Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezenty dla nauczyciela

Nasz wybór - zobacz najmodniejsze prezenty dla nauczyciela

Przygotuj się na Dzień Nauczyciela! 14 października to najlepszy moment, w którym możesz wyrazić wdzięczność nauczycielom, za poświęcony czas i cierpliwość. Zastanawiasz się co dać nauczycielowi na koniec roku? Na Allegro znajdziesz nie tylko oryginalne i zabawne prezenty, dobierzesz również spersonalizowany podarunek dla wychowawcy, nauczyciela matematyki, fizyki, biologii oraz innych przedstawicieli szkoły.

Oryginalne i zabawne podarunki na Dzień Nauczyciela

Wyważona dawka humoru w postaci czekoladowych tabletek w cukrowej skorupce. Sprezentuj nauczycielowi, jeśli chcesz ukoić jego nerwy odrobiną słodyczy. Przed użyciem prezentu zapoznaj się z treścią ulotki lub skonsultuj się z uczniami w Dniu Nauczyciela!

Twój nauczyciel jest ukrytym superbohaterem? Jego super moc to celny rzut kredą lub błyskawiczne dyktowanie materiału? Spraw mu znak rozpoznawczy w postaci wyjątkowej koszulki. Niech każdy rozpozna go w Dzień Nauczyciela.

Napój w kubku sprezentowanym przez uczniów będzie smakować znacznie lepiej tuż przed rozpoczęciem lekcji. Wyjątkowy podpis na kubku być może wpłynie na przebieg sprawdzianu lub poprawi humor ulubioną sentencją. Wybierz spersonalizowany kubek z nadrukiem na Dzień Nauczyciela:

Obawiacie się, że wasz nauczyciel zapomni do szkoły kanapki lub długopisu? W tym wypadku spersonalizowana torba to idealny pomysł! Wybierz torbę z cytatem, najczęściej wypowiadanym w trakcie lekcji, aby nadać jej zabawny charakter. Do torby możesz wrzucić kilka dodatkowych upominków, jak zestaw słodyczy lub notatnik.

Z tym certyfikatem nikt nie będzie miał wątpliwości, że wasza nauczycielka lub nauczyciel jest wyjątkową i najbardziej wykwalifikowaną osobą w szkole. Certyfikat to pamiątka, która może na stałe zagościć w jego domu i przypominać o ulubionej klasie. Wręcz go na uroczystej gali w Dniu Nauczyciela.

Delikatesy w prezencie dla nauczyciela

Sprezentuj drobiazg ulubionemu nauczycielowi

Przygotowaliśmy listę najciekawszych podarunków dopasowanych do przedmiotu, jaki wykłada Twój nauczyciel. Wybierz prezent, który będzie wiązał się z pasją i wiedzą, a na pewno zdobędziesz jego uznanie.