Odświeżacze powietrza - sprawdź TOP produkty

Elektryczne

W sprayu

Pochłaniacze zapachu

Świece zapachowe

Do postawieniaAutomatyczny odświeżacz powietrza to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju, jeśli chcemy czuć świeży aromat w domu przez cały dzień. To także dobre rozwiązanie do toalet w restauracjach, barach czy na stacjach paliw, gdzie przewija się mnóstwo osób. Rozpylanie takiego odświeżacza odbywa się automatycznie co kilkanaście minut, dzięki czemu nie trzeba przez cały czas zastanawiac się, czy zapach się ulotnił.

zamknij

 

 

Odświeżacz powietrza w aerozolu to trwały zapach zamknięty w szczelnym opakowaniu. Zaletą odświeżacza w aerozolu jest to, że możesz go bez problemów przenosić w dowolne miejsce i rozpylać zapach tam, gdzie to akurat konieczne. Aromat uwalniany w sprężonym powietrzu sprawia, że zapach na długo utrzymuje się w pomieszczeniu, a aplikacja nie pozostawia śladów w postaci mokrych kropelek.

zamknij

 

 

Odświeżacz w żelu zapewnia delikatny i długotrwały zapach w pomieszczeniu. Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy. Wystaczy zdjąć umieszczoną na opakowaniu naklejkę, by cieszyć się świeżym aromatem przez klikadziesiąt dni. Opakowanie wypełnione żelowymi kuleczkami wystarczy potrząsnąć, by wydobyć z niego nową porcję zapachu.

zamknij

Przeczytaj o odświeżaczach powietrza

Koszyk czystości - zobacz ofertę