tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
Przesyłka kurierska darmowa dostawa

Wszystkie opcje

Przybliżony czas realizacji: do 4 dni (szczegóły)

Czas na zwrot: 14 dni (szczegóły)

Lokalizacja: Kraków

Stan: Używany Wbudowany przedwzmacniacz: nie
Marka: inna Kolor: czarny
Sterowanie: półautomatyczne Napęd: bezpośredni
Długość ramienia: 229 [mm]
Typ wkładki: elektromagnetyczna (MM),
Prędkość obrotowa (obr./min): 33 1/3, 45,

SANYO GPM 2000 P

Lokalizacja: Kraków

Gramofon na bazie napędu bezpośredniego firmy Sanyo, trwała i nie zawodna konstrukcja przypominająca rozwiązania wysokich modeli Technicsa.

NOMOS jest największym sklepem AUDIO VINTAGE w Polsce. Sprzedażą, serwisem oraz doradztwem w zakresie sprzętu vintage audio zajmujemy się od ponad 10 lat. Wszystkie oferowane w NOMOS urządzenia są starannie serwisowane i przygotowane do sprzedaży. Prezentujemy wyłącznie sprzęt sprawny. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupiony na naszych aukcjach sprzęt, spełniał w pełni Państwa oczekiwania. Proszę pamiętać, że są to urządzenia używane – każdy z własną niepowtarzalną historią. Jako sprzedawcy nie jesteśmy w stanie poznać jej każdej oraz każdej przebytej ścieżki serwisowej danego urządzenia. Mimo całej pieczołowitości, jaką wkładamy w przygotowywanie i serwisowanie sprzętów, nigdy nie zrobimy z nich nowych. 14 dni gwarancji rozruchowej zapewnia Państwu komfort zakupu w naszej firmie – w tym czasie prosimy o staranne przetestowanie sprzętu.

Przed wysyłką sprzęt sumiennie testujemy oraz sprawdzamy wszystkie funkcje. Każde urządzenie jest bardzo dokładnie zabezpieczone i zapakowane.

DANE TECHNICZNE

 

Parametry napędu:

Napęd bezpośredni, prędkości 33/45, kontrola obrotów typu Quartz, stroboskop.

Parametry ramienia, zainstalowana wkładka, igła :

Zainstalowane oryginalne ramię długości 9 cali. Zamontowany system to wkładka firmy Sanyo, jest to system typu MM; zainstalowana nowa igła.

Funkcje:

Gramofon w pół automacie, powrót ramienia po skończeniu się płyty.

Wprowadzone zmiany i modyfikacje:

Gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, całość po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji. Zmodyfikowane zostało okablowanie RCA na kablu z miedzi.

Obudowa, pokrywa:

Oryginalna obudowa; oryginalna pokrywa działająca na zawiasach, pokrywa posiada drobne zarysowania.

Drukuj