zastosowaniu się do instrukcji naklejania http://www.interzakupy.pl/lublin/index.php?ind=intersklepy&instrukcja=wyklejania - gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, uszkodzeń podczas transportu nie zgłoszonych przewoźnikowi przy odbiorze przesyłki Miejsce i sposoby składania reklamacji: - Pisemnie na adres: ul. Jana Śnieżyńskiego 3, 20-706 Lublin - Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-sklep@interzakupy.pl Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-sklep@interzakupy.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - zdjęcie reklamowanego przedmiotu ( wady) - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. - Tytuł maila powinien zaczynać się od słowa Reklamacja 1. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 2, Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 3, Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Wysyłka reklamowanego towaru Reklamowany Towar należy wysłać na następujący adres Sprzedającego: - ul. Jana Śnieżyńskiego 3, 20-706 Lublin - wysłać należy najtańszą przesyłką ewidencjonowaną (ekonomiczny list polecony lub ekonomiczna paczka pocztowa) , w przypadku przesłania droższą formą przesyłki zwrot kosztów nastąpi tylko do kwoty najtańszej przesyłki pocztowej - prosimy do przesyłki wydruk wcześniej przesłanej mailem reklamacji, - nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem pocztowym 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.W. Biuroreklama Piotr Chyjek
Jana Śnieżyńskiego 3
20-706 Lublin
Dodatkowe informacje

Gwarancja - gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty zakupu - gwarancja na napisy i naklejki samoprzylepne obowiązuje tylko przy zastosowaniu się do instrukcji naklejania http://www.interzakupy.pl/lublin/index.php?ind=intersklepy&instrukcja=wyklejania

 - gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, uszkodzeń podczas transportu nie zgłoszonych przewoźnikowi przy odbiorze przesyłki Miejsce i sposoby składania reklamacji: 

- Pisemnie na adres: ul. Jana Śnieżyńskiego 3, 20-706 Lublin - Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-sklep@interzakupy.pl 

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-sklep@interzakupy.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- zdjęcie reklamowanego przedmiotu ( wady) 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

- Tytuł maila powinien zaczynać się od słowa Reklamacja 

1. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

2, Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

3, Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Wysyłka reklamowanego towaru Reklamowany Towar należy wysłać na następujący adres Sprzedającego: - ul. Jana Śnieżyńskiego 3, 20-706 Lublin 

- wysłać należy najtańszą przesyłką ewidencjonowaną (ekonomiczny list polecony lub ekonomiczna paczka pocztowa) , w przypadku przesłania droższą formą przesyłki zwrot kosztów nastąpi tylko do kwoty najtańszej przesyłki pocztowej 

- prosimy do przesyłki wydruk wcześniej przesłanej mailem reklamacji, 

- nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem pocztowym

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.W. Biuroreklama Piotr Chyjek
Jana Śnieżyńskiego 3
20-706 Lublin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przypominamy ze zgodnie z ustawą o prawach konsumenta art. 38 ust. 3 , termin zwrotu w ciągu 14 dni nie dotyczy towarów wykonanych na specjalne zamówienie Tablice, napisy samoprzylepne, naklejki itp. wykonujemy dopiero po zamówieniu przez klienta i określeniu parametrów, dlatego jest to towar na zamówienie i z tego powodu nie podlega zwrotom a w szczególności towar po wybraniu dodatkowych parametrów jak własne napisy, otwory, taśma samoprzylepna czy otwory do montażu uchwytów. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: e-sklep@interzakupy.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ul. Jana Śnieżyńskiego, 20-706 Lublin . Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Wysyłka zwracanego towaru w przypadku odstąpienia od umowy ( tylko towary nie wykonywane na zamówienie) Towary należy wysłać na następujący adres Sprzedającego: - ul. Jana Śnieżyńskiego 3, 20-706 Lublin - prosimy do przesyłki dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej oraz dowód zakupu ( paragon) Wyłączenia z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość : - Zakupy dokonane przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub reprezentujące podmioty działalności gospodarczej ( zakupy na które została wystawiona faktura VAT) - Wszystkie przedmioty mające cechy indywidualne dostosowane do potrzeb kupującego, wykonywane na zamówienie a w szczególności tablice z napisami określonymi przez kupującego, napisy wycinane na zamówienie kupującego, tabliczki i naklejki projektowane na zamówienie kupującego np. tablice adresowe, tabliczki dostosowane do potrzeb kupującego poprzez nawiercenie otworów lub naklejenie taśmy dwustronnej Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; ( Wszystkie przedmioty mające cechy indywidualne dostosowane do potrzeb kupującego, wykonywane na zamówienie a w szczególności tablice z napisami określonymi przez kupującego, napisy wycinane na zamówienie kupującego, tabliczki i naklejki projektowane na zamówienie kupującego np. tablice adresowe, tabliczki dostosowane do potrzeb kupującego poprzez nawiercenie otworów lub naklejenie taśmy dwustronnej) - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
interzakupy_2006
interzakupy_2006
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

295

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Piotr Chyjek
P.W. Biuroreklama
Wilkołaz Górny 17
23-212 Wilkołaz
REGON: 430750596
NIP: 715-000-33-40

Kontakt

 • 601 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 19:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dane Oddziału w Lublinie

( wykonywanie, wysyłka , odbiór własny):

ul. Jana Śnieżyńskiego 3,

20-706 Lublin

- Adres poczty elektronicznej: e-sklep@interzakupy.pl

Dane Sprzedającego: PIOTR CHYJEK prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIUROREKLAMA PIOTR CHYJEK  wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 715-000-33-40, REGON 430750596,

Pozostałe informacje

Wykonujemy tabliczki, litery samoprzylepne i naklejki na indywidualne zamówienie.

UWAGA:

Przesyłki firmą INPOST wysyłamy jedynie pod adres wpisany w formularzu dostawy.

Po zakupie na aukcji prosimy o wypełnianie formularza określając sposób zapłaty i wysyłki

Ze względu na możliwe przekłamania PROSIMY NIE PODAWAĆ DANYCH TELEFONICZNIE

PŁATNOŚCI:

Po zakupie otrzymają Państwo mail z Allegro z potwierdzeniem transakcji i z numerem konta do wpłaty

P.W. Biuroreklama Piotr Chyjek

Wilkołaz Górny 17

23-212 Wilkołaz

BRE WBE/Łódź - mBank48 1140 2004 0000 3902 5641 2253

Bardzo proszę o podanie w tytule wpłaty swojego nicka oraz numer aukcji.

SPOSÓB WYSYŁKI:

standardowo wysyłamy paczki/listy POCZTĄ – PRIORYTETEM w ciągu ok. 3 dni roboczych po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia lub ostatecznej akceptacji projektu.

Przesyłki wysyłamy dwa razy w tygodniu ( we wtorki i piątki )

UWAGA: w okresie świąt i wakacji mogą nastąpić drobne opóźnienia w realizacji zamówień

UWAGA:

nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z działalności Poczty Polskiej, Wszystkie przesyłki wysyłamy priorytetem więc powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 7-8 dni od potwierdzenia zamówienia (czas wykonania + czas przesyłki pocztowej ) w przypadku opóźnień prosimy o kontakt.

KOMENTARZE:

- jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do naszej transakcji to proszę najpierw skontaktuj się ze mną

- nie wystawiaj pochopnie złej opinii

- prosimy o wystawianie komentarzy po otrzymaniu przesyłki

Wyświetlenia:4
Numer oferty:7163946574
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry