Szafka na buty z siedziskiem 9 par obuwia 48x103cm

249,00 zł
2 osoby kupiły 2 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
50,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
60,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 991 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Biały
 • Liczba drzwi:
  Bez drzwi
 • Typ drzwi:
  Brak drzwi
 • Maksymalna liczba par butów:
  8
 • Materiał:
  Płyta laminowana
 • Informacje dodatkowe :
  Siedzisko
 • Rodzaj montażu:
  Stojące
 • Głębokość mebla:
  30 cm
 • Szerokość mebla:
  103 cm
 • Wysokość mebla:
  48 cm

Opis

Szafka na buty z siedziskiem Mordo

Mordo to uniwersalna propozycja szafki na obuwie i siedziska stworzona dla mało objętościowych pomieszczeń. Funkcję wygodnego siedziska zapewnia poduszką koloru czarnego. Szafka posiada regulowane półki na obuwie zdolne pomieścić 9 par i wykonana jest z pogrubionej (18mm) płyty laminowanej z obrzeżem z PCV.

Przejrzysta instrukcja zapewnia łatwość samodzielnego montażu a duża gama kolorów dopasowanie do własnego gustu oraz pozostałych mebli.

Wymiary:

 • 48 wys. X 103 szer. X 30 gł. [cm] - Wersja stojąca

Specyfikacja:

 • Materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
 • Pojemność: 9 par butów
 • Bezproblemowy montaż
 • Wewnątrz opakowania znajdzie się również przejrzysta instrukcja montażu szafki

Nasze meble wykonywane są na zamówienie klienta, dlatego czas realizacji może wynieść do 16 dni roboczych co jest uzależnione między innymi od aktualnej liczby zamówień na wybrany kolor. Mebel możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś dostawa wydłużeniu do 21 dni roboczych.

UWAGA: Na stronie naszego sklepu MEB24.pl znajduje się aktualna lista dostępnych kolorów (w tym materiałów niestandardowych jak RAL i fornir). Istnieje tam też możliwość zapoznania się z szczegółami i strukturą danej barwy po kliknięciu w wybrany kolor.

Prosimy o wpisanie wybranego koloru w komentarzu zamówienia.

Paleta barw płyt laminowanych:

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Cała Polska, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
60,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MEB24.PL BINKOWSKI & KILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
Klimasa 39C/1
50-515 Wrocław
Dodatkowe informacje

Adres reklamacji służy wyłącznie do korespondencji - prosimy nie odsyłać reklamowanych produktów na ten adres gdyż nie będą one przyjmowane - w przypadku reklamacji sklep wyśle kuriera po odbiór produktu lub poda dane adresowe do wysyłki.

 

Wszystkie produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu MEB24.PL są objęte gwarancją dystrybutora lub producenta. Sprzedający nie udziela odrębnej gwarancji na Produkty. Ewentualna gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień wynikających z rękojmi.

W przypadku zgłoszenia przez Kupującego wady produktu w ramach gwarancji, Sprzedający dokona odbioru produktu na swój koszt lub dokona naprawy produktu w miejscu, w którym produkt się znajduje. Wyboru sposobu usunięcia wady i miejsca dokonania naprawy dokonuje Sprzedający.

Zgłoszenia wady fizycznej produktu w ramach gwarancji należy dokonać w terminie 14 dni od wykrycia wady. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza reklamacyjnego - formularz reklamacyjny lub pisemnie na adres korespondencyjny Sprzedającego, wskazany na wstępnie Regulaminu.

Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancją nie są objęte nie zgłoszone przy odbiorze uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, ubicia, pęknięcia), uszkodzenia elementów szklanych (pęknięcia, ubicia) , uszkodzenia przy montażu (przebicie kołka) oraz wynikłe z nieprawidłowego użytkowania (stosowanie środków chemicznych).

Jeżeli produkt sprzedany za pośrednictwem Sklepu ma wady, Kupujący ma prawo złożyć reklamację u Sprzedającego. Reklamacji nie podlegają wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu przez Kupującego.

W przypadku gdy produkt kupiony za pośrednictwem Sklepu ma wadę, Kupujący może skorzystać z uprawnień przewidzianych w przepisach kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi za wady, zawartych w przepisach art. 556 – 576 kodeksu cywilnego. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi za wadę fizyczną produktu, jeżeli wada została stwierdzona w okresie dwóch lat od daty wydania produktu Kupującemu. Jeżeli Kupującym jest Przedsiębiorca, strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane pomyłkami popełnionymi przez Kupującego przy składaniu zamówienia, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru produktu. W takiej sytuacji koszty związane z ponowną wysyłką produktu ponosi Kupujący.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MEB24.PL BINKOWSKI & KILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
Klimasa 39C/1
50-515 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Adres reklamacji służy wyłącznie do korespondencji - prosimy nie odsyłać reklamowanych produktów na ten adres gdyż nie będą one przyjmowane - w przypadku reklamacji sklep wyśle kuriera po odbiór produktu lub poda dane adresowe do wysyłki. 


 

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty wejścia w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z takiego prawa Kupujący zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy, składając jednoznaczne oświadczenie, które może zostać wysłane pocztą na adres Sprzedającego, drogą mailową na adres sklep@meb24.pl, bądź poprzez wypełnienie formularza "Odstąpienie od umowy w 14 dni".

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący będący konsumentem wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszyzwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Sprzedający ma prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracaną w związku z odstąpieniem od umowy rzecz należy odesłać na adres przekazany w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia zwrotu.

Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy w związku z odstąpieniem od umowy.

W przypadku rzeczy, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą, koszty zwrotu produktów szacowany jest zazwyczaj według ich wagi i może wynieść:

- poniżej 30 kilo - około 40 zł

- między 30 a 50 kilo - około 80 zł

- powyżej 50 kilo - od 140 zł

Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy produkt musi być kompletny. Zaleca się należycie zabezpieczyć odsyłany produkt tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenia wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W razie zmniejszenia wartości zwróconej rzeczy lub dostarczenia jej w stanie niekompletnym Sprzedającemu przysługuje prawo do dochodzenia od Kupującego odszkodowania.

O sprzedającym
www_meb24_pl
www_meb24_pl

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,8/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 1 miesiąca

Dane firmy

BINKOWSKI & KILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
KS. CZESŁAWA KLIMASA 39C/1
50-515 WROCŁAW
REGON: 367986880
NIP: 8992825422

Kontakt

 • 791****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep internetowy MEB24.PL prowadzony przez firmę BINKOWSKI & KILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA powstał, aby w przystępny sposób prezentować i dostarczać meble oraz akcesoria do domu i ogrodu. Naszym celem jest dopasowanie oferty tak, aby każdy mógł znaleźć w niej produkt lub inspiracje dla siebie i swojego domu lub mieszkania.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami:

pod numerem telefonu 791 408 474 

pod adresem sklep@meb24.pl    

Dane firmy: MEB24.PL BINKOWSKI & KILIŃSKI SPÓŁKA JAWNA 

Klimasa 39C/1 Wrocław 50-515 

KRS 0000690187, NIP 8992825422, REGON 367986880 

Dane do przelewu: MBANK 08114020040000350277042838

Pozostałe informacje

email: sklep@meb24.pl
telefon: 791408474
Wyświetlenia:1459
Numer oferty:6988960909
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry