Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Jesteś Kupującym? Przejdź do strony: Allegro Smart! dla Kupujących

Korzyści Allegro Smart! dla Twojego biznesu

Allegro Smart! to opłacalna usługa tak dla sprzedającego, jak i kupującego. Twoi klienci na Allegro nie muszą za każdym razem płacić za przesyłkę, kupują więcej bez przejmowania się kosztami dostawy.

Większa sprzedaż

Kupujący częściej wybierają oferty z Allegro Smart! Koszty wysyłki, które gdzie indziej muszą ponieść, mogą u Ciebie przeznaczyć na większe zakupy.

Przesuń

Lepsza widoczność

Twoje oferty wyróżniają się na tle innych. Kupujący szukają na listingu oznaczeń Allegro Smart! i dużo chętniej je wybierają.

Przesuń

Najwyższa ocena

Każda oferta z Allegro Smart! otrzymuje od razu maksymalne 5 gwiazdek, czyli najwyższą ocenę kosztów wysyłki, co dla Twojego potencjalnego klienta jest ważną informacją.

Przesuń

Bezpłatne oznaczenie

Oznaczenie Twojej oferty Allegro Smart! jest zupełnie za darmo, wystarczy że spełni wymagane warunki.

Przesuń

Historie Allegro Smart!

Danka Pilarz

Sprzedawca Tropssport-sklep

"Allegro to dla mnie ludzie. Ludzie którzy sprzedają, ludzie, którzy kupują. Ludzie, którzy wykorzystują to miejsce, żeby sobie ułatwić życie. Polecam  Allegro Smart! jako i sprzedający, i kupujący"

Marek Skworc

Na Allegro prowadzi sklep Skworcu

"Allegro Smart! wspiera mój sklep poprzez to, że nastąpił zdecydowany wzrost nadawanych przesyłek. Allegro Smart! sprawiło, że jest to korzystne dla wszystkich trzech stron transakcji."

Marek Skworc

Na Allegro prowadzi sklep Skworcu

"Allegro Smart! wspiera mój sklep poprzez to, że nastąpił zdecydowany wzrost nadawanych przesyłek. Allegro Smart! sprawiło, że jest to korzystne dla wszystkich trzech stron transakcji."

Nowości w Allegro Smart!

Nowe warunki finansowania Smart! z kurierem
1 marca 2020

Zastanawiasz się, jak uzyskać zwrot kosztów, jeśli dodasz Allegro Smart! z kurierem w swoich ofertach? Chcesz wiedzieć, jaką część kosztów dostawy pokryje Allegro, a jaką ty jako sprzedawca? Postaramy się jak najlepiej wytłumaczyć Ci wszystkie zasady dotyczące tej formy wysyłki.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak dołączyć do Allegro Smart!

Jakie warunki muszą spełniać Sprzedający, żeby być w Allegro Smart!

Warunki dotyczące sprzedaży

  • zdobądź co najmniej 5 ocen "Polecam" od różnych klientów (łapek w górę) i utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy),
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro,
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z Regulaminem Allegro i nie składaj Kupującym propozycji zakupów poza Allegro,
  • więcej o warunkach sprzedaży przeczytasz tu.

Warunki dotyczące ofert

  • określ politykę zwrotu przedmiotu i umieść ją w ofertach,
  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki,
  • więcej o warunkach dotyczących ofert przeczytasz tu.

Artykuły


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro