Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
  1. m kt 7009 1248x400 smart player
  1. m kt 7009 600x200 smart player
Allegro Smart! ma dla Ciebie prezent od Playera, który umili Ci czas spędzany w domu, w tej szczególnej sytuacji.
Jeśli masz ochotę - skorzystaj z prezentu i oglądaj seriale i programy w Playerze przez 30 dni bez opłat. 

Jak odebrać prezent?

Wpisz kod z maila od Allegro na stronie sklep.player.pl/moj-kod 

Zaloguj się do serwisu player.pl lub załóż nowe konto w serwisie

Podaj dane swojej karty płatniczej

Zaznacz niezbędne zgody i aktywuj bezpłatny dostęp

wykorzystaj kod

Kod możesz wykorzystać do 13 kwietnia 2020 r. Bezpłatne 30 dni liczymy od momentu wykorzystania kodu na stronie sklep.player.pl/moj-kod i uruchomienia usługi.

Możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie, inaczej po upływie darmowego okresu Twój dostęp przedłuży się automatycznie w cenie 10 zł/mc.  Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie sklepu Player.pl oraz w Warunkach Promocji.

Pytania i odpowiedzi

Kod znajdziesz w e-mailu od Allegro, zatytułowanym “ Darmowy pakiet START w Playerze w Allegro Smart!” z dnia 25.03.2020 r.


Kod jest ważny do 13 kwietnia 2020 r. do 23:59. Od momentu wpisania kodu na stronie sklep.player.pl/moj-kod masz 30 dni na korzystanie z usługi.


Kod jest przypisany do Twojego konta Allegro, na którym masz aktywną usługę Allegro Smart! i aktywne zgody na Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z Allegro.
Ale prezentem możesz się dzielić - Player daje możliwość współdzielenia usługi. Czyli można oglądać równolegle na 5 różnych urządzeniach różne programy i 2 programy na żywo. Więcej informacji w Pomocy Playera.Programy na żywo TVN, TVN 7, TTV

A także m.in między innymi:

-          Kuchenne Rewolucje

-          Kuba Wojewódzki

-          Milionerzy

-          Dzień dobry TVN na żywo

-          Masterchef

-          Down the road

-          Pod powierzchnią

W skład pakietu START wchodzi  dostęp do kolekcji programów i seriali z kanałów: TVN, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TTV, HGTV i MTV

·         kanały na żywo TVN, TVN 7, TTV

·         sezony najlepszych seriali i programów TVN

·         biblioteka materiałów VOD

·         seriale dostępne tylko w pakiecie START: Chyłka - Zaginięcie, Pod powierzchnią, Pułapka, 39 i pół tygodnia, Odwróceni, Szóstka, Druga Szansa, prapremiery: Na Wspólnej i Zakochani po uszy

I wiele innych.


Ty decydujesz - jeśli chcesz możesz przerwać korzystanie ze swojego dotychczasowego pakietu i wykorzystać kod od nas. Wymaga to anulowania aktywnej subskrypcji w sekcji Moje zakupy- więcej informacji znajdziesz na pomoc.player.plRejestracja w Player jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie chwilę.

PRZEGLĄDARKA WWW

Otwórz stronę główną www.player.pl i kliknij „Zaloguj się”. Na ekranie Twojego monitora pojawi się okienko do logowania – w jego prawym dolnym rogu kliknij w „Zarejestruj się bez opłat".

W Player zawsze masz wybór – możesz zarejestrować się korzystając z danych, którymi logujesz się do swojego Facebooka lub konta Google lub też utworzyć nowe konto.

Jeżeli zdecydujesz się na utworzenie nowego konta, wystarczy, że uzupełnisz formularz, który pojawi się na Twoim ekranie, odpowiednimi danymi i zaznaczysz zgody dotyczące ochrony danych osobowych ( Administratorem Danych Osobowych Twoich danych jest TVN Digital S.A.).

Na końcu kliknij w „Zarejestruj się” i otwórz swoją skrzynkę mailową – na wskazany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy maila z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, zaloguj się i korzystaj z pełnych możliwości jakie daje Ci Player!

APLIKACJA MOBILNA

Rejestracji możesz też dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy, że ściągniesz ją ze sklepu Google Play lub App Store.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji na swoim urządzeniu, na stronie głównej, w lewym górnym rogu kliknij w trzy poziome linie, dzięki którym rozwiniesz menu. Na górze ekranu kliknij w „Naciśnij, aby się zalogować.

W momencie gdy na Twoim ekranie pojawi się okienko do logowania, na dole ekranu kliknij w  „Dołącz do Player! Załóż konto”.

Tak jak w przypadku przeglądarki www – możesz zarejestrować się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, czy Google lub utworzyć nowe konto.

Wybrałeś opcję „Utwórz konto”? Uzupełnij wymagane dane w formularzu, zaznacz odpowiednie zgody i kliknij w „Utwórz nowe konto”.

Otwórz swoją skrzynkę mailową – powinien czekać tam na Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i zaloguj się danymi wskazanymi podczas rejestracji.


Dane karty są niezbędne, aby przedłużyć dostęp do Twojego pakietu po zakończeniu bezpłatnego 30-dniowego okresu.

Po bezpłatnym okresie korzystania z pakietu, dla Twojej wygody, opłata będzie pobierana co miesiąc automatycznie z karty płatniczej. W każdej chwili możesz usunąć dane karty i wyłączyć płatności automatyczne. Dowiedz się więcej w Centrum Pomocy Player.

Voucher można wykorzystać jedynie w ramach uruchomienia subskrypcji z kartą płatniczą.Po dodaniu karty płatniczej i uruchomieniu subskrypcji pierwszy 30-dniowy okres przypisany do vouchera z Allegro będzie zwolniony z opłaty. Vouchera nie można wykorzystać w połączeniu z płatnościami jednorazowymi (np. BLIK, przelew online).


Podczas rejestracji na Twojej karcie zostanie zablokowane 2 zł w celu jej weryfikacji. Środki zostaną odblokowane w ciągu godziny. Jednak czas ten może być dłuższy zależnie od banku. W przypadku problemów z odblokowaniem kwoty, prosimy o kontakt ze swoim bankiem.


Płatność odnawialna (lub inaczej rekurencyjna) pozwala na cykliczne pobieranie opłaty za wybrany pakiet z Twojej karty płatniczej, bez konieczności wykonywania transakcji po wygaśnięciu pakietu.

Wybierając płatność odnawialną oszczędzasz nie tylko czas - nie martwisz się o przedłużenie pakietu, ale i pieniądze – za wiele pakietów zapłacisz mniej wybierając tę opcję.

Anulowanie płatności odnawialnej

Pamiętaj! W każdej chwili możesz wyłączyć płatności automatyczne. Jest to bardzo proste. Zrobisz to w kilku szybkich krokach (zobacz również instrukcję wideo):

  1. Zaloguj się na Twoim koncie Player (Uwaga! Koniecznie zrób to w przeglądarce komputera. Funkcja nie jest dostępna w aplikacjach mobilnych)
  2. Rozwiń menu główne klikając w swój awatar – w prawym górnym rogu ekranu
  3. Wybierz z menu zakładkę "Moje zakupy"
  4. Odszukaj pakiet w zakładce "Twoje pakiety" i kliknij przy nim przycisk "Anuluj" przy wybranej przez Ciebie usłudze.
  5. Potwierdź anulowanie subskrypcji pakietu.

Gotowe! Subskrypcja została anulowana, a Twój pakiet będzie aktywny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Uwaga! Jeśli usuniesz ze swojego konta kartę płatniczą, którą była opłacana subskrypcja pakietu, będzie to także równoznaczne z anulowaniem płatności odnawialnej. Wówczas opcja anulowania subskrypcji będzie nieaktywna.  

Ważne! Jeżeli nie chcesz, aby pakiet został przedłużony o kolejny okres rozliczeniowy, anuluj jego subskrypcję (płatność odnawialną) najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem nowego okresu.


Pakiet START zawiera trzy kanały live: TVN, TVN 7, TTV, dodatkowo masz dostęp do bogatej kolekcji filmów, seriali i programów bez reklam.


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro