Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SONY PS4 1TB PRO + 2PADY + FIFA18 + GT+ ŁADOWARKA

od Super Sprzedawcy techsat
2 298,00 zł
229,78 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska darmowa
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,90 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 9 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor:
  czarny
 • Wersja:
  PlayStation 4 pro
 • Rodzaje odtwarzanych nośników:
  Blu-ray
 • Dysk / wbudowana pamięć:
  1 TB
 • Liczba kontrolerów w zestawie:
  2
 • Gry w zestawie:
  tak
 • Komunikacja:
  Wi-Fi, Bluetooth, NFC
 • Złącza:
  RJ-45 (LAN), USB, HDMI
 • Obsługiwane technologie:
  HDR, VR, 4K

Opis

Sony Playstation 4 1TB PRO z 2 padami DS4 oraz grami FIFA 18 PL i Gran Turismo oraz ładowarką do padów

Najmocniejsza konsola do gier na rynku

Konsola Sony PS4 PRO 1tb to jedno z najlepszych urządzeń do gier, jakie obecnie dostępne jest na rynku. Wykorzystano w niej szereg nowoczesnych technologii, które gwarantują możliwość pokonywania kolejnych etapów gry w najszybszy, najostrzejszy i najpłynniejszy sposób. Zastosowano tu również najlepszą z możliwych grafikę, która wpływa pozytywnie na odbiór gier. Nawet tych, w które graliśmy już wielokrotnie. Możemy odbierać je na nowo. Wszystkie kolory i przedmioty są odtwarzane w niezwykle realistyczny sposób, co na pewno wpływa pozytywnie na odbiór całego sprzętu. Trzeba jednak pamiętać, że aby podłączyć konsolę, wymagany jest telewizor 4 K, który odznacza się równie świetną grafiką. Na pewno uzyskania wtedy wizualnej precyzji znajdującej się na bardzo wysokim poziomie.

W zestawie z konsola Sony PS4 otrzymasz:

 • Konsola Sony PS4 1TB w najmocniejszej wersji PRO
 • 2 pad bezprzewodowe DualShock 4 dodatkowy pad (niebieski lub czerwony)
 • Gra Fifa 18 w wersji PL
 • Gra Gran Turismo Sport PL
 • Ładowarka do padów DS4
 • Zestaw słuchawkowy Sony
 • Kabel HDMI wysokiej jakości
 • Kabel USB do ładowania padów DS4
 • Kabel sieciowy
 • Instrukcja obsługi

Dystrybucja i gwarancja Sony Polska

Gra w polskiej wersji językowej na płycie BR. Wersja z polską okładką.

Komentarze Szpakowski - Laskowski.

FIFA 18 jest kolejną odsłoną najpopularniejszego cyklu gier piłkarskich na świecie, nad którym nieprzerwanie czuwa firma EA Sports. Tytuł trafił między innymi na platformę PlayStation 4, a gracze po raz kolejny mogą pokierować całą masą licencjonowanych reprezentacji narodowych oraz drużyn piłkarskich z najlepszych lig świata. Produkcja wprowadza szereg zmian i usprawnień w mechanice – względem poprzedniczki poprawie uległa również oprawa graficzna, której wysoka jakość jest zasługą opracowanej przez studio DICE technologii Frostbite.

Wśród zróżnicowanych trybów dla pojedynczego gracza po raz kolejny pojawia się kampania fabularna, pod nazwą „Droga do sławy” – wcielamy się w niej w fikcyjnego zawodnika, Alexa Huntera i bierzemy udział w drugim sezonie futbolowych rozgrywek. Tym razem moduł może się pochwalić nie tylko obecnością nowych wątków – pojawiają się w nim również postacie nieobecne w poprzedniej części serii. Tytuł oferuje także szereg wariantów rozgrywki stworzonych z myślą o wieloosobowej zabawie.

Bajeczna kolekcja prawdziwych pojazdów i modeli koncepcyjnych. W grze oprócz samochodów rywalizujących w prawdziwych zawodach znajdą się koncepcyjne modele GT3 dla fanów, którzy chcieli zobaczyć wersje GT3 swoich ulubionych pojazdów. Sam się o tym przekonaj!

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Większość sprzedawanych w naszym sklepie produktów ma gwarancję  producenta obowiązującą na terenie Polski. Okres gwarancji każdego  produktu podany jest w jego opisie na stronie sklepu . Szczegółowe  warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej  przez gwaranta lub bezpośrednio na stronie producenta . Większość  produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane  punkty serwisowe producentów.

W przypadku uszkodzenia produktu prosimy o pierwszy , bezpośredni kontakt z serwisem producenta .

Telefony do punktów serwisowych producentów i inne ważne informacje dotyczące serwisu  znajdziesz poniżej oraz  na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach  internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta  gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego  opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych  produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana,  otrzymacie Państwo specjalne naklejki , które należy przykleić do karty  gwarancyjnej.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Sklep Internetowy Techsat24.pl
Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna
Dodatkowe informacje

Warunki świadczenia gwarancji na zakupiony sprzęt.


 Firma PPHU Techsat Artur Pawelec jako sprzedawca może pośredniczyć między użytkownikiem a producentem w procesie reklamacji gwarancyjnej. 


