Szafa RACK stojąca 19" 27U 600x800 Czarna

1 230,00 zł
122,99 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
120,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 2 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

HIIT: Odbiory osobiste: Warszawa (Targówek - Zacisze), ul. Rajmunda 1A w godzinach pracy biura handlowego.

Tel: 22-497-17-58 lub 794-109-345

Cechy:

 • Szafa stojąca 19" 27U 600 x 800mm
 • Waga netto 74kg
 • Otwierane drzwi frontowe i tylne
 • Drzwi frontowe wykonane z jasnego szkła
 • Zdejmowane panele boczne
 • Profile montażowe ze stali ocynkowanej
 • Szafa wykonana z wysokiej jakości stali, profile montażowe o grubości 2,0mm. Pozostałe części ze stali o grubości 1,2mm
 • Maksymalne obciążenie szafy: statyczne - 800kg, dynamiczne - 400 kg
 • Kolor czarny RAL 9004
 • W zestawie: kółka i nóżki do szafy
 • Możliwość zamontowania wentylatora
 • Wymiary 600/800/1390 (szerokość/głębokość/wysokość)

Produkt fabrycznie NOWY

Koszt przesyłki ustalany indywidualnie

Koszty przesyłek

 • Koszty poszczególnych kosztów w rozbiciu na przewoźników podane są w sekcji Dostawa i płatność - po prostu kliknij.
 • Wszystkie zakupione przedmioty staramy się łączyć w jedną przesyłkę, ale czasem jest to fizycznie niemożliwe - wynika to z różnej wagi, objętości towarów.
 • Zastrzegamy sobie prawo zwrócenia się o dopłatę do policzonmych automatycznie kosztów przesyłki przez system allegro oczywiście tylko wtedy gdy jest to konieczne dla bezpiecznego dostarczenia towaru do klienta.

Wysyłka

 • Wysyłka następuje u nas w trybie ekspresowym. Jeżeli twoja wpłata bądź dyspozycja wysyłki za pobraniem dotrze do nas do godziny 12:30 (dotyczy dni pracy HiIT), przesyłka najprawdopodobnie zostanie nadana jeszcze tego samego dnia.
 • Koszty wysyłki masz podane w sekcji "Dostawa i płatność"
 • Jeżeli chcesz otrzymać przesyłkę za pobraniem - powiadom nas o tym mailem albo uzuepełnij Formularz Opcji Dostawy po zakupie.
 • Pamietaj aby w każdej korespondencji podawać swój nick z allegro i pisać z adresu mailowego zarejestrowanego w systemie allegro.
 • Jeżeli kupujesz na kilku aukcjach, całość Twoich zakupów zostannie spakowana w jedną przesyłkę chyba że wybrane towary nie da się połaczyć w bezpieczny sposób w jedną paczkę, bądź objętość lub waga zakupionych towarów przekracza standardową paczkę.
 • Koniecznie sprawdź stan i zawartość przesyłki w momencie odbioru - w razie uszkodzenia lub braku towaru w przesyłce, niezwłocznie spisz z kurierem protokół szkody.
Dostawa i płatność
od 120,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
120,00 zł
kolejna sztuka
120,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

Przy odbiorze osobisty zakupionych towarów - płatność wyłącznie gotówką przy odbiorze. Godziny oraz dni tygodnia otwarcia naszej firmy znajdują się na stronie "O mnie"

Punkty odbioru

HiIT Robert Nocuń
Rajmunda 1A
03-606 Warszawa
woj. mazowieckie
email: allegro@hiit.pl
tel.: 22-497-17-58

 • poniedziałek - piątek 11:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

HIIT Robert Nocuń
Rajmunda 1A
03-606 Warszawa
Dodatkowe informacje

 1. Reklamacje rozpatrywane są wraz z dowodem zakupu i zgłoszeniem reklamacyjnym w siedzibie firmy.
 2. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 3. Część produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. Jeśli produkt nie posiada gwarancji producenta, klient winien odesłać produkt na nasz adres bądź dostarczyć osobiście do naszego biura handlowego w Warszawie - ul. Rajmunda 1A 03-606 Warszawa. 
 4. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt HIIT Robert Nocuń. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. 
 5. HIIT Robert Nocuń odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

HIIT Robert Nocuń
ul. Rajmunda 1A
03-606 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności za towar i za najtańszą dostępną w ofercie formę przesyłki.   


2. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@hiit.pl lub na adres siedziby Sprzedającego. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.   


3. Przesyłkę należy nadać na adres HIIT Robert Nocuń ul. Rajmunda 1A 03-606 Warszawa. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można dołączyć do przesyłki z towarem.  


4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.   


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):   


Do   

HIIT Robert Nocuń  Ul. Rajmunda 1A  03-606 Warszawa   

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .  

Data zawarcia umowy to [data], 

data odbioru przedmiotów [data] .  

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]  

Login Allegro: [login kupującego]  

Adres: [adres kupującego]  

Nr rachunku bankowego: [nr konta] 

Data: [data odstąpienia od umowy]  

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]  


4. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:  

 • o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;  
 • w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;  
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  
 • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 
 • w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;  - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
 • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;  - zawartej w drodze aukcji publicznej;  
 • o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;  
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym
hiit_pl
hiit_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

670

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Robert Nocuń
HiIT Robert Nocuń
ul. Rajmunda 1A
03-606 Warszawa
REGON: 141960943
NIP: 524-232-58-43

Kontakt

 • 22-********* (pokaż)
 • 794****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
11:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dane firmy:

HiIT Robert Nocuń

ul. Rajmunda 1A

03-606 Warszawa

tel. 22-497-17-58 w godz. 11:00-16:00

Pozostałe informacje

Przy odbiorze osobistym zakupów z allegro, płatność wyłącznie gotówką przy odbiorze.

Wyświetlenia:107
Numer oferty:6999774364
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry