Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
  1. Bielenda

    Bielenda

  1. Bielenda

    Bielenda

    kosmetyki naturalne

Bielenda powstała w 1990 roku a wszystkie jej produkty wytwarzane są w Krakowie. Tworzone już prawie 30 lat kosmetyki Bielenda przeznaczone są do pielęgnacji twarzy i ciała. Krem Bielenda, czy serum Bielenda - to popularny już kierunek poszukiwań kosmetyku idealnego, a dzięki zaawansownym formułom i technologiom, każdy typ cery ma odpowiadające mu linie produktów.

Dla cery wrażliwej i młodzieńczej idealnym rozwiązaniem jest stosowanie serii Rose Care, cerze naczynkowej dedykowana jest seria Kasztan, do skóry tłustej i mieszanej przeznaczona jest seria Bielenda Carbo Detox oraz Bielenda Carbo Detox Biały Węgiel. Zwolenniczki kosmetyków opartych na działaniu roślin sięgną po linie Bielenda Botanic Formula oraz Bielenda Vege Detox.

Firma szczególną uwagę przywiązuje do pielęgnacji cery dojrzałej, co widoczne jest w serii Bielenda Skin Clinic Professional Mezo a także liniach Bielenda Lift, Camellia Oil, Laser Xtreme, Neuro, Kuracja Młodości oraz Profesjonalna Terapia Wieku.

Szeroki wybór maseczek jest znakomitym uzupełnieniem pielęgnacji. Kosmetyki Bielenda doceniane są zarówno w kraju, jak i za granicą. Nowoczesne technologie i zaufanie naturze sprawiły, że Bielenda została laureatem wielu prestiżowych konkursów, m.in. tytuł Doskonałości Roku 2018 w kategorii polskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Bielenda Lift

Dla kogo? Do cery dojrzałej, również tej wrażliwej. Działanie: Bielenda Lift ma działanie silnie liftingujące, dzięki  Advanced Promo Complex - matrycy infuzyjnej, która transportuje aktywne składniki zawarte w kosmetykach do głębszych warstw skóry.  W efekcie składniki przeciwzmarszczkowe mogą być skuteczniejsze, osiągając maksymalne stężenie. Efekt: redukcja zmarszczek oraz silne nawilżenie.


 

 

Bielenda Skin Clinic Professional MEZO

Dla kogo?  Dla cery potrzebującej odmłodzenia. Działanie:  Skin Clinic Professional MEZO to zaawansowana linia profesjonalnych, mocno skoncentrowanych preparatów ANTI-AGE do pielęgnacji twarzy, inspirowanych medycyną estetyczną. Testy IN VIVO przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez okres 6 tygodni wykazały, że stosowanie serum w połączeniu z kremem  powoduje cofnięcie  biologicznego wieku skóry o 10 lat!  Terapia Korygująca zawiera 10% kwasu migdałowego i laktobionowego, Terapia Odmładzająca 5% retinolu z witaminą E a Terapia Nawilżająca to 100% koncentratu kwasu hialuronowego.

 

Bielenda Camellia Oil

Dla kogo? Do cery dojrzałej. Działanie: Camellia Oil to kosmetyki o silnym działaniu przeciwzmarszkowym, oparte na koreańskim olejku kameliowym z wyspy Jeju. Olej ten ma wysoką (ponad 80%) zawartość kwasów Omega 3, co gwarantuje głębokie odżywienie, nawilżenie i ujędrnienie skóry. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami dzięki witaminom A, B, C i E, wzmacnia i zatrzymuje wilgoć w naskórku, stymuluje produkcję kolagenu i jest naturalnym filtrem UV.

Bielenda Carbo Detox

Dla kogo? Do skóry mieszanej i tłustej, z zaskórniakami i rozszerzonymi porami. Działanie: silnie detoksykujące, oparte na naturalnym aktywnym węglu. Oczyszcza skórę z toksyn, zwęża pory i zmniejsza wydzielanie sebum. Matuje i nawilża skórę.

  1. Bielenda Hydra Care

Bielenda Carbo Detox Biały Węgiel

Dla kogo? Do skóry problematycznej z tendencją do trądziku. Działanie: silnie oczyszczające i detoksykujące, oparte na naturalnym węglu, białej glince i diamencie. Oczyszcza skórę z toksyn, zwęża pory i zmniejsza wydzielanie sebum. Matuje i nawilża skórę.

  1. Bielenda Carbo Detox Biały Węgiel

Maseczki Bielenda