Zgłoszenie reklamacyjne z tytułu gwarancji jest przyjmowane na podstawie formularza reklamacyjnego. Link znajduje się na stronie: .http://techsat24/gwarancja-i-serwis.html 


W celu usprawnienia procesu związanego z zarejestrowaniem nowej reklamacji, prosimy o podanie wszystkich niezbędnych danych oraz dokładne opisanie usterki. Za termin rozpoczęcia procesu reklamacyjnego przyjmujemy chwilę odebrania przesyłki przez nasz magazyn serwisowy mieszczący się w Skarżysku - Kamiennej. 


Wadliwy produkt zostanie poddany wstępnej ekspertyzie, która ma na celu sprawdzenie czy opisywana przez Klienta usterka występuje oraz czy usterka nie nastąpiła z winy użytkownika. 


Termin rozpatrzenia reklamacji przez sklep Techsat24.pl wynosi 14 dni roboczych od chwili przyjęcia towaru. Wszystkie produkty są wysyłane bezpośrednio do dystrybutora lub producenta danego sprzętu. Sposób rozpatrzenia i zakończenia reklamacji poprzez naprawę, wymianę lub zwrot kosztów zakupu należy tylko do gwaranta. 


Uprawnienia Klienta z tytułu gwarancji wygasają automatycznie w przypadku gdy: wada powstała na skutek przepięcia , zalania , zamoczenia , wyładowania atmosferycznego oraz uszkodzenia mechanicznego sprzętu.usterka jest spowodowana nieprawidłową instalacją bądź użytkowaniem danego produktu niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi.nabywca dokonał samodzielnej próby naprawy , lub zerwał stosowne oznaczenia gwarancyjne 


W przypadku gdy, zgłoszona przez Klienta usterka nie występuje, bądź warunki gwarancji zostały naruszone PPHU Techsat ma prawo żądać od Klienta opłaty poniesionych kosztów związanych z transportem oraz kosztów ekspertyzy. Sprzęt w takim przypadku jest odsyłany również na koszt kupującego. Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. 


Nie jesteśmy w stanie brać odpowiedzialności za utratę danych przechowywanych na zakupionym sprzęcie ,oraz nie gwarantujemy ich zachowania , czy odzyskania. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sklep Internetowy TechSat24.pl
Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko Kamienna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Gwarantujemy Państwu będącym Konsumentami na podstawie art. 27 Prawa Konsumenckiego prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny

Prawo do odstąpienia od umowy Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego 


Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego, Wzór którego dostępny jest pod adresem http://techsat24.pl/oswiadczenie-o-odstapieniu.html lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.


W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi dokonane przez niego płatności, 


Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy: 

1/ w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, 

2/ wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, 

3/ jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

4/. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte 


Zwracany Towar powinien znajdować się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru i nie wykraczała poza zwyczajowo przyjęte korzystanie z Towaru. Kupujący powinien zwrócić Towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, w jakim go otrzymał . W szczególności do Towaru powinny być dołączone wszelkie otrzymane wraz z Towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania i inne dokumenty, a także dokument poświadczający zakup. 

Zalecane jest, aby zwracany Towar był zapakowany w oryginalne opakowanie, chyba że zostało ono usunięte w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania

O sprzedającym
techsat
techsat
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

1647

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Artur Pawelec
PPHU "Techsat" Artur Pawelec
Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko
REGON: 290331261
NIP: 663-000-45-63

Kontakt

 • 412****** (pokaż)
 • 537****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dla tych z Państwa , którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów w domowym zaciszu prowadzimy od 2005 roku sprzedaż internetową. 

Znajdziecie Państwo u nas: laptopy i notebooki, tablety, nawigacje samochodowe, konsole do gier Sony PlayStation 4 oraz Xbox One w atrakcyjnych cenach. 

Dodatkowo od 3 lat prowadzimy sprzedaż artykułów dla dzieci firm Lionelo, Caretero, Toyz, Milly Mally, Chicco i Maxi Cosi - doskonałe produkty dla dzieci i rodziców.

Wszystkie zamówione produkty możemy Państwu wysłać za pośrednictwem kuriera, lub możecie odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w  Skarżysku Kamiennej w dogodnym dla Państwa terminie.


SPRAWDŹ PACZKĘ W OBECNOŚCI KURIERA


Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia, należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody oraz jak najszybciej skontaktować się z nami w celu wyjaśnienia sprawy.


Jeżeli protokół nie zostanie sporządzony w obecności kuriera, według Ustawy Prawo Przewozowe z dnia 15 listopada 1984 r. masz wtedy 7 dni na zgłoszenie szkody, ale wówczas samemu należy udowodnić, że zawartość została uszkodzona przed dostarczeniem paczki.


WAŻNE !!!

 1. Prosimy o staranne sporządzenie protokołu szkody, który będzie rzetelnie przedstawiał stan rzeczywisty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki były jak najlepiej zabezpieczone
 2. W PRZYPADKU ŹLE SPORZĄDZONEGO PROTOKOŁU, REKLAMACJA NIE BĘDZIE UWZGLĘDNIONA !!
 3. Prosimy przygotować dokumentację fotograficzną, która będzie przedstawiała uszkodzenie sprzętu
 4. Ważne, aby zostały również wykonane szczegółowe zdjęcia opakowania 


Całą dokumentację prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail sklep@techsat24.pl


Wyświetlenia:9177
Numer oferty:7054026134
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry