Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Scorpion ADX-1 kask motocyklowy szczękowy Dual

1 199,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
20,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent:
  Scorpion
 • Rozmiar:
  XL
 • Typ:
  Szczękowe / Modułowe

Opis

SCORPION

Scorpion ADX-1 ANIMA kask motocyklowy szczękowy z daszkiem Dual Touring Adventure

- NOWOŚĆ 2017 w ofercie marki SCORPION

- niesamowite malowanie (jeszcze lepiej wygląda na żywo) Idealnie pasuje do motocykli BMW

- bardzo duża szyba o doskonałej widoczności i wzmocnionej odporności na zarysowania z możliwością… montażu systemu Pinlock

- hypoalergiczne wnętrze wykonane z komfortowej, oddychającej tkaniny - Kwikwick2

- blenda przeciwsłoneczna

- możliwość‡ cał‚kowitego wyję™cia wnę™trza kasku (w celu uprania)

- mikrozapięcie

- rozbudowany wielokanałowy sytem wentylacji

- demontowalny daszek

- Uwaga! Jako nieliczny kask typu Dual na runku posiada system PINLOCK (w zestawie)

- 2 rozmiary skorupy

Materiał‚: Policarbon

Waga: od 1600 g

Atest ECE 22.05

Dostę™pne w rozmiarach: S, M, L, XL, XXL

Rozmiarówka na zdjęciu

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
6-7 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
5 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
6-7 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

Motocombo
Mieszka I 63
71-011 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
email: info@motocombo.pl
tel.: 514529297

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Produkty w sklepie objęte są 12- miesięczną gwarancją producenta. Produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Motocombo
Mieszka I 63
71-011 Szczecin
Dodatkowe informacje

Produkty w sklepie objęte są 12- miesięczną gwarancją producenta. Produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) Reklamacje towaru z powinny być składane pisemnie: - Wiadomość za pomocą wysłania wiadomości email na adres sklepu: info@motocombo.pl - Listownie - lub w jakiejkolwiek dogodnej dla Użytkownika formie W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju wady bądź niezgodności, data wystąpienia, nr zamówienia oraz dane kontaktowe, co ułatwi procedurę reklamacyjną. Sklep rozpatruje reklamacje niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji. W przypadku braku informacji o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni, reklamację uznaje się za rozpatrzoną na korzyść Użytkownika. W przypadku uzasadnionej reklamacji użytkownik może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymiany produktu na nowy, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów). Sklep zwróci Użytkowników równowartość ceny całości dokonanej transakcji. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Użytkownika adres e-mail, adres korespondencji lub nr telefonu. Reklamowany towar prosimy wysyłać na adres: Motocombo, ul. Mieszka I 63, 71-011 Szczecin

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń 

1. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php; http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php. 

2. Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: 

a. Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. z 2014 r. poz. 148 z późn. zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z Umowy zawartej ze Sprzedawcą. 

b. Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia15grudnia2000r. oInspekcji Handlowej (Dz.U. z 2014 r. poz. 148 z późn.  zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie  polubownego zakończenia sporu między Konsumentem a Sprzedawcą. 

c.  Konsument może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu  między nim a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy  powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Motocombo
Mieszka I 63
71-011 Szczecin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny do 14 dni roboczych wg ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2017, poz.683). Termin na odstąpienie od umowy biegnie od dnia następującego po dniu, w którym rzecz została wydana/dostarczona klientowi. Klient może odstąpić od umowy, składając nam oświadczenie pisemne lub słowne o odstąpieniu od umowy. Może je złożyć na formularzu albo w innej, najlepiej pisemnej formie i wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru; może też złożyć je osobiście w lokalu przedsiębiorcy, za potwierdzeniem dostarczenia lub droga mailową. W szczególnych przypadkach można dokonać tego telefonicznie. Koszt odesłania towaru do sklepu w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi klient. Konsumentowi odstępującemu od umowy zostanie zwrócona kwota za towar oraz koszta jego wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od sprzedawcy do kupującego) – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu to nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. Uwaga – nie należy tu uwzględniać odbioru osobistego (0 zł), gdyż nie jest to sposób dostarczenia towaru. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania (nie dotyczy to sytuacji, a której zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy towar od konsumenta). Klient ma obowiązek zwrócić towar do sklepu lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy,chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i jej funkcjonowania. Oznacza to, że sprawdzenie właściwości produktu może odbywać się tak jak w sklepie stacjonarnym. Jeżeli klient zmniejszy wartość towaru niewłaściwie go użytkując, sklep ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami. (podstawa prawna: art. 32 ust 1, 33, 34 ust. 2 ustawy o prawach konsumenta) więcej informacji na UOKiK.pl Druczek odstąpienia od umowy zawartej na odległość dostępny pod adresem: uokik.gov.pl/wzory_pism UWAGA !!! Nie przyjmujemy zwrotów, przesyłką za pobraniem, ewentualnie po indywidualnym ustaleniu z konsultantem.

O sprzedającym
motocombo_pl
motocombo_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

99

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Paweł Dębski
Combo
Mieszka I 63
71-011 Szczecin
REGON: 812003553
NIP: 852-228-64-59

Kontakt

 • 514 *** *** (pokaż)
 • 91 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy w motocombo.pl

Sklep Motocombo obecny jest na polskim rynku od 2006 roku. Zaczynaliśmy od sprzedaży wysyłkowej a nasz sklep znajdował się w piwnicy w centrum miasta. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskaliśmy sympatię i zaufanie wielu klientów. Obecnie nasza siedziba mieści się przy ul. Mieszka I 63 w Szczecinie, gdzie oferujemy bezpieczny i duży parking oraz 200m2 powierzchni sklepowej.

Oferujemy technikę motocyklową, odzież, kaski, akcesoria oraz szeroką gamę eksploatacji. Z każdym dniem staramy się poszerzać ofertę naszego sklepu oraz podnosić jakość obsługi tak aby zadowolić wszystkich naszych klientów zarówno, stacjonarnie jak i wysyłkowo.

Pozostałe informacje

Ogólne informacje: Wszystkie towary sprzedawane przez motocombo są nowe, oryginalne oraz wolne od wad. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę. Wysyłka zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do piątku Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto Ceny produktów mogą ulegać zmianie Wszystkie towary objęte są gwarancją producenta Na produkty zakupione w sklepie wystawiamy paragon lub fakturę vat Ceny: Ceny towarów w sklepie są umowne. W przypadku zmiany ceny przez producenta w trakcie realizacji zamówienia, klient zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie i będzie mógł anulować zamówienie, jeśli nowe ceny nie będą mu odpowiadały. Płatności: W przypadku wyboru przez Klienta: a. płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane. b. płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki. c. płatności gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki, Klient obowiązany jest dokonać płatności przy odbiorze przesyłki w terminie 7 dni od dnia otrzymania informacji o gotowości przesyłki do odbioru. Wysyłka Przed wysyłką możemy sprawdzić telefonicznie lub mailowo zgodność zamówienia i danych adresowych Nadanie paczki potwierdzamy mailem lub sms'em z numerem przesyłki Czas realizacji zamówienia (jeżeli nie podano inaczej) wynosi do 14 dni roboczych Zamówiony towar jest dostarczany kurierem DPD lub GLS Koszt przesyłki GLS / DPD : 15zł - wpłata na konto lub PayU 20zł - za pobraniem
Wyświetlenia:182
Numer oferty:7419742582
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry