Prezenty na imieniny

Nasz wybór - zobacz najmodniejsze prezenty na imieniny

Prezent z imieniem dla solenizanta

Najpopularniejsze damskie imiona

Zofie w życiu kierują się rozsądkiem, lubią jednak szaleństwa i czerpią z nich energię. Pracowite i zaradne,  mają w sobie moc przyciągania mężczyzn. Wesołe i pogodne, są lubiane przez otoczenie. Zofię z pewnością ucieszą w prezencie imieninowym perfumy lub ciekawa planszówka, przy której spędzi czas z przyjaciółmi.

Maria to imię zawsze modne i popularne. Osoby o tym imieniu są zdecydowane i pracowite, a przy tym pewne siebie i nerwowe. Zamknięte w sobie, chętnie niosą pomoc innym i potrafią wsłuchać się w potrzeby innych. Przy ich temperamencie, na prezent dla Marii znakomicie sprawdzą się gadżety odstresowujące oraz sprzyjające relaksowi.

Anna ceni w życiu wygodę i dostatek. Wukan energii i pomysłów, lubi wydawać polecenia i oczekuje posłuszeństwa. Doskonale radzi sobie w życiu zawodowym, jednocześnie jest lubiana przez otoczenie. Anny lubią przestronne i wygodne przestrzenie - idealnym dla nich prezentem będzie elegancki dodatek do domu.

Barbara, z natury opiekuńcza, często sprawuje nad ludźmi pieczę. Niezależna, często nie zgadza się z opinią większości. Uczuciowa i skryta, lubi czas spędzać na leniuchowaniu - miękki pled i ciekawa książka to prezent idealny dla Barbary.

Ewy to kobiety rozsądne i odpowiedzialne, jednocześnie czułe i uczuciowe. Bardzo przykładają się do wykonywanego zawodu i przykładnie realizują powierzone im obowiązki. Skryte i ceniące prywatność, zawsze znajdą czas by wysłuchać bliskich. Idelanym prezentem dla Ewy będzie elegancki kalendarz i pióro.

Małgorzaty to kobiety niezwykle impulsywne. Bardzo łatwo je zranić i wzburzyć. Są życzliwe otoczeniu i zmienne - łatwo wyprowadzić je z równowagi. Niezwykle odważne - uwielbiają podróże i przygody. Małgorzatę ucieszy drobiazg, który przyda się w jej licznych eskapadach - kosmetyczka lub mapa świata - zdrapka.

Najpopularniejsze imiona męskie

Andrzeje to mężczyźni niezwykle energiczni i żywiołowi. Urodzenie zdobywcy, nie tylko serc niewieścich, pełni entuzjazmu, są duszą towarzystwa, niezależnie od sytuacji i otoczenia. Andrzeja z pewnością ucieszy zabawny gadżet imprezowy a także dodatek do stroju - muszka, czy spinki do mankietów.

Marcin to niespokojny duch, zawsze gotów do ewakuacji. Niełatwy do poznania, skryty, wręcz nieśmiały, nie jest skłonny do podejmowania ryzyka. Lubi dokładnie zaplanować i zorganizowac swój czas. Marcin najczęściej ma poczucie humoru i jest lubiany przez otoczenie. Aby ułatwić mu organizację , sprezentuj mu na imieniny organizer, wizytownik lub powerbank.

Ambitny i  wytrwały - Piotr osiąga doskonałe wyniki w każdej dziedzinie, którą wybierze. Potrzebuje jednak jasno postawionych celów, gdyż sam z natury jest chaotyczny. Wybuchowy i nerwowy, uważa, że wszystko może zrobić sam. Ceni życie towarzyskie - jest urodzonym gawędziarzem. Andrzeja ucieszy drobny prezent z elektroniki lub płyta z muzyką ulubionego wykonawcy.

Paweł ma tendencje do narzucania innym swojej woli. Uparty i pełen zmiennych humorów, z precyzyjnym umysłem,  łatwo osiąga swoje cele. Pomimo tych cech, jest oddanym przyjacielem i czułym mężem. Pawła ucieszy łamigłówka w prezencie imieninowym. Nie pogardzi też eleganckim dodatkiem do stroju.