Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sterylizator Mikrofalowy 2 butelki DrBrown's

154,36 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier24 InPost 12,18 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 12,10 zł
 • Allegro Kurier24 InPost 15,68 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 100 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Sterylizator do butelek i akcesoriów Dr Brown's jednorazowo sterylizuje do 4 z szeroką szyjką lub 4 butelek standardowych wraz z akcesoriami.

Nadaje się do sterylizacji kubków i naczyń dla niemowląt efektywnie zabija wszystkie bakterie domowe w ciągu kilku minut.

W zestawie szczypce do wyciągania gorących butelek .

Sterylizator przeznaczony jest do kuchenek mikrofalowych.

WYMIARY sterylizatora; średnica sterylizatora 27 cm wysokość 17 cm.

Tylko teraz wraz ze sterylizatorem otrzymasz 2 butelki z szeroką szyjką 270 ml.

Każda butelka w komplecie ze smoczkiem silikonowym, okrągłym, wolnym, gwintowaną nakrętką oraz jedynym w swoim rodzaju, udowodnionym medycznie i opatentowanym systemem odpowietrzającym całkowicie eliminuje podciśnienie, powstawanie pęcherzyków powietrza oraz zasysanie smoczka.

Butelka wykonana z polieterosulfonu, niezawierającego bisfenolu A.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Łowicz, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u -styl-dziecka- za co najmniej 250.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,68 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem styl.lowicz@gmail.com lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, nick allegro -adres -adres e-mail Kupującego -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji -przedmiot reklamacji -żądania Kupującego -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację / opis niezgodności przedmiotu z umową kupna sprzedaży. oraz w przypadku żądania zwrotu należności przez kupującego: numer konta bankowego Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Styl Dziecka
Pijarska 1
99-400 Łowicz
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedający w zakresie zawieranych umów przewiduje następującą procedurę reklamacyjną : a) przesłaną warunkująca wszczęcie przedmiotowej procedury jest: - wada fabryczna sprzedawanej rzeczy, - sprzedawana rzecz uległa uszkodzeniu podczas transportu, - sprzedawany towar jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, 

b) w przypadku stwierdzenia jednej z przesłanek warunkujących wszczęcie procedury reklamacyjnej przez kupującego powinien on niezwłocznie zawiadomić o tym sprzedającego korzystając z dopuszczalnych form kontaktu opisanych w § 2 ust. 3 pkt a – b ewentualnie kierując korespondencję na adres: Firma Styl Dziecka 99-400 Łowicz ul. Pijarska 1, podając jednocześnie preferowaną formę kontaktu z kupującym pod rygorem braku skutków wynikających z § 5 ust. 1 pkt c niniejszego regulaminu. Sprzedający uprzejmie prosi kupującego, o ile nie stanowi to dla niego zbyt daleko idącej uciążliwości, o dołączenie dowodu zakupu reklamowanej rzeczy (np. fakturę VAT) oraz spisanego w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody, aczkolwiek sprzedający zaznacza, iż nie jest to warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji. c) sprzedający ma 30 dni na ustosunkowanie się do twierdzeń i dowodów przedstawionych przez kupującego. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sprzedający uznaje się, że reklamacja została uwzględniona w całości. Wskazany powyżej termin uważa się za zachowany w przypadku wysłania w tym terminie do kupującego wiadomości e-mail bądź nadania przesyłki listowej w siedzibie operatora pocztowego. d) W przypadku uwzględnienia reklamacji w całości, reklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, względnie wobec braku możliwości wymiany na rzecz pełnowartościową  sprzedający zwróci kupującemu zapłaconą cenę oraz koszty transportu. 2. Po wyczerpaniu trybu reklamacyjnego oraz zwrotu kupujący może zwrócić się z wnioskiem o rozwiązanie sporu do stałego konsumenckiego sądu polubownego lub do mediatora. Przykładowy wykaz podmiotów alternatywnie rozwiązujących spory można znaleźć na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595 lub do sądu powszechnego według właściwości ogólnej.


 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Styl Dziecka
Pijarska 1
99-400 Łowicz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Sprzedający informuje kupującego, iż kupujący ma prawo odstąpienia od  niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania  przyczyny. 2. Celem skorzystania przez kupującego z prawa odstąpienia od umowy,  kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o swojej decyzji o  odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. kierując  do sprzedającego przedmiotowe oświadczenie w sposób wskazany w § 2 ust. 3  pkt a – b). 3. Kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy korzystając  przy tym z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednakże nie jest to  obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy stanowi załącznik 1 do  niniejszego regulaminu 4. Termin o którym mowa w § 6 ust. 2 uważa się za zachowany w przypadku  wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem tego terminu. 5. W przypadku skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy umowa  uważana jest za niezawartą, a sprzedający zwróci kupującemu wszystkie  otrzymane od sprzedającego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy,  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od  dnia, w którym sprzedający został poinformowany o decyzji kupującego o  wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej umowy. Sprzedający dokona zwrotu  otrzymanych płatności przelewem kierując wpłatę na konto  wskazane  przez kupującego  na piśmie bądź mailem ewentualnie przekazując  kupującemu pieniądze w inny wskazany przez kupującego sposób. Wszelkie  koszty wynikające ze zwrotem wpłaconych przez kupującego kosztów ponosi  sprzedający. 6. W przypadku wykonania prawa odstąpienia od umowy kupujący obowiązany  jest odesłać rzecz sprzedającemu niezwłocznie, a w każdym razie nie  później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący poinformował sprzedającego  o odstąpieniu od zawartej umowy. Termin ten uważa się za zachowany  jeżeli kupujący odeśle sprzedającemu rzecz przed upływem 14-sto dniowego  terminu. 7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy  będące wynikiem korzystania z rzeczy w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 8. Kupujący ponosi tylko rzeczywiście poniesione koszty zwrotu. 


 ZAŁĄCZNIK NR 1.  (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci  odstąpienia od umowy)  –  Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę  przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer  faksu i adres e-mail] –  Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym  odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy  następujących rzeczy(*) umowy o  dzieło polegającej na wykonaniu   następujących rzeczy(*) /o świadczenie następującej usługi(*) –  Data zawarcia umowy(*) /odbioru(*) –  Imię i nazwisko konsumenta(-ów) –  Adres konsumenta(-ów) –  Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w  wersji papierowej) –  Data  (*) - Niepotrzebne skreślić. 

O sprzedającym
-styl-dziecka-
-styl-dziecka-
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

526

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Karina Malinowska
PPHU "STYL DZIECKA" KARINA MALINOWSKA
ul. Pijarska 1
99-400 Łowicz
REGON: 742941180
NIP: 733-112-73-76

Kontakt

 • 512****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

P.P.H.U ''STYLDZIECKA''

Karina Malinowska

Krótka 9 

95-010 Stryków

Pozostałe informacje

Szanowna Pani/Szanowny Panie   

w związku w wejściem z dniem 25 maja 2018 r. w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, PPHU "STYL DZIECKA"pragnie Panią/Pana poinformować, w związku z faktem przetwarzania przez PPHU "STYL DZIECKA" Pani/Pana danych osobowych, że:

   1.  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Karina Malinowska, prowadząca  działalność gospodarczą pod nazwą PPHU "STYL DZIECKA" z siedzibą w Strykowie, przy ul. Krótkiej 9, 95-010 Stryków, posługująca się NIP: 7331127376. 2.  Dane osobowe są przetwarzane w celu wykonywania praw i obowiązków wynikających ze współpracy związanej z nabywaniem przez Panią/Pana produktów (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)

3.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych.  W/w prawa mogą być zrealizowane w ten sposób, że skieruje Pani/Pan wiadomość drogą elektroniczną na adres mailowy: styl_dziecka@wp.pl,   a w przypadku, gdy nie otrzyma Pani/Pan potwierdzenia od Administratora, że otrzymał wiadomość prosimy skierować pisemny wniosek w tej sprawie na aktualny w danym momencie adres siedziby Administratora z dopiskiem na kopercie „Dane osobowe – dyspozycja”. Powyższy wniosek zostanie rozpatrzony w oparciu o obowiązujące przepisy a o wyniku tego zostanie Pani/Pan poinformowany.

4.  Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa: • przed 25 maja 2018 r. – organ nadzorczy - Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, • po 25 maja 2018 r. – organ nadzorczy - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 5.  Podanie danych jest niezbędne w świetle obowiązujących przepisów, aby możliwe było zawarcie umowy sprzedaży i realizowanie praw i obowiązków z niej wynikających.

 6.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:        - pracownicy STYL-u DZIECKA wyłącznie w zakresie przygotowania i zawierania umów,      - zewnętrzni dostawcy usług związanych z obsługą wysyłkową, prawną, informatyczną (na              podstawie zawartych stosownych umów o przetwarzaniu danych osobowych). 

7.  Udostępnione dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim

 8.  Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.

 9.  Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub   organizacji międzynarodowej. 

10.  Dane osobowe niezbędne z uwagi na przepisy rachunkowo podatkowe będą przechowywane przez okres wymagany zgodnie z tymi przepisami. Pozostałe dane zostaną usunięte w  ciągu 2 lat od zakończenia roku kalendarzowego w którym było zrealizowane ostatnie zamówienie.    


  Pozdrawiamy PPHU "STYL DZIECKA" Karina Malinowska

Wyświetlenia:43
Numer oferty:6999670932
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry