Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SELENE 18 SZAFKA FRONTY WYSOKI POŁYSK + GRATIS

od Super Sprzedawcy abcmeble_com_pl
219,00 zł
10 monet
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 985 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Biały
 • Kolor frontów:
  biały
 • Materiał:
  Płyta MDF
 • Styl:
  nowoczesny
 • Szerokość mebla:
  79 cm
 • Głębokość mebla:
  40 cm
 • Wysokość mebla:
  43 cm
 • Waga (z opakowaniem):
  25 kg
 • Liczba szuflad:
  brak
 • Liczba drzwi:
  2
 • Producent:
  Szynaka Meble
 • Montaż:
  meble do samodzielnego montażu

Opis

To nowoczesna, elegancka 2 drzwiowa szafka, w śnieżnobiałym kolorze.

Korpus wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze białym matowym ,fronty wykonane z płyty MDF .

Biały wysoki połysk frontów daje efekt głębi i lekko odbija przestrzeń wokół, dzięki czemu wyposażając małe wnętrze w meble z kolekcji, optycznie je powiększymy.

Zastosowanie frezowanych uchwytów, sprawia, że cały front mebla utrzymany jest w jednakowej kolorystyce, nie ma wystających elementów.

SZAFKA SELENE 18

Korpusy wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej firmy Pfleiderer, odpornej na wysoką temperaturę, zarysowania i wilgoć

Fronty wykonane z płyty MDF wysoki połysk

Meble w paczkach do samodzielnego montażu.

Łatwy montaż (czytelna instrukcja montażowa).

Gwarancja - 24 miesiące.

WYMIARY SZAFKI :

Wysokość: 43 cm

Szerokość: 79 cm

Głębokość: 40 cm

Korpus w kolorze:

Fronty w kolorze:

PRZY ZAKUPIE PODKŁADKI FILCOWE

GRATIS !!!

Przykładowe aranżacje systemu SELENE:

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Jelenia Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u abcmeble_com_pl za co najmniej 2500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Punkty odbioru

SALON MEBLOWY ABCMEBLE
SOBIESKIEGO 47
58-500 JELENIA GÓRA
woj. dolnośląskie
email: sklep@abcmeble.com.pl
tel.: 509-211-286

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

SALON MEBLOWY ABCMEBLE
JANA III SOBIESKIEGO 47
58-500 JELENIA GÓRA
Dodatkowe informacje

SKŁADAJĄC REKLAMACJĘ BARDZO PROSIMY O DOŁĄCZENIE DOKUMENTACJI ZDJĘCIOWEJ I PEŁNYCH DANYCH WPISANYCH PODCZAS ZAKUPÓW. 

Usprawni to znacznie proces odpowiedzi. Bardzo dziękujemy! 


USZKODZENIE W TRANSPORCIE:


 Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas dostawy powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. WSZYSTKIE PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE!!! 

Wymiana produktu na nowy lub wymiana uszkodzonych elementów możliwa jest tylko na podstawie spisanego protokołu szkody. Po stwierdzeniu uszkodzeń prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzonych elementów oraz protokołu szkody na adres: reklamacje@sklepabcmeble.pl i niezwłoczny kontakt z nami. Bardzo prosimy o sprawdzanie przesyłek podczas doręczenia,w razie wątpliwości co zrobić z przesyłką prosimy o kontakt tel.509-211-282 POMOŻEMY!!!! Proszę pamiętać ,że wszystkie kolory płyt ,tkanin, skór mają charakter orientacyjny i nie mogą być podstawa reklamacji.

Producenci zastrzegają sobie prawo zmian wymiarów poszczególnych mebli.W meblach twardych granica błędu to+-2cm,w tapicerowanych +- 5 cm.

Prosimy o uwzględnienie tej kwestii przy mierzeniu pomieszczeń, w których będą Państwo ustawiać meble.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU KOWALCZYK JOANNA ABCMEBLE
JANA III SOBIESKIEGO 47
58-500 JELENIA GÓRA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

1.1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 1.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

1.2. pisemnie na adres: ul. Brzozowa 6/20 58-530 Kowary;

1.3. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:sklep@abcmeble.com.pl;

1.4. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

1.5. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

1.6. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie ABCMEBLE). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

1.7. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić Produkt na adres: ul.Jana III Sobieskiego 47 ,58-500 Jelenia Góra (SALON FIRMOWY,).

1.8. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

1.9. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

*koszt odesłania rzeczy do sprzedawcy 

 

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztowa.

W przypadku chęci skorzystania z usług firm kurierskich może wystąpić konieczność nadania przesyłki na palecie, która jest droższa niż zwykła przesyłka pocztowa.


1.10. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie ABCMEBLE, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

1.11. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

 

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztowa.

W przypadku chęci skorzystania z usług firm kurierskich może wystąpić konieczność nadania przesyłki na palecie, która jest droższa niż zwykła przesyłka pocztowa.

1.12. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:(1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;(2) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb(np.wykonanie mebla tapicerowanego w tkaninie wybranej przez kupującego) (3) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (4) w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;(5) w której konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza Produkty inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów; (6) zawartej w drodze aukcji publicznej;

 2.Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy przedsiębiorców niebędących konsumentem. 

O sprzedającym
abcmeble_com_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

368

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Joanna Kowalczyk
PHU Kowalczyk Joanna
Jana Sobieskiego nr 47
58-500 Jelenia Góra
REGON: 231210075
NIP: 611-215-71-70

Kontakt

 • 509******** (pokaż)
 • 509******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

UWAGA

 BARDZO WAZNE!!!! 

------------------------------------------------------------------------------------------------

NIE OFERUJEMY USŁUGI WNIESIENIA MEBLI!!!!!!

KIEROWCA NIE WNOSI MEBLI DO MIESZKAŃ!!!!!

PROSIMY O ZORGANIZOWANIE SOBIE POMOCY PRZY WNIESIENIU!!!

Odbiory osobiste możliwe są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z salonu firmy:

ABCMEBLE SALON MEBLOWY

SOBIESKIEGO 47 (TEREN BYŁEGO ANILUXU)

58-500 JELENIA GÓRA

509-211-282

509-211-286

sklep@abcmeble.com.pl

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU  w godzinach 9:00 do 17:00

W SOBOTY OD 9:00 DO 14:00

UWAGA!!!

WSZYSTKIE PODANE NA AUKCJI TERMINY REALIZACJI SĄ W DNIACH ROBOCZYCH

(OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU)

Nie realizujemy wysyłek w niedzielę i  dni ustawowo wolne od pracy!!!

NIE MAMY WPŁYWU NA GODZINY DOSTARCZANIA PRZESYŁEK KURIERSKICH!

   Nie ma możliwości ustalenia godziny dostawy.

   NIE OFERUJEMY USŁUGI WNIESIENIA MEBLI!!!!!!

   KIEROWCA NIE WNOSI MEBLI DO MIESZKAŃ!!!!!

   PROSIMY O ZORGANIZOWANIE SOBIE POMOCY PRZY WNIESIENIU!!!

Pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI

  

1. Wysyłka zamówionego towaru.

Meble wysyłamy po wpłacie na konto lub za pobraniem.

Koszt wysyłki podany jest na każdej aukcji.

Koszty przesyłek łącza się(należy je zsumować),chyba ,że ustalono z nami inaczej.

PROSIMY O NIEWPISYWANIE WŁASNYCH KOSZTÓW TRANSPORTU-

   TAKIE ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!!!

   Na czas transportu meble są solidnie zapakowane i ubezpieczone

   Czas realizacji zamówienia podany jest na każdej aukcji w panelu bocznym.

   Staramy się realizować wszystkie zamówienia do 21 dni roboczych.

NIE MAMY WPŁYWU NA GODZINY DOSTARCZANIA PRZESYŁEK KURIERSKICH!

   Nie ma możliwości ustalenia godziny dostawy.

   Kierowca nie wnosi mebli do mieszkań!!!

REALIZUJEMY WYSYŁKI TYLKO NA TERENIE POLSKI.

  

2. Co należy zrobić po dokonaniu zakupu?!

   Prosimy o poinformowanie nas w WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO:

   o wybranym kolorze mebli.

   ZNACZNIE USPRAWNI TO REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA!

   Podanie adresu wysyłki jeżeli jest inny niż podany w Allegro

   Aktualnego numeru telefonu.

3. Dane do wpłaty

   PHU Kowalczyk Joanna

   Ul. Brzozowa 6/20

   58-530 Kowary

   NR. KONTA:

   PKO BP ODDZIAŁ 1 w KOWARACH

   87 1020 2124 0000 8402 0147 6753

4. Komentarze

Przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego prosimy o kontakt,  postaramy się rozwiązać każdy problem.

5.Dowód zakupu

Do każdej transakcji  wystawiamy FAKTURY VAT

Dowód zakupu podpięty jest zawsze do jednej z paczek pod listem przewozowym w przyldze adresowej.  

   PRZY ROZPAKOWYWANIU PRZESYŁKI PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ

   BY NIE WYRZUCIĆ DOKUMENTU!!!

Nieznaczne różnice w kolorystyce nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Wszystkie przedstawione w sklepie kolory mebli w szczególności skór, tkanin, drewna itp. mają wyłącznie charakter orientacyjny.

Producenci zastrzegają sobie prawo zmian wymiarów poszczególnych mebli.W meblach twardych granica błędu to+-2cm,w tapicerowanych +- 5 cm.Prosimy o uwzględnienie tej kwestii przy mierzeniu pomieszczeń, w których będą Państwo ustawiać meble.

6. Kontakt:

   sklep@abcmeble.com.pl

   509-211-286 lub 509-211-282

7.Postanowienia końcowe

W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.

Zawartość wszystkich aukcji  w ABCmeble_com_pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543.

ABCmeble_com_pl   zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w regulaminie sklepu, zamieszczając stosowną informację o zmianach na stronie głównej sklepu.

  

   SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW.

Wyświetlenia:1168
Numer oferty:6326519894
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry