1 z 16

SZABLON EBAY, SZABLONY AUKCJI - GRATISY!

od
MistralS-IT
8,99
3 osoby kupiły 6 sztuk
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka elektroniczna (e-mail)0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 99936 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Gotowe szablony EBAY - responsywne / dostosowane do urządzeń mobilnych, w 100% zgodne z najnowszymi zasadami narzuconymi w 2017 roku, wersja PL (możliwa zmiana na inną wersję językową).

Klikając na przycisk ‚‚kup teraz’’ dokonujesz zakupu taniego, lecz profesjonalnego szablonu aukcji Ebay. Wszystkie oferowane przez nas szablony charakteryzują się łatwością i prostotą użytkowania, edycja danych nie przysparza żadnych problemów. Do ich obsługi nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy, wystarczy podstawowa znajomość serwisu Ebay. 

Nasze szablony spełniają wszystkie aktualne zasady serwisu Ebay.

Wszystkie miniaturki szablonów oraz ich pełnowymiarowe odpowiedniki nie są specjalnie przygotowanymi, ‚‚dopieszczonymi’’ pod aukcje projektami graficznymi. Są to wykonane przez nas zrzuty ekranu działających już szablonów dlatego też masz pewność, że zakupiony szablon będzie wyglądał dokładnie tak, jak na przedstawionych zdjęciach.

Z szablonu można korzystać na nieograniczonej liczbie aukcji w ramach jednego konta Ebay. Niestosowanie się do tej zasady będzie skutkowało zablokowaniem szablonu.

Sprzedawane szablony bez problemu przechodzą test poprawności wykonania, który można zrobić w serwisie ebay podczas wystawiania przedmiotu. Wynik powinien być następujący:

 • Brak przewijania w poziomie (responsywność).
 • Metatag viewport ustawiony poprawnie.
 • Nie znaleziono zawartości aktywnej.
 • Nie znaleziono łączy niezgodnych z zasadami.

Bardzo istotną rzeczą, która została wprowadzona w październiku 2017 roku jest to, że wszystkie treści pobierane z zewnętrznych stron muszą być pobierane w sposób bezpieczny czyli poprzez protokół HTTPS. W szablonach ebay tą treścią są zazwyczaj pliki graficzne. Nasza domena internetowa posiada certyfikat ssl dlatego też możesz być o to spokojny.

Wszystkie wzory szablonów można zobaczyć na stronie mistralsolution.pl/ebay/pl, na której docelowo szablony są generowane. Wszystko odbywa się automatycznie dlatego też czas oczekiwania na szablon ograniczony jest do minimum.

Kupując nasze szablony masz pewność, że będą się one wyświetlały poprawnie na każdym urządzeniu, w każdej rozdzielczości.

Klikając ‚‚kup teraz’’ otrzymujesz:

 • Kod dostępu umożliwiający wygenerowanie profesjonalny szablonu aukcyjnego w postaci pliku .txt, który zawiera kod html gotowy do użycia w serwisie Ebay. Kod dostępu wysyłany jest automatycznie (tylko w przypadku szybkich płatności) w przeciągu 3-5 minut (prosimy sprawdzić spam). Jeśli po dokonaniu płatności czas oczekiwania wydaje się zbyt długi prosimy o taką informację wtedy też kod zostanie przesłany "ręcznie".

 • Dostęp do ikon banków oraz dostawców - łącznie ponad 100 ikon!

 • Aktywne zakładki menu - zmieniające się po najechaniu kursorem myszy.

 • Panel miniatur pozostałych aukcji / galerie zdjęć - otrzymasz instrukcję jak wygenerować / dodać do szablonu dodatkowe elementy, które dodatkowo wzbogacą opis przedmiotu.

 • Hosting plików graficznych szablonu na okres 6 m-cy. Ponowne pobranie tego samego szablonu dla tego samego konta ebay jest równoznaczne z przedłużeniem licencji na kolejne 6 m-cy. Tak więc dwukrotna próba wygenerowania tego samego szablonu daje roczną licencję. Przedłużenie licencji możliwie jest w dowolnej chwili ale nie później niż 10 dni po jej wygaśnięciu.

 • Pomoc w razie problemów.

Kup 3 szablony a 1 otrzymasz gratis!

Kup 4 szablonów a 2 otrzymasz gratis!

Kup 5 szablonów a 3 otrzymasz gratis!

(DOTYCZY ZAKUPU JEDNORAZOWEGO)

Sposób generowania szablonu jest niezwykle prosty co można zobaczyć na stronie mistralsolution.pl/ebay/pl. Wygenerowanie podstawowej wersji szablonu skonfigurowanego pod Twoje konto to kwestia kliku minut. Po wygenerowaniu szablonu na podany adres mailowy zostanie wysłany plik tekstowy z kodem html szablonu, który wystarczy użyć w edytorze Ebay. Po Twojej stronie pozostaje jedynie uzupełnienie bloków informacyjnych oraz opis sprzedawanego przedmiotu. 

Jeśli będziesz chciał dodać do szablonu zdjęcie przedmiotu, rozbudować go o dodatkowe elementy takie jak panel miniatur pozostałych aukcji bądź galerie zdjęć również nie będzie z tym problemu. Otrzymasz szczegółową instrukcję jak w prosty sposób można to wykonać.

W każdym szablonie znajduje się miejsce, w którym możesz wpisać swoją nazwę użytkownika. Co więcej, możesz w tym miejscu dodać swój logotyp! Dzięki temu szablon za kilka złotych może wyglądać tak jak szablon wykonany specjalnie dla Ciebie! (Logotyp musi zostać dodany na serwer, którego domena posiada certyfikat ssl / protokół https gdyż tylko wtedy szablon będzie w 100% zgodny z zasadami serwisu ebay. Jeśli nie posiadasz własnego serwera podpowiemy gdzie można dodać logotyp i w jaki sposób go wykorzystać na szablonie).

Wszystkie wzory szablonów można zobaczyć na stronie mistralsolution.pl/ebay/pl. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów.

Tak może wyglądać Twój szablon:

Jedynym i wyłącznym autorem oferowanych szablonów jest firma Mistral Solution Sp. z o.o.

Opinie o produkcie
5,00 / 5
Rewelacyjny
5,00/5
(1 ocena)
1
0
0
0
0

9 listopada 2018 od
Polecam!
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łódź, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Gwarancja
3 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

3 miesiące
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MISTRAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem it@mistralsolution.pl. 


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co  najmniej:

 1. Login allegro, adres e-mail Kupującego.
 2. Datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji.
 3. Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego.
 4. Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.


Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: 


 1. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez  Konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w  siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich)  rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań  statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów  Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu  Ochrony Konkurencji i Konsumentów:  http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php,  http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz  http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.
 2. Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z  pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:  a) konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego  sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia  2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. z 2014 r. poz. 148 z późn. zm.), z  wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z umowy zawartej ze  Sprzedawcą ; b) konsument uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego  inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15  grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. z 2014 r. poz. 148 z późn.  zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie  polubownego zakończenia sporu między Konsumentem a Sprzedawcą; c) konsument może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia  sporu między nim a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy  powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji  społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów  (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MISTRAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: 

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: it@mistralsolution.pl. W przypadku prawidłowo  złożonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sprzedający może odmówić  przyjęcia zwrotu towaru, jeśli dotyczy to umowy:

 1. świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca  wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został  poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu  świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 2. w  której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad  którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
 3. w której  przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana  według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb;
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 5. w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;
 6. w której przedmiotem  świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój  charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 7. w  której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
 8. w  której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji (jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy);
 9. w  której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo  programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli  opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 10. dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 11. zawartej w drodze aukcji publicznej (licytacje w Allegro nie są aukcjami publicznymi);
 12. świadczenie  usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych,  przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z  wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi,  jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
 13. dostarczanie  treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli  spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed  upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez  przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
MistralS-IT
MistralS-IT

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 4 miesięcy

Dane firmy

MISTRAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź
REGON: 101645782
NIP: 726-265-26-87

Kontakt

 • 693 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Mistral Solution Sp. z o.o. to firma, której głównym przedmiotem działalności jest kreowanie wizerunku w internecie. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu profesjonalnych szablonów aukcyjnych oraz projektowaniu stron internetowych. Świadczymy kompletne usługi, które pozwalają naszym Klientom wyróżnić swoją ofertę pośród konkurencji i zdobyć nowych odbiorców.

Firma wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia, XX Wydział Gospodarczy.

Pozostałe informacje

email: it@mistralsolution.pl
telefon: 693 413 258
Wyświetlenia:1867
Numer oferty:7099701672
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro