Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SKODA OCTAVIA błotnik tył rama bok NOWY 1Z5809030A

1 100,00 zł
110,00 zł x 10 rat
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
90,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
100,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Strona zabudowy:
  Prawe tylne
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe, Samochody dostawcze

Opis

DZIEŃ DOBRY. SPRZEDAJĘ NOWE I UŻYWANE CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW.

BOK PRAWY - SKODA OCTAVIA II

 • wewnętrzny i zewnętrzny
 •  CZĘŚĆ NOWA, ORYGINALNA  
 • możliwość kupienia osobnych elementów 

DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZENIE MOJEJ AUKCJI.

 

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 90,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
27,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
32,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Phu Crash Car
Drewniana 11
30-556 KRAKÓW
woj. małopolskie
email: biuro@crashcar.pl
tel.: 126551100

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Na wszystkie nowe oferowane towary Sprzedający w imieniu producenta  udziela kupującemu 12 miesięcznej gwarancji jakości na prawidłowe i  poprawne działanie zakupionego towaru na terytorium RP zgodnie z  wytycznymi producenta. Czaas trwania gwarancji rozpoczyna się z datą  dostarczenia towaru Kupującemu.

W przypadku wykrycia  wady Kupujący zobowiązany jest bezzwłocznie pisemnie poinformować o tym  fakcie Sprzedającego oraz określić termin dostarczenia towaru do  reklamacji.

W ramach udzielonej gwarancji Sprzedający  zobowiązuje się do wymiany wadliwego towaru lub usunięcia usterki w  terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przedmiotu reklamacji. Z  przyczyn niezależnych od Sprzedającego w wyjątkowych przypadkach  powyższy termin może zostać wydłużony o kolejne 14 dni roboczych o czym  Sprzedający zawiadomi pisemnie lub ustnie Kupującego.

Czas rozpatrzenia gwarancji biegnie od daty dostarczenia wadlwego towaru wraz z dokumentem zakupu do siedziby Sprzedającego.

Uwaga:  Koszt dostarczenia wymienianego towaru spoczywa na Sprzedającym tylko w  przypadku uznania  reklamacji. W innych przypadkach powyższe koszty  ponosi Kupujący

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PHU CRASH CAR
DREWNIANA 11
30-556 Kraków
Dodatkowe informacje

 

 

W  przypadku, gdy otrzymany przez Kupującego towar posiada wadę i ujawni  się ona w ciągu 2 lat od dostarczenia, Kupujący ma prawo żądać obniżenia  ceny lub odstąpić od umowy – chyba, że Sprzedający niezwłocznie i bez  nadmiernych niedogodności wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad lub wadę  usunie (ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już  wcześniej wymieniany lub naprawiany). 

W przypadku  wykrycia wady Kupujący jest zobowiązany w ciągu 1 roku od ujawnienia się  jej, pisemnie poinformować o tym fakcie Sprzedającego oraz określić  termin dostarczenia towaru do reklamacji

Wadę należy zgłosić  Sprzedającemu . Miejsce i sposób składania reklamacji określony jest w  zasadach zwrotów towaru. Sprzedający ma obowiązek ustosunkowania się  niej w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia następnego po dniu  dostarczenia wadliwego towaru wraz z dowodem zakupu. Gdy tego nie  zrobi, przyjmuje się, że reklamacja została uznana za zasadną.
 

Odsyłając  przedmiot w ramach reklamacji, Kupujący ma obowiązek odpowiednio go  zabezpieczyć. Nie ma obowiązku dołączania do przesyłki paragonu lub  faktury, ale wymagany jest inny dowód zakupu np wydruk z aukcji Allegro.

Przyjmuje się, że przez pierwszy rok od momentu zakupu istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży.  Natomiast w momencie zauważenia wady w między 12 a 24 miesiącem od  wydania towaru, to na konsumencie spoczywa zadanie wykazania, że wada  towaru istniała w momencie zakupu (np. wadliwa budowa, nieodpowiednie  materiały użyte do produkcji).

Po stwierdzeniu niezgodności towaru z umową (wykryciu wady), konsument ma rok na poinformowanie o tym sprzedawcy, czyli na złożenie reklamacji.

 Jeśli reklamacja towaru została uznana, koszty przesyłki w obie strony pokrywa Sprzedający.  

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU CRASH CAR
DREWNIANA 11
30-556 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje


 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014,  kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy. 

W tym celu należy  skontaktować się ze Sprzedawcą w celu stalenia procedury reklamacyjnej a  w szczególności ustalenia sposobu odesłania reklamowanego towaru.

Uwaga:  Podstawą wszelkich reklamacji w przypadku uszkodzenia towaru w  transporcie jest sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności  kuriera w momencie odbioru 

Procedura reklamacyjna  wymaga złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie takie  należy złożyc na piśmie lub drogą elektroniczną za pośrednictwem maila

Zwrot  przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie na adres  Sprzedawcy w oryginalnym opakowaniu bez śladów uzytkowania i montażu  wraz oryginałem paragonu lub kopią faktury zakupu, nie później niż w  terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia o  odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy nadanie  rzeczy przed jego upływem.

Umowa jest uważana za niezawartą, a  konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Koszt odesłania towaru spoczywa na Kupującym.

Uwaga:  Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Sprzedawcy oraz przesyłki pobraniowe  nie będą przyjmowane (chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne  ustalenia).

Zwrot kwoty zakupu odbywa się na  wskazane przez Kupującego konto. Zwrot pieniędzy nastąpi niezwłocznie po  otrzymaniu przez Sprzedawcę zwracanego towaru, nie później jednak niż w  terminie 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru. 

O sprzedającym
CRASH-CAR
CRASH-CAR
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

489

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

PHU CRASH-CAR S.C
Drewniana 11
30-556 Kraków
REGON: 350552889
NIP: 679-13-87-084

Kontakt

 • 012******* (pokaż)
 • 602****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

30-556 Kraków Drewniana 11 

biuro@crashcar.pl

12 655 11 00

Pozostałe informacje

30-556 Kraków Drewniana 11  biuro@crashcar.pl 12 655 11 00

Wyświetlenia:53
Numer oferty:7061745848
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry