Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SUKIENKA JEANSOWA SZMIZJERKA TUNIKA KOSZULOWA S

69,99 zł
11 osób kupiło 12 sztuk
Przesyłka płatna z góry
Pocztex Kurier24
15,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 414 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Rozmiar:
  36 (S)
 • Marka:
  Inna marka
 • Wzór dominujący:
  marmurkowy
 • Materiał dominujący:
  bawełna
 • Dekolt:
  kołnierzyk
 • Rękaw:
  Długi rękaw
 • Długość:
  Inna
 • Fason:
  asymetryczna
 • Styl:
  jeans
 • Okazja:
  na co dzień
 • Zapięcie:
  guziki
 • Cechy dodatkowe:
  guziki
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Liczba kieszeni:
  2
 • Kolor:
  Odcienie niebieskiego, Odcienie granatowego

Opis

Firma Fashion Avenue - Twoja Aleja Mody

NOWOŚĆ

Poczuj się piękna.... Szalenie zmysłowa.... i...Uwodzicielska.... Po prostu SEXI.......

CENA PROMOCYJNA!!!  NA "dzień kobiet"  69,99 do 8 marca :)  ZAPRASZAMY

Absolutny Must Have

Szmizjerka jeansowa DENIM

Najnowszy model 2018

Najmodniejszy efekt znoszenia

Jeans old school

Jeans miejscami ciemniejszy, każda sukienka ma indywidualne odbarwiania , jest unikatowa

EKSKLUZYWNA ASYMETRYCZNA KOSZULOWA SUKIENKA JEANSOWA do legginsów bądź krótkich szortów

Fason wiązany w pasie na kokardę

Dwie duże kieszenie na przodzie

Idealna w połączeniu z trampkami jak również z szpilkami

Szmizjerka zapinana z przodu na guziki - Sama decydujesz o wielkości dekoltu

Rękaw długi z możliwością wywinięcia i zapięcia na guzik dzięki czemu możesz cieszyć się nią wiosną i latem

Szmizjerka asymetryczna - przodem i tyłem dłuższa, bokami krótsza

Idealna na każdą okazję

Jeans lekki, koszulowy, nieelastyczny

ROZMIAR: S

KOLOR : JEANS - odcień niebieski,granat - dekatyzowany marmurek

MATERIAŁ: 100% cotton

TABELA WYMIARÓW: (+/- 2cm)

Uwaga: Sukienki mogą mieć błędnie wszyte metki. Wypadają na standardową S, M lub L wymiary podane w tabeli.

.

.

Sukienkę można również związać w talii i mamy super bluzkę w wersji pin-up

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
5-6 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Koszt dostawy obejmuje PRZESYŁKI KRAJOWE, NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAMÓWIONYCH TOWARÓW, ZA PRZESYŁKĘ WSZYSTKICH TOWARÓW W JEDNEJ PACZCE PŁACĄ PAŃSTWO JEDEN KOSZT DOSTAWY. Wszelkie informacje na temat firmy, zwrotów , wymian i reklamacji , znajdują się na str o mnie w allegro. Adres odsyłanych przedmiotów to : Fashionavenue.pl ul. Piękna 3 kod pocztowy 08 - 450 Łaskarzew

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba
ul. PIĘKNA 3
08-450 ŁASKARZEW
Dodatkowe informacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: 


1. Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma    wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


2.Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:

 a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub  naprawiany przez sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.

 b) żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.


3. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.


4. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.


5. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.

 Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres: FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba, ul. Piękna 3, 08-450 Łaskarzew.


6. Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.


7. Klient może skorzystać z udostępnionego przez Sprzedawcę Formularza reklamacji: https://goo.gl/GGvM5y.


8. Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres fashionavenue@fashionavenue.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.


9. Sprzedawca nie korzysta z pozasądowego rozwiązywania sporów, o których mowa w ustawie z dnia 23 września 2016 r., o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.


Nie odbieramy kierowanych do nas przesyłek odesłanych za pobraniem. 


Koszt odesłania produktu ponosi kupujący. 


Adres do wysyłki:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. PIĘKNA 3

08-450 ŁASKARZEW


TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU 


WZORY DRUKÓW 

Formularze Reklamacji: https://goo.gl/6AdJfB

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba
ul. PIĘKNA 3
08-450 ŁASKARZEW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Odstąpienie od Umowy sprzedaży


1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.


2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: https://goo.gl/hMuuU1 (Formularz odstąpienia PDF). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: https://goo.gl/Y04thm (Elektroniczny Formularz odstąpienia). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Konsumentowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej.


3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.


4. Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.


5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


6. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.


7. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

Zwracany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres: 

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. Piękna 3

08-450 Łaskarzew.


8. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.


9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.


10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.


11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.


12. Nie odbieramy kierowanych do nas przesyłek odesłanych za pobraniem.


TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIC GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU


Adres do wysyłki:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. PIĘKNA 3

08-450 ŁASKARZEW


WZORY DRUKÓW:

Elektroniczny Formularz odstąpienia: https://goo.gl/Y04thm 

Formularz odstąpienia PDF: https://goo.gl/zByqQJ


Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem  www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 


ZWROTY: 


Klient - oznacza podmiot, na rzecz którego zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa sprzedaży.

Konsument - oznacza osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.O sprzedającym
fashionavenue-pl
fashionavenue-pl
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

2298

 

15

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Magdalena Zięba
FASHIONAVENUE.PL
Limbowa 2 , Bugaj
62-007 Biskupice
REGON: 639674494
NIP: 777-241-89-21

Kontakt

 • 723****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ADRES do KORESPONDENCJI, ZWROTÓW, WYMIAN I REKLAMACJI:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. PIĘKNA 3

08-450 ŁASKARZEW

723-249-101

 -----------------------------------------------------------------------------------------

Numery kont bankowych: 

 • ING Bank Śląski 06 1050 1520 1000 0090 6482 6192 
 • mBank 03 1140 2004 0000 3402 5928 5284   

Dane firmy do wpłaty: FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba ul. Limbowa 2, Bugaj 62-007 Biskupice Wlkp.

Pozostałe informacje

 • jWYMIANA TOWARU:

Jeśli okaże się, że dobraliśmy nieodpowiedni rozmiar, można towar wymienić (o ile jest dostępny) na inny rozmiar lub model.

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

 • Aby wymienić towar należy odesłać go bez pobrania na dane:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. Piękna 3

08-450 ŁASKARZEW

wraz z dołączonym w przesyłce wypełnionym formularzem wymiany:

Jeśli nie posiadają Państwo drukarki można dołączyć odręcznie wypisany formularz podając w nim:

- swój login ze sklepu lub numer zamówienia

- imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego

- pełny adres do wysyłki zwrotnej

- model, rozmiar oraz kolor towaru na wymianę

W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący.

Koszty przesyłki do kupującego to 15 zł, koszt ten należy uregulować na konto firmowe:

ING Bank Śląski: 06 1050 1520 1000 0090 6482 6192

Wysyłka towaru do klienta odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex.

Uwaga!

Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Uprzejmie informujemy, że wymiana jest możliwa jeśli posiadamy wybrany towar (model, kolor, rozmiar) przez Klienta dostępny na magazynie.

Wymiana trwa do 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Uwaga!

Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

Aby uzyskać informacje na temat wymiany prosimy o kontakt z Działem Wymian/Zwrotów/Reklamacji pod nr tel. +48723249101.

Adres do wysyłki (Reklamacje Zwroty Wymiany):

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. PIĘKNA 3

08-450 ŁASKARZEW

TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIC GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU

WZORY DRUKÓW

Formularze: Odstąpienia od umowy / Reklamacji / Wymiany na stronie O Mnie w Allegro lub poniżej:

http://fashionavenue.pl/public/assets/images/dokumenty/Oswiadczenie_o_odstapieniu_od_umowy_zawartej_na_odleglosc.pdf

http://fashionavenue.pl/public/assets/images/dokumenty/REKLAMACJA.pdf

http://fashionavenue.pl/public/assets/images/dokumenty/Formularz_wymiany.pdf

DANE KONTAKTOWE: tel. +48 723 249 101 /  e-mail: allegro@fashionavenue.pl

NUMERY KONT BANKOWYCH:

 • ING 06 1050 1520 1000 0090 6482 6192
 • mBank 03 1140 2004 0000 3402 5928 5284

W treści przelewu proszę podać numer aukcji oraz login z Allegro

 • ING Bank Śląski

Numer rachunku IBAN : PL 06 1050 1520 1000 0090 6482 6192

Numer BIC ( SWIFT): INGBPLPW

mBank

Numer rachunku IBAN : PL 03 1140 2004 0000 3402 5928 5284

Numer BIC ( SWIFT): BREXPLPWMBK

 • Dane firmy do wpłaty:

FASHIONAVENUE.PL Magdalena Zięba

ul. Limbowa 2, Bugaj

62-007 Biskupice Wlkp.

Nie odbieramy kierowanych do nas przesyłek odesłanych za pobraniem.

Koszt odesłania produktu ponosi kupujący.

Nie wysyłamy przesyłek ZAGRANICZNYCH

Wszystkie przesyłki wysyłane są Kurier Pocztex24.

Sprzedawca informuje Klienta będącego Konsumentem o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php.Sprzedawca informuje, że pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma FASHIONAVENUE.PL prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową - zwolnioną z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących. Z tego powodu nie dołączamy do przesyłek paragonów fiskalnych (Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących Dz.U. 2017 Poz. 2454 z dnia 28 grudnia 2017r.). W związku z tym nie ma możliwości odbioru osobistego.

Wyświetlenia:17473
Numer oferty:7208160048
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry