Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szafa przesuwna MONAKO z lustrem - Szybka dostawa

1 190,00 zł
59,50 zł x 20 rat
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska darmowa
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 57 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Kup w zestawie

Szafa przesuwna MONAKO z lustrem - Szybka dostawaKomoda Genewa 2 w kolorze czarnym - SZYBKA DOSTAWA
Cena za zestaw
1720,00 zł
Szafa przesuwna MONAKO z lustrem - Szybka dostawaKomoda Genewa 1 w kolorze czarnym - SZYBKA DOSTAWA
Cena za zestaw
1610,00 zł

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Czarny
 • Kolor frontów:
  czarny
 • Typ drzwi:
  Przesuwane
 • Liczba drzwi:
  szafa trzydrzwiowa
 • Głębokość mebla (cm):
  61 [cm]
 • Szerokość mebla (cm):
  250 [cm]
 • Wysokość mebla (cm):
  215 [cm]
 • Wykończenie:
  mat
 • Informacje dodatkowe:
  lustro, szafa z wyposażeniem, szuflada

Opis

Szafa Monako

Wymiary:

- szerokość - 250cm

- wysokość - 215cm

- głębokość - 61cm

Szafa dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych:

 • czarny/lustro (zdjęcie 1) - czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych.
 • biały/lustro (zdjęcie 2) - czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.
 • dąb sonoma/lustro (zdjęcie 3) - czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.
 • śliwa/lustro (zdjęcie 4) - czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.
 • wenge/lustro (zdjęcie 5) - czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.
 • wnętrze szafy (zdjęcie 6)

W skład szafy wchodzą:

- aluminiowe prowadnice,

- półki,

- drążek

- dolne wózki na łożyskach,

- uchwyty,

- 2 szuflady

Elegancka i nowoczesna szafa z kolekcji Monako to idealne rozwiązanie dopasowujące się do każdego wnętrza. Wszystkie nasze meble są do samodzielnego montażu, zapakowane w paczki.

Z przyczyn niezależnych od nas termin realizacji zamówienia może ulec zmianie. Dowozimy wyłącznie naszym własnym transportem. Meble są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Adres naszego salonu meblowego:

95-015 Głowno ul. Kilińskiego 24

Telefon:

722-221-215

502-036-122

503-853-432

514-694-944

Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 oraz soboty w godzinach od 08:00 do 13:00.

Mail: biuro@meblefirany.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie opisu i zdjęć zabronione!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Baranów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
14 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Dowozimy do klienta własnym transportem. Przy wyborze opcji płatności "przelewem" zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty. Dane do przelewu: P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk 63-604 Baranów ul. Rynek 9 NIP 619-149-18-79 Regon 250688043 Numer konta: 71 84 13 0000 0403 3196 2000 0001

Punkty odbioru

Magazyn
Sportowa 13
63-604 Baranów
woj. wielkopolskie
email: meblefirany@gmail.com
tel.: 502036122

 • poniedziałek - sobota 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Salon Meblowy Głowno
Kilińskiego 24
95-015 Głowno
woj. wielkopolskie
email: meblefirany@gmail.com
tel.: 514694944

 • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

- Wszystkie meble z naszej oferty są nowe oraz objęte 24 miesięczną gwarancją.  Termin gwarancji liczony jest od daty wydania rzeczy Kupującemu.  

 

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych tkanin na  zdjęciach odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć  wpływ na prezentowaną kolorystykę.  Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie  wymiary podane są w cm z tolerancją ok +-2,5cm    

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
Rynek 9
63-604 Baranów
Dodatkowe informacje

1. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży,  Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  

2. Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację,  ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z  realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. 

3. Klient może  zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług  nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę.  Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres  biuro@meblefirany.pl . W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć  opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później  niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi  odpowiedzi.             

4. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych tkanin na  zdjęciach odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć  wpływ na prezentowaną kolorystykę.  Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie  wymiary podane są w cm z tolerancją ok +-2,5cm  

5.  Wszystkie  meble które proponujemy są do samodzielnego montażu zapakowane w  paczki. Nie mamy dostępnej usługi montażu lub demontażu mebli. W  przypadku stwierdzenia, że elementy są uszkodzne, nie należy  samodzielnie skręcać mebli. W przeciwnym razie reklamacja zostanie  automatycznie odrzucona.   

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
Rynek 9
63-604 Baranów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1.Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w  terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2.Bieg terminu  na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia  Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy  sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie  to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, za  pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy. Oświadczenie  można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez  Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: Formularz  odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed  jego upływem. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając  Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza  udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny  Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza  Konsumentowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony  internetowej. 3.W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona  uważana za niezawartą. 4.Jeśli Konsument złożył oświadczenie o  odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę,  oferta przestaje wiązać. 5.Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta  o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez  niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca  może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do  chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta  dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej. 6.Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał  sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy  oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu  Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 7.Konsument  ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później  niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do  zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed  upływem tego terminu. 8.W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem  ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 9.Jeśli ze względu na  swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą,  Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie  Internetowej Sklepu. 10.Konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru,  cech i funkcjonowania Towaru. 11.Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności  przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument  chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który  nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 12.Prawo odstąpienia od  Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w  odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb. 13.Prawo odstąpienia od Umowy  sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu  do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu. 

O sprzedającym
STOLAR
STOLAR
98,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

166

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Ilona Mikołajczyk
P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
Rynek 9
63-604 Baranów
REGON: 250688043
NIP: 619-149-08-79

Kontakt

 • 722****** (pokaż)
 • 502****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 19:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

WAŻNA INFORMACJA:

W związku z nadchodzącymi świętami zamówienia złozone po 13 listopada zostaną zrealizowane w styczniu 2018 roku.


P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
63-604 Baranów, ul. Rynek 9
NIP 619-149-08-79
Tel. 502-036-122
tel. 722-221-215
Tel. 503-853-432


Firmowy Salon Meblowy:

95-015 Głowno

ul. Kilińskiego 24

tel. 514-694-944

tel. 42-719-11-47

Pozostałe informacje

Mamy dostępne 4 formy płatności:

- Pobranie - gotówką przy odbiorze

- Przelew

- Raty Santander

- PayU

Preferujemy płatność przy odbiorze. Możliwa jest wtedy szybsza

realizacja zamówienia. Przy wyborze opcji płatności "przelewem"

zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na

koncie (1-2 dni roboczych).

Dostawa:

Czas realizacji zamówienia jest określony na każdej z aukcji. Z przyczyn

niezależnych od nas termin dostawy może ulec zmianie. Dowozimy  meble

wyłącznie naszym własnym transportem. Z uwagi na gabaryty paczek  

prosimy o  zorganizowanie odbioru mebli. Kierowca nie wnosi mebli do

domów oraz mieszkań. Istnieje możliwość "dogadania" się z kierowcą o

pomoc przy wnoszeniu. Zależy to od czasu i sił jakimi  dysponuje

kierowca. Należy pamiętać, że kierowca ma trasę dwudniową i  jest to

bardzo męczące. Nie wymagam od kierowców aby pomagali wnosić  meble.

Dostarczamy w godzinach od 6.00 do 23.00. Dzwonimy do klienta 1-2  dni

przed dostawą mebli podając  Orientacyjną godzinę dostawy, a następnie

kierowca na około 30 minut przed dostawą dzwoni do klienta, że  już się

zbliża. Można ustalić większe wyprzedzenie czasowe dla kontaktu  od

kierowcy. Przykro mi. Nie ma możliwości, aby kierowca dostarczył  paczki

na podaną przez Państwa godzinę.

Wyświetlenia:1895
Numer oferty:6912173265
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry