SUKNIA ŚLUBNA LINIA-A ŚLUB CYWILNY WESELE AJ 361

od Super Sprzedawcy ajfashion
399,00 zł
39,90 zł x 11 rat (przykład)
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny
30,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 19 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Rozmiar:
  Uniwersalny
 • Kolor:
  Inny
 • Fason:
  Linia "A"
 • Dostawa z Polski:
  Nie

Opis

suknia ślubna linia-A w kolorze różu

szyfon, satyna, koronka

krótki tren

wbudowane wkładki

TABELA ROZMIARÓW DO ZAMÓWIENIA

Towar wysyłany jest na wskazany przez kupującego adres w ciągu 21 dni roboczych. Przesyłka nadawana jest Pocztą Lotniczą - czas oczekiwania to około 10-35 dni roboczych.

Płatność następuje z góry, nie ma możliwości opcji płatności przy odbiorze.

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

Dostawa i płatność
od 30,00 zł

Lokalizacja: Jelenia Góra, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
30,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
24-25 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

Towar wysyłany jest na wskazany przez kupującego adres w ciągu 21 dni roboczych. Przesyłka nadawana jest Pocztą Lotniczą - czas oczekiwania od wysyłki to około 10-35 dni roboczych. Zwykle przesyłki realizowane są dużo wcześniej. Reklamację dotyczącą braku dostawy można złożyć po upływie powyższych terminów. Więcej w zakładce: REKLAMACJE.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Fashion Square
Kiepury 27A/15
58-506 Jelenia Góra
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem aj.fashion.square@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, nr aukcji,

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Ważne:  Nie można jednak zareklamować towaru na podstawie określonej wady, jeżeli została ona ujawniona w opisie transakcji. pozostałe informacje

Kupując na moich aukcjach akceptujesz wszystkie warunki zawarte w poniższym regulaminie.

Sposób i termin zapłaty za zakupy: Podstawową formą zapłaty za zakup rzeczy jest płatność przez PayU lub przelew bankowy.

Termin zapłaty: do 3 dni licząc od dnia zakupu.  

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, oferowany towar nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Prosimy o wskazanie prywatnego adresu dostawy.

Część naszej oferty to towary na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji).  Dokonując zakupu na naszej aukcji towarów na specjalne zamówienie, dokonujesz zakupu poza UE, wprowadzając towar na obszar unii, stając się importerem. Podana cena obejmuje cenę towaru oraz koszt wysyłki w dropshippingu. Wystawienie rachunku za przedmiot leży po stronie producenta. Przesyłki o niskiej wartości i przeznaczone na użytek własny są wolne od cła i podatku VAT (rozporządzenie Rady (WE) Nr 1186/2009 ).  Zakupiony towar dostarczany jest klientowi pocztą pod wskazany przez niego adres.

W przypadku towarów na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji) zapłata następuje wyłącznie z góry. Po spełnieniu świadczenia, czyli otrzymaniu przez Kupującego zamawianego towaru Kupujący traci prawo do odstąpienia od umowy.


UWAGA: Zamówienia specjalne realizowane są przez okrągły rok. W wyniku jednorazowej 2-tygodniowej przerwy urlopowej w fabrykach W DNIACH 16.01.2018 - 17.02 2018 MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH.


WAŻNE: Terminy realizacji zamówień specjalnych podane są w przybliżeniu. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawach wynikające z przyczyn od nas niezależnych (pracy międzynarodowej poczty lub innych przewoźników)


Reklamację dotyczącą braku dostawy ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO można złożyć po upływie wskazanego przybliżonego czasu dostawy. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o braku przesyłki w terminie 14 dni od upływu przybliżonego terminu dostawy. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie do 14 dni.

Kupujący przyjmuje do wiadomości, że nie może żądać zwrotu pieniędzy prędzej niż jest to wskazane w warunkach realizacji transakcji zakupu towaru na SPECJALNE ZAMÓWIENIE.


Towary nie będące ofertą na specjalne zamówienie wysyłamy w ciągu 24H.


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Fashion Square Alina Jaworska
Kiepury 27A/15
58-506 Jelenia Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

UWAGA: 

ZWROT W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NALEŻY ZGŁOSIĆ DROGĄ E-MAILOWĄ I POCZEKAĆ NA DALSZĄ INSTRUKCJĘ POSTĘPOWANIA. PACZKI ODSYŁANE BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA NIE SĄ PRZEZ NAS PRZYJMOWANE. 


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: 

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający w ciągu 14 dni od dnia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci otrzymane od Kupującego płatności (zwrot zapłaconej ceny za towar oraz zwrot zapłaconej kwoty za przesłanie towaru ze sklepu do konsumenta jednak nie wyższej niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Sprzedający zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący. 


Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: aj.fashion.square@gmail.com lub na adres firmy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: FASHION SQUARE Alina Jaworska, ul. Kiepury 27 a/15, 58-506 Jelenia Góra. 


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): 

(adres sprzedającego) Ja (imię, nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numery oferty w Allegro (numery) . Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data) . Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego) Login Allegro: (login kupującego) Adres: (adres kupującego) Data: (data odstąpienia od umowy) Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) 


W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 


Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystanie z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy - konsument może jedynie przymierzyć bądź wypróbować zakupioną rzecz. Jeżeli natomiast będzie jej używał, albo ją uszkodzi, poplami, i wynikiem czego nie będzie się nadawała do sprzedaży, a następnie odstąpi od umowy, Sprzedającemu wówczas przysługuje stosowne odszkodowanie. 


Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta,- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

O sprzedającym
ajfashion
ajfashion
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

225

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Alina Jaworska
Fashion Square
ul. Kiepury 27a/15
58-506 Jelenia Góra
REGON: 022510534
NIP: 7521083328

Kontakt

Informacje o sprzedającym

FASHION SQUARE Alina Jaworska, z siedzibą przy ul. Kiepury 27A/15, 58-506 w Jeleniej Górze, wpisana do rejestru CEIDG, o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 7521083328, REGON: 022510534

Pozostałe informacje

Kupując na moich aukcjach akceptujesz wszystkie warunki zawarte w poniższym regulaminie.

Sposób i termin zapłaty za zakupy: Podstawową formą zapłaty za zakup rzeczy jest płatność przez PayU lub przelew bankowy.

nr konta do wpłat: 

PL 13 1940 1076 6570 6778 0000 0000

Termin zapłaty: do 3 dni licząc od dnia zakupu.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, oferowany towar nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Prosimy o wskazanie prywatnego adresu dostawy.

Część naszej oferty to towary na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji).  Dokonując zakupu na naszej aukcji towarów na specjalne zamówienie, dokonujesz zakupu poza UE, wprowadzając towar na obszar unii, stając się importerem. Podana cena obejmuje cenę towaru oraz koszt wysyłki w dropshippingu. Wystawienie rachunku za przedmiot leży po stronie producenta. Przesyłki o niskiej wartości i przeznaczone na użytek własny są wolne od cła i podatku VAT (rozporządzenie Rady (WE) Nr 1186/2009 ). Zakupiony towar dostarczany jest klientowi pocztą pod wskazany przez niego adres.

W przypadku towarów na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji) zapłata następuje wyłącznie z góry. Po spełnieniu świadczenia, czyli otrzymaniu przez Kupującego zamawianego towaru Kupujący traci prawo do odstąpienia od umowy.

UWAGA: Zamówienia specjalne realizowane są przez okrągły rok. W wyniku jednorazowej 2-tygodniowej przerwy urlopowej w fabrykach W DNIACH 16.01.2018 - 17.02 2018 MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH.

WAŻNE: Terminy realizacji zamówień specjalnych podane są w przybliżeniu. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawach wynikające z przyczyn od nas niezależnych (pracy międzynarodowej poczty lub innych przewoźników)

Reklamację dotyczącą braku dostawy ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO można złożyć po upływie wskazanego przybliżonego czasu dostawy. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o braku przesyłki w terminie 14 dni od upływu przybliżonego terminu dostawy. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie do 14 dni.

Kupujący przyjmuje do wiadomości, że nie może żądać zwrotu pieniędzy prędzej niż jest to wskazane w warunkach realizacji transakcji zakupu towaru na SPECJALNE ZAMÓWIENIE.

Towary nie będące ofertą na specjalne zamówienie, "DOSTĘPNE OD RĘKI" wysyłamy w ciągu 24H.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.


Klauzula informacyjna zgodna z RODO 

Informujemy, że: 

1.Administratorem Twoich danych osobowych jest  FASHION SQUARE ALINA JAWORSKA z siedzibą przy ul. KIEPURY 27A/15, w JELENIEJ GÓRZE (kod pocztowy: 58-506), adres e-mail: aj.fashion.square@gmail.com. 

2. Cel przetwarzania Twoich danych osobowych:  

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:  

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną w tym dokonywania transakcji i płatności za zakupy; 

- kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług; 

- obsługi logistycznej Twojego zamówienia, w szczególności wskazaniu Twoich danych firmom kurierskim lub Poczcie Polskiej, które dostarczą twoje zamówienie; 

- obsługi zwrotu w przypadku, gdy odstąpisz od umowy; 

- obsługi reklamacji w przypadku, gdy złożysz taką reklamację; 

- dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych. 

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. (tj.:po 25 maja 2018 r. –  Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do WYKONANIA UMOWY. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja celu jakim jest WYKONANIE UMOWY.

 Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć Ci usługę: 

imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy, a w przypadku zwrotu środków w związku z odstąpieniem od umowy - nr konta bankowego. 

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. 

7. Administrator danych w przypadku niektórych zleceń w dropshippingu może przekazać dane osobowe do państwa trzeciego. 

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została zawarta umowa.


email: aj.fashion.square@gmail.com
Wyświetlenia:3343
Numer oferty:6999923221
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry