Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SD-3001-R SATEL

155,70 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
12,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
14,99 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10000 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Typ alarmu:
  Przewodowy

Opis

SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SD-3001-R SATEL

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SD-3001-R funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy koloru czerwonego) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności). Sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika dynamicznego.

Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża).

Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji.

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Poziom natężenia dźwięku: 120 dB
 • Wybrane funkcje: Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy)
 • Maksymalny pobór prądu: 2100 mA
 • Akumulator wewnętrzny: 12 V / 1.2 Ah (brak w zestawie)
 • Kolor: Czerwony
 • Temperatura pracy: -35 °C ... 55 °C
 • Zasilanie: 12 V DC ± 15%
 • Waga: 1.1 kg
 • Zasilanie: (zasilanie z zewnętrznego zasilacza)
 • Wymiary: 195  x 300  x 97 mm
 • Producent / Marka: SATEL
 • Gwarancja: 2 lata
Dostawa i płatność
od 12,99 zł

Lokalizacja: Płock, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u www_vidiline_pl za co najmniej 399.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Aby naprawa gwarancyjna przebiegła sprawnie i szybko uruchomilśmy system RMA.


W przypadku wysyłki urządzenia na serwis prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza reklamacyjnego on-line. Na paczce z urządzeniem prosimy nakleić lub napisać wygenerowany numer zgłoszenia reklamacyjnego.


___
Link do formularza


http://rma.genway.pl/

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Genway - Dział Serwisu
ul. Chopina 37
09-402 Płock
Dodatkowe informacje

 

Aby naprawa gwarancyjna przebiegła sprawnie i szybko uruchomilśmy system RMA.

W przypadku wysyłki urządzenia na serwis prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza reklamacyjnego on-line. Na paczce z urządzeniem prosimy nakleić lub napisać wygenerowany numer zgłoszenia reklamacyjnego.

___
Link do formularza


http://rma.genway.pl/

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Genway
ul. Chopina 37
09-402 Płock

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Prawo do odstąpienia od umowy:  


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności(z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia  innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez  Sprzedawcę).  Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty  bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z  dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni  od dnia wydania  rzeczy, ponosi Kupujący.   


Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu  stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@vidiline.pl  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego  poniżej. 


Przesyłkę należy nadać na adres:   Genway ul. Chopina 37 09-402 Płock  


 Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy na wskazany przez klienta  rachunek bankowy w ciągu 14 dni roboczych, licząc od daty otrzymania  zwracanego towaru.      

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy  wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

  Genway   ul. Chopina 37 09-402 Płock 


  Ja [imię, nazwisko Kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu  od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery] .  Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .  Imię i nazwisko: [imię i nazwisko Kupującego]  Login Allegro: [login Kupującego]  Adres: [adres Kupującego]  Data: [data odstąpienia od umowy]  Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 

 Przesyłkę należy nadać na adres:  Genway   ul. Chopina 37 09-402 Płock

 

 2. Brak możliwości odstąpienia od umowy:  Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:  - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo   odstąpienia od umowy;  - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu  zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;   - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu,  ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami;  - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;  - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy  o prenumeratę;  - zawartej w drodze aukcji publicznej;  - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;  - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy. 


O sprzedającym
www_vidiline_pl
www_vidiline_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1506

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Marcin Mazurek
Genway Marcin Mazurek
Chopina 37
09-402 Płock
REGON: 611398047
NIP: 774-258-74-70

Kontakt

 • 698******** (pokaż)
 • 24 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Genway istnieje na rynku światowym od 1993 roku i jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Sieć sprzedaży obejmuje Amerykę Północną, Europę oraz Azję. Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym importerem produktów Genway na terenie Polski. W 2009 roku firma Genway i ABB połączyły się tworząc nową spółkę ABB Genway. Nowa spółka będzie pracowała nad tworzeniem systemów inteligentnego budynku przy wykorzystaniu najnowszych technologii. 

Firma Genway istnieje na rynku światowym od 1993 roku i jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Sieć sprzedaży obejmuje Amerykę Północną, Europę oraz Azję. Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym importerem produktów Genway na terenie Polski. W 2009 roku firma Genway i ABB połączyły się tworząc nową spółkę ABB Genway. Nowa spółka będzie pracowała nad tworzeniem systemów inteligentnego budynku przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W naszej szerokiej ofercie znajdują się rozwiązania w zakresie:    Domofonów     Wideodomofonów   Kontroli dostępu     Telewizji przemysłowej     Systemów alarmowych owy i inne z jednego prostego w obsłudze panelu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasz szeroki asortyment produktów jest cały czas powiększany przez nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami i producentami krajowymi oraz zagranicznymi. 

W naszej szerokiej ofercie znajdują się rozwiązania w zakresie:   

 •  Domofonów    
 •  Wideodomofonów  
 •  Kontroli dostępu     
 • Telewizji przemysłowej     
 • Systemów alarmowych 
Wyświetlenia:14
Numer oferty:7062236077
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry