Szafka RTV FINN FRTV100 - meble skandynawskie

306,00 zł
10,20 zł x 30 rat
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
50,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
50,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 200 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Wielokolorowy
 • Typ :
  stojąca
 • Głębokość mebla:
  40 cm
 • Szerokość mebla:
  100 cm
 • Wysokość mebla:
  42 cm
 • Styl:
  skandynawski
 • Wykończenie:
  mat
 • Montaż:
  meble do samodzielnego montażu
 • Informacje dodatkowe:
  szuflady

Opis

Szafka RTV FINN FRTV100

Meble z serii FINN cechuje nowoczesny i elegancki design, solidność oraz funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości płyty MDF  pozwolą cieszyć się trwałością przez długie lata, a prostota wykonania daje wygodę użytkowania nawet najbardziej wymagającym. Dodatkowo korpusy zostały obklejone obrzeżami ABS. Meble sprawdzą się w pokojach dziennych, salonach czy też jadalniach.

Wymiary:

szer. 100 / wys.42 / gł.40 cm

Wykonanie:

- Płyta laminowana z obrzeżami ABS

- Listwa z płyty MDF

- Posiada wygodne półki

- Wyposażona w dwie wysuwane szufaldy

Dostępne wersje kolorystyczne:

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA ZESTAWU:

CAŁE ZESTAWY ORAZ WSZYSTKIE POJEDYNCZE ELEMENTY SYSTEMU DOSTĘPNE SĄ NA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJACH!

Przed zakupem prosimy o ewentualny kontakt w celu uzyskania informacji o dostępności kolorów 

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wybranej kolorystyki mebli.

Informacje ogólne:

 • Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,
 • Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru,
 • Podane wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi i podane są w centymetrach,
 • Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części,
 • Kolory na wizualizacji mogą różnić się od rzeczywistości. Jest to związane z osobistymi ustawieniami Państwa monitorów, 
 • Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Ze względu na wagę i gabaryty większości mebli należy zorganizować odpowiedni odbiór przesyłki. Tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym kierowca może pomóc wnieść meble. O planowanej dostawie informujemy na 1-2 dni przed  dostawą podając orientacyjną  godzinę dostawy. Dzień oraz godzina dostawy ustalana jest przez sprzedawcę i nie ma możliwości jej zmiany,
 • Czas wysyłki od 2 do 21 roboczych w zależności od stanu magazynowego.

JEŻELI SIĘ ZASTANAWIASZ, JEŚLI MASZ PYTANIA!? - NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS,

A ROZWIEJEMY WSZELKIE TWOJE WĄTPLIWOŚCI.

meble@onet.com.pl

tel. 666283885

tel. 668218936

tel. 533387454

NIE SZUKAJ DALEKO, WEJDŹ NA NASZE AUKCJE I WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 19 września 2018 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: allegro.pl/raty/regulamin w okresie 19.09.2018 - 30.09.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Namysłów, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

Standardowo dostawa wynosi od 7 do 21 dni.

Punkty odbioru

Magazyn JUSTMEBLE
Bohaterów Warszawy 17B
46-100 Namysłów
woj. opolskie
email: sklep@justmeble.pl

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

JUST-MEBLE S.C
Orląt Lwowskich
46-100 Namysłów
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność względem Kupującego za wady  fizyczne i prawne sprzedanego towaru na zasadach wskazanych w przepisach  kodeksu cywilnego, w szczególności w art. 556 oraz art. 5561 – 5563  k.c.

2. Jeżeli towar sprzedany za pośrednictwem Allegro  ma wady, Kupujący ma prawo złożyć reklamację u Sprzedawcy. Reklamacji  nie podlegają wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania towaru przez  Kupującego.

3. Kupujący może złożyć reklamację: 

a)  wypełniając formularz reklamacyjny  - należy podać pełne dane dotyczące  wadliwego produktu (wypełnić wszystkie pola formularza) oraz dokładny adres dostawy wraz z numerem telefonu,

b) pocztą na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Orląt Lwowskich 34, 46-100 Namysłów

4.  Reklamacja powinna zawierać: dane Kupującego (imię, nazwisko, adres  umożliwiający kontakt z Kupującym), wskazanie reklamowanego towaru i  datę jego odbioru oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń. Jeżeli dane podane w  reklamacji są niewystarczające lub wymagają uzupełnienia Sprzedawca,  przed rozpoznaniem reklamacji, zwróci się do Kupującego o uzupełnienie  reklamacji we wskazanym zakresie. Załączenie do reklamacji kopii  paragonu lub faktury ułatwi jej rozpoznanie. Prosimy również o wysyłkę zdjęć reklamowanego towaru na adres mailowy : meble@onet.com.pl

5. Termin  rozpoznania reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez  Sprzedawcę w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację jest wysyłana  pocztą na adres podany przez Kupującego, a w przypadku podania adresu  e-mail jako adresu do korespondencji, za pośrednictwem poczty e-mail.

6.  Jeżeli Kupujący będący konsumentem zażądał wymiany towaru na nowy lub  usunięcia wady towaru, albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny,  określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie  ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że  żądanie to uznał za uzasadnione.

7. W przypadku gdy  towar kupiony za pośrednictwem Allegro ma wadę, Kupujący może skorzystać  z uprawnień przewidzianych w przepisach kodeksu cywilnego dotyczących  rękojmi za wady, zawartych w przepisach art. 556 – 576 kodeksu  cywilnego. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za wadę fizyczną  towaru, jeżeli wada została stwierdzona w okresie dwóch lat od daty  wydania towaru Kupującemu.

8. W przypadku gdy  Sprzedawca uznał reklamację Kupującego, a towar ma zostać naprawiony lub  wymieniony na nowy, towar należy w miarę możliwości zapakować wraz z  pełnym wyposażeniem dodatkowym, który Kupujący otrzymał przy zakupie. Po  spakowaniu towaru należy powiadomić Sprzedawcę, aby mógł zamówić  kuriera w celu odebrania towaru od Kupującego.

9.  Roszczenie Kupującego o usunięcie wady lub wymianę rzeczy przedawnia się  z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli Kupującym jest  konsument, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed  upływem dwóch lat od daty wydania towaru Kupującemu.

10.  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane pomyłkami  popełnionymi przez Kupującego przy składaniu zamówienia, a także za  nieuzasadnioną odmowę odbioru towaru. W takiej sytuacji koszty związane z  ponowną wysyłką towaru ponosi Kupujący.

11. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne  lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie  mogą być podstawą reklamacji. 

12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za źle zrozumianą treść dotyczącą opisu przedmiotu. 

13. Sprzedawca  informuje, że Kupujący będący Konsumentem ma prawo zwrócić się do  Miejskiego (powiatowego) rzecznika praw konsumentów o pomoc w  załatwieniu reklamacji Kupującego.

14. Podczas odbioru  towaru prosimy o sprawdzenie czy przesyłka lub jej opakowanie nie  posiada widocznych uszkodzeń. W razie stwierdzenia jakichkolwiek  uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności  kuriera. Ułatwi to w znaczny sposób późniejsze dochodzenie roszczeń  przez Sprzedawcę od firmy kurierskiej.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JUST-MEBLE S.C
ORLĄT LWOWSKICH 34
46-100 NAMYSŁÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

    

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) Kupujący będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy Sprzedawcy wskazanych w ust. 9 niniejszego paragrafu oraz kosztów wskazanych w ust. 7 niniejszego paragrafu.

2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od daty wydania towaru Kupującemu lub wskazanej przez niego osobie trzeciej, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie przez Kupującego (lub wskazanej przez niego osoby trzeciej) ostatniego towaru, partii lub części.

3. Do zachowania prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać oświadczenie o odstąpieniu przed upływem terminu. Oświadczenie można wysłać Sprzedawcy:

- pocztą na adres korespondencyjny: Orląt Lwowskich 34, 46-100 Namysłów

- mailowo na adres: sklep@justmeble.pl 

* wzór formularza o odstąpieniu od umowy jest dostępny do pobrania

4. W przypadku odstąpienia od umowy na powyższych zasadach, Sprzedawca, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ustępu 6 i 7 niniejszego paragrafu.

5. Jeśli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze towar od Kupującego, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób, oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

7. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT".

8. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru pokrywa Kupujący, który jest zobligowany do dostarczenia zwracanego produktu do siedziby firmy. Sprzedający nie realizuje usługi transportowej w przypadku zwrotu towaru. 

9. Zwrot środków na rzecz Kupującego nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

10. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta, a w szczególności w odniesieniu do umów: 

a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

b) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

11. Kupujący odpowiada jedynie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to koniecznie do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

O sprzedającym
juscab
juscab
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

518

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

"JUST-MEBLE" - SPÓŁKA CYWILNA
ul. Orląt Lwowskich 34
46-100 Namysłów
REGON: 161579357
NIP: 752-145-19-38

Kontakt

 • 666****** (pokaż)
 • 668****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

1.  Pod adresem firmy nie posiadamy ekspozycji mebli.

2.  Po otrzymaniu potwierdzenia w nietypowych zamówieniach zamawiający zobowiązany

jest wpłacić przedpłatę części wartości zamówienia na podane w e-mailu rachunek

bankowy Sprzedającego.

3.  Sprzedający zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość, co do rzetelności i uczciwości takiego zamówienia.

4.  Wszystkie ceny towarów w Sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W niektórych ofertach ceny nie zawierają kosztów dostawy.

5.  Wybarwienia na zdjęciach mogą odbiegać od stanu rzeczywistego.

6.  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całości.


DOSTAWA

1.   Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się wciągu 48h drogą mailową lub telefonicznie, w celu ustalenia warunków dostawy i formy płatności.

2.   Do każdego zamówienia mogą zostać doliczane są koszty dostawy zgodnie z ofertą.

3.   Termin dostawy ustala sprzedający.

4.   O dacie doręczenia zamówionego towaru informujemy nabywcę z 1-3 dniowym

wyprzedzeniem wysyłając informację na wskazany adres e-mail lub informujemy drogą telefoniczną.

5.   W przypadku nie odebrania mebli przez klienta w podanym przez nas terminie,

koszty transportu pokrywa kupujący.

6. W przypadku braku odbioru awizowanego towaru ponowna dostawa zostaje dokonana  po opłaceniu przez Klienta kosztów wynikających z dostawy.

7.  W razie nie opłacenia w/w kosztów w terminie 5 dni od wezwania Klienta e-mailem na adres z którego przyszło zamówienie transakcja zostaje anulowana, a klient obciążony kosztami dostawy i odbioru towaru. W takim przypadku termin realizacji dostawy jest liczony tak samo jak w przypadku zakupienia towaru.

8. Klient ma możliwość wytyczenia własnego terminu oraz godzinę dostawy - dopłata 1000 zł do kosztu transportu.

9. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dostawy, bez podania przyczyny lub z powodu braku mebli na magazynie.

10. Nabywca po zakupie mebli wg wybranej metody płatności  ma obowiązek dokonania wpłaty na konto bankowe całą kwotę lub zaliczkę w umówionej wysokości na nr konta bankowego - ING Bank Śląski 86 1050 1881 1000 0091 4516 8713

11.Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie lub w przypadku płatności przy odbiorze po weryfikacji kupującego.

12. Czas realizacji zamówienia w zależności od miejsca dostawy wynosi od 3 do 25 dni roboczych i liczy się od daty zakupu mebli lub otrzymania potwierdzenia przelewu.

13. Transport realizujemy tylko naszymi autami - pewność braku uszkodzeń w transporcie.

14. Zamówienie skierowane do realizacji nie może zostać anulowane przez Klienta.

15. Koszt transportu nie obejmuje wnoszenia mebli. Z uwagi na duże gabaryty mebli informujemy, że kierowca nie wnosi zakupionego towaru i prosimy o zapewnienie odbioru przesyłki od kierowcy. (Istnieje możliwość ustalenia opłaty za pomoc w wniesieniu mebli przez kierowcę.)

16. Dbając o dobro klienta staramy się grupować zamówienia z określonego regionu kraju tak aby minimalizować koszta transportu .

17. Koszt dowozu zakupionych mebli poza granicę Polski jest ustalany indywidualnie. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów transportu.


Wyświetlenia:155
Numer oferty:6996456714
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry