Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Stół chłodniczy ekspozycyjny GUYON (6948207099)

do wyczerpania przedmiotów

Parametry

  • Stan:
    Używany
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Stół chłodniczy ekspozycyjny GUYON

Stół chłodniczy to urządzenie do ekspozycji produktów wymagających niższych temperatur takich jak sałatki, surówki, owoce, warzywa, napoje i inne. Stół wyposażony jest w komorę magazynową chłodniczą. Dodatkowo, żeby poprawić efekt wizualny, na blacie stołu została zamontowana nadstawka z oświetleniem jarzeniowym o mocy 58 W. Od frontu można zamocować baner z reklamą swojej firmy.

Pojemniki GN nie są dołączone w zestawie!!!

Parametry techniczne

Producent : GUYON

Wskaźnik temperatury : tak

Temperatura blatu chłodniczego : od +0 °C do +8 °C

Temperatury komory chłodniczej : od +2 °C do +10 °C

Blat z odpływem wody : tak

Wymiary blatu : 1850 x 650 mm

Wymiary półek : 530 x 650 mm

Regulowana wysokość półek : tak

Oświetlenie : 58 W

Czynnik chłodniczy : R404a

Moc : 392 W

Zasilanie : 230 V

Szerokość całkowita : 2000 mm

Głębokość całkowita : 800 mm

Wysokość całkowita : 1540 mm

Numer katalogowy : 001585

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Słupsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Gastro Serwis
Karzcino 30a
76-200 Słupsk
woj. pomorskie
email: biuro@gastro-serwis.eu
tel.: 503178525

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Gastro Serwis Anetta Lancewicz
Karzcino 30a
76-200 Słupsk

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Gastro Serwis Anetta Lancewicz
Karzcino 30a
76-200 Słupsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

...

O sprzedającym
gastro_serwis
80,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

4

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,2

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

4,2

Obsługa kupującego

4,2

Dane firmy

Anetta Lancewicz
Gastro Serwis Anetta Lancewicz
Karzcino30A
76-200 Słupsk
REGON: 220942915
NIP: 839-175-37-58

Kontakt

  • 59 *** ** ** (pokaż)
  • 503 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
07:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Gastro Serwis

Karzcino30A,

76-200 Słupsk

Konto bankowe Bank Pekao SA 07 1240 5790 1111 0010 4624 7213

SWIFT / BIC PKOPPLPWNRB 12405790

Gastro - Serwis to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i nie tylko. Projektujemy, produkujemy i wyposażamy kompleksowo obiekty gastronomiczne, medyczne, powierzchnie sklepowe i produkcyjne wielu branż, nie tylko związanych z przemysłem spożywczym.

Nasze doświadczenie zaowocowało opracowaniem technologii i standardów, które są gwarancją realizacji oczekiwań najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz najwyższej jakości sprzęt CNC. Podejmujemy się realizacji projektów, które inni odrzucają jako "nie do zrealizowania". Dla nas każda koncepcja klienta to wyzwanie.

Nasi specjaliści doradzą jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń oraz pomogą w wyborze, tak aby parametry najlepiej spełniały Państwa wymagania.

Pozostałe informacje

WARUNKI OGÓLNE

Z warunkami określonymi na stronie "O mnie" należy zapoznać się przed rozpoczęciem zakupów. Złożenie oferty zakupu na naszej aukcji traktowane jest jako akceptacja poniższych warunków, które stanowią nasz regulamin.

Każdy zakupiony u nas sprzęt przechodzi przegląd techniczny w serwisie. Zapewniamy gwarancję do 24 miesięcy na zakupiony sprzęt, według indywidualnych ustaleń. W przypadku towarów oznaczonych jako „wyprzedaż” obowiązuje tylko gwarancja rozruchowa w momencie zakupu, jeśli odbiór następuje osobiście. W przypadku wysyłki kurierem kupujący zrzeka się gwarancji.

Warunkiem dokonania zakupu jest podpisanie protokołu odbioru.

Sprzęty używane mogą nie posiadać pełnej instrukcji obsługi.

Zapewniamy możliwość zakupu na raty lub w leasingu.

Wystawiamy faktury Vat.

Nie zgadzamy się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

PŁATNOŚCI

Warunkiem zakupu jest wcześniejszy kontakt w celu ustalenia, czy dane urządzenie jest nadal dostępne oraz wpłata zadatku w wysokości 30% wartości produktu. W przypadku nieuiszczenia zadatku w terminie 7 dni roboczych, zamówienie uznaje się za anulowane i sprzedający jest wolny od zobowiązania wykonania i dostarczenia przedmiotu. W przypadku płatności przelewem wysyłka nastąpi w momencie zaksięgowania na rachunku bankowym ustalonej kwoty.

Akceptujemy następujące formy płatności:

1. Za pobraniem - Należy wpłacić na konto bankowe zadatek w wysokości 30% wartości produktu. Dalsza płatność za zakupiony towar pobierana jest przez firmę kurierską, w momencie dostarczenia przesyłki.

2. Wpłata na rachunek bankowy - Płatność powinna być dokonana w terminie 10 dni roboczych od dnia dokonania zakupu. Dokonując zapłaty przelewem prosimy podać w tytule nick allegro lub numer aukcji.

3. Płatność przy odbiorze – Płatności można dokonać gotówką lub kartą w naszej firmie.

ZAMÓWIENIA I REALIZACJA

Firma Gastro Serwis nie prowadzi sprzedaży licytacyjnej, a jedynie stwarza Państwu możliwość zawarcia umowy sprzedaży za niezmienną cenę, wskazaną w opisie aukcji. Poprzez wybranie opcji „kup teraz” składają Państwo zamówienie na towary, będące przedmiotem aukcji.

Zastrzegamy sobie możliwość anulowania zamówienia oraz odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży w przypadku, kiedy realizacja zamówienia lub umowy okaże się niemożliwa w ustalonym terminie. W przypadku, kiedy nie zaakceptujecie Państwo nowego terminu dostarczenia towaru lub wykonanie umowy okaże się niemożliwe, zwrócimy Państwu całość środków wpłaconych w związku z zamówieniem.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany warunków aukcji oraz opisu przedmiotu sprzedaży w każdym czasie, aż do końca aukcji, oraz możliwość zamknięcia aukcji przed czasem, w tym również bez podania przyczyny.

CZAS REALIZACJI I DOSTAWA

Warunkiem wysyłki jest sprawdzenie każdego przedmiotu przez nasz Serwis Gwarancyjny oraz zaksięgowanie wpłaty na koncie bankowym, dlatego właśnie przedmioty zakupione na naszych aukcjach wysyłamy w indywidualnie ustalonych terminach.

W przypadku przedmiotów wykonywanych na zamówienie i posiadających szczególne właściwości określone w zamówieniu, termin realizacji umowy, w tym termin dostawy również jest ustalany indywidualnie. W przypadkach, gdy czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu w stosunku do pierwotnych ustaleń, zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Zakupione przedmioty wysyłamy firmą kurierską, według cennika spedytora. Standardowa euro paleta to koszt 150 zł brutto, jednak w celu ustalenia dokładnych kosztów dostawy prosimy o kontakt telefoniczny.Zachęcamy również do odbioru osobistego w siedzibie firmy.

USZKODZENIA W TRANSPORCIE

Nasza firma zapewnia należyte zabezpieczenie i opakowanie sprzedanego sprzętu, co pozwala zachować nienaruszalność w trakcie transportu.

Odbierając przesyłkę od kuriera, macie Państwo obowiązek sprawdzić stan dostarczanego sprzętu. W przypadku niezgodności w dostawie lub wykrycia uszkodzenia przesyłki, należy spisać protokół szkody w obecności kuriera. Protokół szkody stanowi gwarancję wszczęcia procedury reklamacji jakościowej dostawy u dostawcy. Podkreślamy, że podpisanie prze Państwa pokwitowania odbioru przesyłki bez zastrzeżeń lub sporządzenia protokołu, oznacza, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia, które nie zostały potwierdzone protokołem sporządzonym przez kuriera i przez niego podpisanym np. w sytuacji kiedy przesyłkę pozostawiono dla adresata pod innym adresem.

INNE

Dokładamy wszelkich starań, by opisy przedmiotów aukcji oraz fotografie sprzedawanych przedmiotów odpowiadały ich rzeczywistym cechom, parametrom i wyglądowi. Wygląd i kolorystyka przedmiotów mogą jednak nieznacznie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach, co prosimy uwzględniać w momencie kupna.

Wszystkie fotografie, rysunki, opisy aukcji jak również rozwiązania graficzne stanowią przedmiot praw autorskich. Jakakolwiek forma korzystania z wyżej wskazanych utworów i zdjęć przez podmioty nieuprawnione jest zabroniona. Korzystanie z wyżej wskazanych utworów bez wyraźnej zgody sprzedającego stanowi naruszenie przepisów o ochronie praw autorskich i skutkuje powstaniem określonych tam roszczeń.

Wyświetlenia:89
Numer oferty:6948207099
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry