Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Wiek dziecka:
  5 lat +
 • Materiał:
  Plastik
 • Bohater:
  brak
 • Marka:
  inna
 • Kolor dominujący:
  odcienie pomarańczowego
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

                                                     Witam na mojej aukcji !!!

                                                        

                                             STEROWANY MONSTER TRUCK

 Firma Ninco rozpoczęła swoją działalność w Barcelonie w 1993 r. Dwaj członkowie założyciele wywodzili się z przemysłu zabawkarskiego, od połowy lat 60-tych i postanowili stworzyć zabawki, które mogą spodobać się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wejście Ninco na rynek zmieniło branżę i szybko stało się punktem odniesienia dla klubów Slot i fanów na całym świecie. Od 1999 r. zabawki Ninco stają się standardem we wszystkich rozgrywkach.  W 2006 r. Firma Ninco rozszerzyła swoje portfolio na zabawki radiowe z tą samą filozofią -  produkcji wysokiej jakości produktów, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych, przynosząc dzieciom zabawę a dorosłym hobby. Od tego czasu do chwili obecnej Ninco ewoluowało i stało się dostawcą automatyki radiowej na całym świecie.

Wspaniale nadaje się na prezent z okazji :

 • urodzin
 • imienin
 • Dnia Dziecka
 • Dnia Kobiet
 • Dnia Chłopca
 • Świąt Bożego Narodzenia
 • Świąt Wielkanocnych
 • i wielu innych

Wymiary :

 box : 46 x 26 x 29 cm

Z tej serii zakupicie Państwo u nas także:

 • pościele
 • koce 
 • poduszki
 • ręczniki
 • dywany
 • art. papiernicze
 • lampki, latarki
 • namioty
 • parasole
 • piórniki i portfele
 • zegarki, budziki
 • zabawki
 • kubki, bidony,itp.
 • plecaki, torby, itp.
 • i wiele innych

Skala  - 1 : 12

Silnik  -   elektryczny

Napęd na koła tylne 2WD

V max - 40 km/h

Zasilanie - Li-Ion 800 mA   9,6 V 

Częstotliwość 2,4 Ghz

Dostawa i płatność
od 14,30 zł

Lokalizacja: Kępno, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u od_Baby_do_Lady za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,30 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

P.H.U. NIKA Jacek Woś
Wrocławska 47
63-600 Kępno
Dodatkowe informacje

  Kupujący może złożyć reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym , lub w formie pisemnej na adres firmy . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 1.Osoba składająca reklamację z uzasadnionego powodu ( tj. wada fizyczna rzeczy ) ma prawo do zwrotu, wymiany towaru lub obniżenia jego ceny. 2.W przypadku reklamacji towaru prosimy o wykonanie opisu oraz dokumentacji fotograficznej i przesłanie na adres e-mail oraz odesłanie towaru wraz z dowodem zakupu . Brak dowodu zakupu powoduje odrzucenie reklamacji i odesłanie towaru na koszt kupującego. 3.Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania przez nas towaru. W przypadku uznania reklamacji pokrywamy koszt wysyłki zwrotnej. 4.Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. 5.Towar reklamowany nie może nosić śladów użytkowania tzn. być brudny, zaplamiony , przepocony . 6.Towar powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie , metki powinny być przymocowane na stałe do wyrobu. 7.Reklamacji nie podlega fizyczne zużycie rzeczy : - suwaki -zapinki, zatrzaski, -cyrkonie ,dżety ,klamry itp. 7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur : Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Oświadczam jako Sprzedający PHU NIKA Jacek Woś , że zobowiązuję się dostarczyć Kupującemu rzeczy bez wad , z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.  

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.H.U. NIKA Jacek Woś
Wrocławska 47
63-600 Kępno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
od_Baby_do_Lady
od_Baby_do_Lady
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

241

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jacek Woś
P.H.U. "NIKA"
Wrocławska 47
63-600 Kępno
REGON: 301532008
NIP: 619-108-89-18

Kontakt

 • 694 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
08:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się internetową sprzedażą odzieży, pościeli, ręczników, kocy, art. szkolnych, zabawek. Stawiamy zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort naszych dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty licencyjne, jak również spełniającą wymagania Oeko -Tex.

Kwoty, które nabywca wpłaca na poczet kosztów wysyłki, nie stanowią przychodu sprzedawcy. Są to kwoty,które przekazujemy firmie kurierskiej lub Poczcie Polskiej.

„Kupujący bezpośrednio w naszym sklepie, automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na rzecz kupującego”.

Całkowity koszt przesyłki pokrywa kupujący.


DANE DO  PRZELEWU TRADYCYJNEGO :

BZ WBK 

80 1090 1144 0000 0001 3574 8238

P.H.U. NIKA

Jacek Woś

Wrocławska 47

63-600 Kępno


Pozostałe informacje

OFERTA DROPSHIPPINGOWA - to oferta sprzedaży oparta o współpracę sklepu  z hurtownią. Zakupiony  przez Państwa towar,pakowany i wysyłany jest bezpośrednio z największej hurtowni  w Polsce specjalizującej się branży dziecięcej.

 • Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 H OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA NASZYM KONCIE FIRMOWYM !!! ( Proszę pamiętać, że nawet PAYU nie przelewa zapłaty AUTOMATYCZNIE - zabezpiecza tylko kwotę należną Sprzedawcy)
 • Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze (poniedziałek - piątek) W soboty, niedziele i  święta, a także dni wolne od pracy FIRMY KURIERSKIE NIE REALIZUJĄ ZLECEŃ.
 • Zakupy dokonane w czwartek po godz. 11 będą wysyłane w piątek, co może skutkować tym, że przesyłka dotrze do Państwa w poniedziałek - deklarowany czas dostawy 48h - ALE TYLKO W DNI ROBOCZE !!! PROSIMY O TYM PAMIĘTAĆ !!!
 • Ze względów logistycznych i ekonomicznych hurtownia oferuje tylko przesyłki kurierskie NIE MA MOŻLIWOŚCI WYBORU INNEJ OPCJI DOSTAWY !!!    JEŚLI NIE AKCETUJESZ TEJ FORMY I KOSZTÓW - NIE KUPUJ -ZNAJDŹ INNEGO SPRZEDAWCĘ.
 • Zastrzegamy prawo do unieważnienia transakcji w przypadku braku produktu w hurtowni. W takim przypadku Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie a kwota zostanie zwrócona na wskazany rachunek bankowy

Polityka ochrony prywatności.                                    

Zgodnie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  informujemy, że Administratorem Pana/ Pani (dalej Kupujacego) danych osobowych jest :      

Jacek Woś 

P.H.U.NIKA

siedzibą w 63-600 Kepno 

ul.Wrocławska 47 

Użytkownik allegro :  od_Baby_do_Lady 

e-mail : odbabydolady@onet.pl

tel.694669502

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ   P.H.U.NIKA Jacek Woś z siedzibą w Kępnie, ul. Wrocławska 47. NIP: 619-108-89-18 , REGON: 301532008 , reprezentowaną przez Jacka Woś - Właściciela - zwanym w dalszej części klauzuli ,, Administratorem danych ''.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Administratora danych - Jacek Woś P.H.U. NIKA    z siedzibą w Kępnie, ul. Wrocławska 47 w celu realizacji zamówienia allegro.          

Administrator danych będzie przetwarzał powierzone przeze mnie na podstawie zamówienia allegro  nastepujące dane osobowe :  

- imiona, nazwisko, 

- adres zamieszkania, podany adres wysyłki,

 -numer telefonu, 

-adres e- mail 

Podanie moich danych  jest całkowicie dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest  moja zgoda . 

Zgadzam się, że odbiorcami moich danych będzie Administrator danych - P.H.U. NIKA oraz pozostałe podmioty zajmujące się obsługą mojego zamówienia tj. hurtownie dropshippingowe oraz firmy transportowe zajmujące się wysyłką zamówienia (DPD, Poczta Polska, InPost), a także podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, jak również w celu realizacji płatności następujące podmioty: PayU S.A., Przelewy24, BZ WBK.  

Wyrażam również zgodę na przesłanie przez administratora danych dowodu księgowego świadczącego o realizacji zamówienia  przy pomocy poczty elektronicznej pod wskazany przez allegro mój adres e- mail. 

Mam prawo wycofania zgody na realizację zamówienia allegro w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez P.H.U.NIKA  w tym przypadku tylko do momentu ewentualnego odstąpienia od umowy.  

Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (o prawie do przenoszenia danych, jeżeli przysługuje), a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości dowody księgowe zawierające dane osobowe Kupujacego, Administrator danych- P.H.U. NIKA przechowywać będzie przez okres 5 lat dla celów rozliczeń podatkowych. 

Administrator danych, zobowiązuje się, przy przetwarzaniu powierzonych danych osobowych, do ich należytego  zabezpieczenia poprzez podjęcie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych. 

Znajdujące się w naszym posiadaniu urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych  osobowych zapewniają poziom bezpieczeństwa okreslany jako wysoki. 

Dane osobowe uzyskane od Pana/Pani nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. 

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt  z właścicicielem firmy  P.H.U. NIKA- jako administratorem danych pod adresem Kępno, Wrocławska 47, tel.694669502  


  ŻYCZYMY PAŃSTWU PRZYJEMNYCH I UDANYCH ZAKUPÓW !!!

Wyświetlenia:30
Numer oferty:7210274950
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry