Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SMOBY Deska Do Prasowania żelazko + parownica

od Super Sprzedawcy kulki-kulki-pl
499,00 zł
49,90 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
14,90 zł
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie
8,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
17,90 zł
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie pobranie
10,46 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 6 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Smoby
 • Bohater:
  brak
 • Wiek dziecka:
  3 lata +
 • Materiał:
  Plastik
 • Kolor dominujący:
  odcienie zieleni
 • Certyfikaty, opinie, atesty:
  CE
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

SMOBY Deska Do Prasowania żelazko + parownica

Symbol: 330114

Zestaw do prasowania zawiera:

Deskę do prasowania z parownicą.

Suszarkę na powieszenie wyprasowanych ubrań.

Żelazko z funkcjami dźwiękowymi.

10 akcesoriów: 2 wieszaki, 5 klamerek, a także spryskiwacz do zraszania tkanin.

Wymiary opakowania: 37 x 11,5 x 72 cm

Zasilanie 2 x AA (nie załączono)

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Warszawa Białołęka, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
30 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
31-32 dni robocze
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
32-33 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
30 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,90 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
31-32 dni robocze
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie pobranie
pierwsza sztuka
10,46 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
32-33 dni robocze

Punkty odbioru

Warszawa Białołęka
Aluzyjna 23F lok. U1 - wejście od strony wschodniej po schodach
03-149 Warszawa
woj. mazowieckie
email: sklep@kulki-kulki.pl
tel.: 882586699

 • poniedziałek - piątek 14:30 - 19:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

1.  Produkty oferowane na aukcjach Allegro sklepu kulki-kulki posiadają gwarancję producenta.

2. Jeżeli w oświadczeniu gwarancyjnym nie określono okresu ochrony, przyjmuje się, że wynosi on 2 lata – licząc od dnia, w którym wydano towar Konsumentowi.  

3. Brak dokumentu gwarancyjnego w żaden sposób nie uszczupla uprawnień kupującego wynikających z gwarancji.

4. W przypadku produktów objętych gwarancją producenta, z uprawnień gwarancyjnych można skorzystać bezpośrednio u producentów zakupionych produktów lub w autoryzowanych serwisach. Dane adresowe serwisów gwarancyjnych podane są w karcie gwarancyjnej oraz na stronach internetowych producentów. Informacje o punktach serwisów gwarancyjnych można również uzyskać kontaktując się ze sklepem kulki-kulki drogą telefoniczną, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Łuksell Łukasz Głuchowski
Aluzyjna 25F/311
03-149 Warszawa
Dodatkowe informacje

Reklamacje konsumenckie 

1. Sklep internetowy kulki-kulki odpowiada wobec Klienta, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania był niezgodny z umową, miał wady fizyczne, lub został uszkodzony podczas dostawy (rękojmia). 

2. Sklep internetowy kulki-kulki odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, oraz zgłoszonej do jednego roku od dnia wykrycia wady przez Konsumenta, przy czym w razie wymiany towaru termin ten biegnie na nowo. 

3. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Klient może domagać się doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy. Klient ma prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy zakupu składając odpowiednie oświadczenie. 

4. Reklamacja powinna zostać złożona w formie pisemnej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: sklep@kulki-kulki.pl, bądź listownie Łuksell Łukasz Głuchowski ul. Aluzyjna 25F/311, 03-149 Warszawa.

5. Opis reklamacji powienien zawierać dane Klienta, numer zamówienia (numer lub nick z aukcji Allegro), informację o rodzaju stwierdzonych wad, żądanie Klienta oraz potwierdzenie dokonania zakupu reklamowanego towaru (paragon lub faktura VAT). 

6. Reklamowany produkt jest odbierany na koszt sklepu lub należy dostarczyć – według wyboru Klienta – przesyłką kurierską lub pocztą na adres: ul. Aluzyjna 25F/311, 03-149 Warszawa, możliwe jest też dostarczenie towaru osobiście. 

7. Sklep internetowy kulki-kulki.pl ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji Klienta sklep kulki-kulki naprawi lub wymieni na swój koszt reklamowany produkt na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci Klientowi należność za reklamowany produkt niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji. Jeśli Sklep internetowy nie odniesie się do reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, poczytuje się, że reklamacja została uznana za zasadną. 

8. W przypadku reklamacji składanej przez podmiot nie będący konsumentem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, w szczególności o rękojmi za wady. 

9. W przypadku uznania reklamacji, koszty wysłania produktu przez Klienta do Sklepu kulki-kulki.pl oraz dostarczenie naprawionego produktu z powrotem do Klienta ponosi Sklep.


 Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

10. Jeżeli sklep kulki-kulki.pl nie uznał reklamacji Klienta będącego konsumentem, a ten się nie zgadza z jego decyzją, może skorzystać z dostępnych pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

11. W szczególności Klient ma możliwość zwrócenia się do właściwego wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.). Mediacja ma charakter dobrowolny (obie strony muszą wyrazić na nią zgodę), a ewentualna ugoda stron także musi być wynikiem zgody pomiędzy obiema stronami. Skuteczne wniesienie wniosku o przeprowadzenie mediacji nie gwarantuje jej przeprowadzenia, ani tym bardziej jej wyniku.

12. Klient ma również możliwość zwrócenie się o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej umowy sprzedaży przez stały polubowny sąd konsumencki przy wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.). Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214).

13. Szczegółowe informacje o pozasądowych sposobach rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń dostępne są również w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów oraz Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej.

14.Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr - dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Łuksell Łukasz Głuchowski
Aluzyjna 25F/311
03-149 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia od umowy zakupu zawartej na odległość 


1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient dokonujący zakupu jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem sklepu internetowego kulki-kulki, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania mu towaru stanowiącego przedmiot tej umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie odpowiedniego oświadczenia Klienta do sklepu kulki-kulki.pl:

a) w formie pisemnej na adres: ul. Aluzyjna 25F/311, 03-149 Warszawa

b) w formie elektronicznej na adres e-mail sklep@kulki-kulki.pl 

2. Klient będący konsumentem może skorzystać z wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowiącego załącznik do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) , jak również z formularza zwrotu wysyłanego na adres e-mail Klienta po wykonaniu zamówienia, jednak nie jest to obowiązkowe. 

3. Zwrotów towaru należy dokonywać na adres: sklep internetowy kulki-kulki ul. Aluzyjna 25F/311, 03-149 Warszawa 

4. Kupujący powinien należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. 

5. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwrot dokonanych przez Klienta płatności (w tym koszt doręczenia towaru do Klienta, z zastrzeżeniem, że jeżeli Klient wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy z możliwych, sklep kulki-kulki.pl nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów), powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu, jednak jeżeli Klient nie odesłał towaru razem z oświadczeniem, zwrot należności zostaje wstrzymany do czasu otrzymania Towaru lub przesłania dowodu odesłania towaru do sklepu kulki-kulki.pl w zależności od tego, które zdarzenie nastąpiło wcześniej. 

6.Klient będący konsumentem odstępujący od umowy zakupu bez podania przyczyny ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy zgodnie z cennikiem podmiotu, który został wybrany przez Konsumenta w celu odesłania zwracanego towaru. W przypadku, gdy towary ze względu na swój charakter (np. towary wielkogabarytowe) nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą, koszty zwrotu towaru będą zależały od cennika przewoźnika świadczącego usługę transportową. 

7. Klient będący konsumentem ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

8. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej dokonana została płatność za zakup. Konsument może wyrazić zgodę na inną formę zwrotu. Wszelkie koszty wykonania zwrotu należności ponosi sklep kulki-kulki

O sprzedającym
kulki-kulki-pl
kulki-kulki-pl
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1262

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Łukasz Głuchowski
Łuksell Łukasz Głuchowski
Aluzyjna25F/311
03-149 Warszawa
REGON: 147452573
NIP: 8212489754

Kontakt

 • 882****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:30 - 19:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy na aukcjach Allegro sklepu internetowego kulki-kulki

Sklep istnieje od 2014 roku. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci internet z możliwością wysyłki lub odbioru zamówień w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w Warszawie ul. Aluzyjna 23F lok. U1, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 14:30 - 19:00. 

Sklep współpracuje bezpośrednio z oficjalnymi importerami w Polsce marek: Simba, Smoby, Dickie, Little Tikes, Big, Zapf Creation, Majorette, Clementoni, Klein, Injusa, Feber, Milly Mally i innych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane produkty są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

Od marca 2018 r. jesteśmy Oficjalnym Partnerem Smoby. 

Pozostałe informacje

1. Sklep kulki-kulki prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internet. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień pod adresem: ul. Aluzyjna 23F lok. U1, 03-149 Warszawa, lokal na wysokim parterze, wejście po schodach od strony wschodniej. Numer domofonu na teren osiedla 4115, do budynku: 115, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 14:30 - 19:00.

2. W przypadku wyboru odbioru osobistego prosimy o oczekiwanie na potwierdzenie sms, z informacją że zamówienie oczekuje w punkcie stacjonarnym. Większość produktów dostarczana jest z magazynu zewnętrznego, dlatego czas realizacji zamówień w przypadku odbioru osobistego jest taki sam jak dla wysyłki. 

3. Wysyłka zamówień odbywa się w czasie podanym na aukcjach allegro dla poszczególnych produktów. Czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowana przelewu na koncie, w systemie PayU lub złożenia zamówienia za pobranem. 

4. W przypadku produktów, które posiadają w opisie aukcji czas realizacji 24 godziny, zamówienia złożone w dni pracy sklepu do godziny 10:30, zostaną wysłane tego samego dnia. Produkty, których czas realizacji wynosi 2 dni lub więcej, będą wysłane w terminie podanym na aukcji Allegro. 

5.  Produkty wysyłane są w zależności od gabarytów za pośrednictwem: - Paczka w Ruchu - Allegro Paczkomaty Inpost - Allegro kurier InPost - Przesyłka kurierska - realizowana przez firmę kurierską DHL lub DPD w zależności od wymiarów przesyłki lub możliwych do spełnienia wskazań Klienta. Dla mniejszych przesyłek bez wskazania jednej z dwóch podanych firm kurierskich, wysyłka kurierem DHL i DPD odbywa się losowo. 

6. Wysyłka zamówień realizowana jest wyłącznie na terenie Polski. Sklep nie wysyła przesyłek poza granice kraju. 

7. Zamówienia można składać tylko za pośrednictwem serwisu Allegro. Sklep kulki-kulki nie przyjmuje zamówień telefonicznych. 

8. Do każdego zamówienia wystawiamy dokument sprzedaży paragon fiskalny lub na życzenie Klienta fakturę VAT. 

9. Ceny produktów na aukcjach Allegro podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.  

10. Ceny oraz koszty wysyłki widoczne na każdej aukcji Allegro są obowiązujące w momencie złożenia zamówienia i potwierdzone w wiadomości e-mail wysyłanej z serwisu Allegro automatycznie po zakupie. 

11. Zastrzegamy prawo do zmiany cen produktów prezentowanych na aukcjach Allegro, z zastrzeżeniem niezmienności ceny po złożeniu zamówienia opisanej w pkt. 9 i 10.

12. Dane osobowe udostępniane przez serwis Allegro przetwarzane są przez sklep wyłącznie w celu realizacji umowy zakupu przez Państwa wybranych produktów (realizacji zamówienia).

Wyświetlenia:467
Numer oferty:7016315095
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry