Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SKARPETKI KLASYCZNE! RETRO! HIPSTER! 5-PAK!

37,99 zł
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny
9,99 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 18 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Marka:
  Inna marka
 • Kolor:
  Inny kolor
 • Cechy dodatkowe:
  brak

Opis

Kontakt:

brandstoreue@gmail.c­om

Regulamin:

-Po dokonaniu zakupu proszę o potwierdzenie danych adresowych wypełniając „FORMULARZ DOSTAWY”

-W przypadku braku informacji o zmianie adresu wysyłki, przesyłka zostanie wysłana na adres podany przez Allegro

-Towar wysyłany z USA/Chin/Wielkiej Brytanii. Czas wysyłki od 10 do 35 dni roboczych. Jednak w większości przypadków przesyłka dostarczana jest do 20 dni. Numer przewozowy na życzenie klienta

-W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności proszę o kontakt mailowy

Dostawa:

Przesyłka dostarczana jest przez Pocztę Polską. Koszty przesyłki zależna od miejsca wysyłki i rodzaju przedmiotu

Płatność:

płace z Allegro (Payu)

Witamy na naszej aukcji!

Must have 2018!

Na innych aukcjach dostępne pozostałe produkty w atrakcyjnych cenach!


© PanelReklamowy

Dostawa i płatność
od 9,99 zł

Lokalizacja: Bolton, Wielka Brytania

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

przesyłka międzynarodowa

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

CHINA STORE-proszę o kontakt przed wysyłką
1 JIANGUOMENWAI DAJIE, CHAOYANG DISTRICT
100004 BEIJING
Dodatkowe informacje

Wszystkie Towary podlegają 12 miesięcznej gwarancji serwisowej. Gwarantem jest Zagraniczny Sprzedawca (właściciel Towaru). Gwarancja udzielana jest na podstawie potwierdzenia zakupu oraz nazwy Użytkownika i numeru transakcji. Reklamacje najczęściej rozpatrywane są na podstawie przesłania filmu pokazującego problem. W sytuacjach niejasnych lub dotyczących towaru znacznej wartości może wystąpić potrzeba odesłania towaru do magazynu zgodnego z lokalizacją wskazaną na aukcji (jeśli lokalizacja Chiny, Sprzedający podaje dokładny adres do odesłania). Koszt odesłania pokrywa Kupujący, koszt wysyłki nowego towaru do Kupującego pokrywa Sprzedający. Czas reklamacji obejmuje przesłanie Towaru, naprawę oraz odesłanie i będzie wynosił od 14 do 90 dni roboczych.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

CHINA STORE-proszę o kontakt przed wysyłką
1 JIANGUOMENWAI DAJIE, CHAOYANG DISTRICT
100004 BEIJING

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Art. 7 ODSTĄPIENIE OD UMOWY 1.Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2.Wskazane w tym paragrafie prawo dotyczy wyłącznie konsumentów, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością zawodową lub gospodarczą. 3.Zwracany w trybie ust 1 i 2 towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. 4.W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres Sprzedawcy Zagranicznego podany przez Sklep. 5.Przed dokonaniem odsyłki przedmiotu, na adres mailowy Sklepu należy przesłać pisemne oświadczenie o Odstąpieniu od umowy wraz z podanymi danymi do zwrotu należności. 6.Zapłata za Towar zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. 7.Nie ma możliwości odstąpienia od zawartej umowy przez Użytkownika, jeśli zamówiony przedmiot został już do niego wysłany przez Zagranicznego Sprzedawcę (Dostawcę) i jest w trakcie dostawy. W takiej sytuacji, zwrotu można dokonać po doręczeniu przedmiotu. 8.Prawo zwrotu nie przysługuje, jeżeli Użytkownik nabył w Sklepie Towar wyprodukowany według specyfikacji Użytkownika lub służy do zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb

O sprzedającym
brandstoreue
brandstoreue
94,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

416

 

24

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

3,9

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,6

Kontakt

 • +44********** (pokaż)
poniedziałek - piątek
11:00 - 20:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Towar wysyłany z USA/Chin/Wielkiej Brytanii. Czas przesyłki od 10 do 35 dni roboczych (jednak  większość przesyłek dostarczana jest do 20 dni)

Pozostałe informacje

Witamy serdecznie na naszej stronie! Na aukcjach oferujemy usługę dropshippingu - pośrednictwa handlowego-działalność gospodarcza prowadzona jest w Wielkiej Brytanii. Dokument sprzedaży wystawiany jest na ww usługę a nie na produkt. Zasada działania: W Twoim imieniu składamy zamówienie bezpośrednio u zagranicznego kontrahenta, z którym współpracuje na zasadach dropshippingu. Towar jest wysyłany bezpośrednio do Ciebie z zagranicy, więc przesyłka dochodzi w terminie 10-35 dni roboczych. Zamówiony towar powinien być na użytek własny, bądź najbliższych, nie w celach obrotu gospodarczego. Wszelkie dodatkowe opłaty wynikające z wysyłki przedmiotu z poza terenu Unii Europejskiej leżą po stronie kupującego.
Wyświetlenia:171
Numer oferty:7016308177
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry