Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SAMSUNG GALAXY S6 G920 CZARNY WYS Z PL FV23%

4,80 5 ocen produktu
1 399,99 zł
139,99 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
20,01 zł
Paczka pocztowa priorytetowa
15,01 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
30,01 zł
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
25,01 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Kolor:
  Odcienie czarnego
 • Blokada simlock:
  Brak blokady
 • System operacyjny:
  Android
 • Transmisja danych:
  4G (LTE)
 • Pojemność akumulatora:
  2550
 • Rozdzielczość aparatu tylnego:
  16
 • Typ:
  Smartfon
 • Przekątna ekranu:
  5.1
 • Rodzaj wyświetlacza:
  Super AMOLED
 • Wbudowana pamięć:
  32 GB
 • Ekran dotykowy:
  tak
 • Pamięć RAM:
  2 GB
 • Czytnik kart pamięci:
  tak
 • Złącza:
  microUSB typ B
 • Dual SIM:
  nie
 • Komunikacja:
  Bluetooth, Wi-Fi

Opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

SAMSUNG GALAXY S6

W  KOLORZE

-CZARNYM

WYSYŁKA Z POLSKI, GWARANCJA W POLSCE

FAKTURA VAT 23%

Telefony są bez blokady simlock, działają w każdej sieci

Posiadają polskie menu

Na każdy towar wystawiamy paragon

Na życzenie klienta fakturę VAT 23%

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przedmiotów proszę o kontakt postaram się rozwiązać wszelkie państwa wątpliwości:

e-mail: justaxtechnology@gmail.com

TELEFON POCHODZI Z REGULAMINOWEGO ZWROTU, IDEALNY POD WZGLĘDEM WIZUALNYM I TECHNICZNYM, TELEFON OBJETY 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA

W SKŁAD KOMPLETU WCHODZI:

SAMSUNG GALAXY S6

ŁADOWARKA SIECIOWA

BATERIA

KABEL USB

ZESTAW SŁUCHAWKOWY

OPAKOWANIE ORYGINALNE- LEKKO PRZYBRUDZONE

KSIĄŻECZKA GWARANCYJNA SAMSUNG

DOWÓD ZAKUPU

Dostawa i płatność
od 15,01 zł

Lokalizacja: Internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u JustaxAkcesoria za co najmniej 3000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,01 zł
kolejna sztuka
0,01 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
15,01 zł
kolejna sztuka
0,01 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,01 zł
kolejna sztuka
0,01 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
25,01 zł
kolejna sztuka
0,01 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Justax GSM
Adres z paragonu/faktury
31-334 Kraków
Dodatkowe informacje

I. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty nie posiadały żadnych wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.). 

 II. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy w formie pisemnej na adres Sprzedawcy widniejący na dowodzie zakupu lub na adres email: justaxakcesoria@gmail.com

 III. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci oraz wadliwego towaru. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

IV. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JustaxGSM
Adres do zwrotu taki jak na otrzymanym paragonie/ fakturze
31-334 Krakow

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

I. Kupujący- Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (za wyjątkiem kosztów wskazanych w art. 33, 34 ust. 2 i 35 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r). 


1.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy. 


2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego poczta tradycyjną na adres widniejący na dowodzie zakupu lub pocztą elektroniczną na adres justaxakcesoria@gmail.com. Na życzenie Kupującego Sprzedawca wyśle drogą elektroniczną gotowy formularz do wypełnienia lub Kupujący może wykorzystać wzór oświadczenia podany poniżej, tj: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 


3. Zwrot Towarów przez Kupującego powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od Umowy poprzez odesłanie Towarów na adres wskazany na paragonie/fakturze na koszt Kupującego. Do paczki prosze dołączyć paragon. 


4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


5. W przypadku odstąpienia od Umowy, jest ona uważana za niezawartą. 


6. Zwrot otrzymanej płatności w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę) nastąpi niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.


7. Bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. 


8. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.


9. Ww prawo zwrotu dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej. 


II. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: * o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; * w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; * w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; * w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; * w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; * w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; * w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; * w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; * w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; * o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; * o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; * o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
JustaxAkcesoria
JustaxAkcesoria
97,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

461

 

10

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Justyna Ochab
JustaxGSM
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków
REGON: 180445018
NIP: 818-148-72-56

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Justax GSM jest firmą zajmującą się sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów i akcesoriów GSM od 2009 roku.  Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Charakteryzuje nas solidność, uczciwość i szybkość działania. Cieszymy się dobrą reputacja zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Szeroka baza sprawdzonych dostawców gwarantuje naszym klientom najniższe ceny na rynku oraz najnowsze modele telefonów. Aby zadowolić wszystkich klientów oferujemy produkty fabrycznie nowe, wyprzedażowe, powystawowe i ze zwrotów a także produkty używane.

Pozostałe informacje

I. Jeśli na aukcji dostępne są różne kolory przedmiotu Kupujący jest zobowiązany zadeklarować przy wyborze formy płatności,również wybór koloru. Jeżeli tak się nie stanie kolor będzie wybierany losowo.1. Zdjęcia zamieszczone na aukcjach mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może się różnić od prezentowanych na zdjęciach. 

II. Przy wpłacie na konto, w tytule przelewu proszę podać nick z allegro. Na wpłatę czekamy max 7 dni, po tym okresie,wszelkie zażalenia odnośnie niedostępności towaru nie będą rozpatrywane. 

III. Do wylicytowanej kwoty za przedmiot należy doliczyć koszty przesyłki. Podane koszty dotyczą jednej sztuki, przy większej ilości kupionych przedmiotów koszty transportu wzrastają w zależności od zakupionej ilości sztuk. 

IV. Wysyłka realizowana jest z Polski, czas realizacji dostawy wskazany jest każdorazowo w opisie aukcji, zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, lub złożenia zamówienia za pobraniem.  

V. Wysyłamy za pobraniem tylko zarejestrowanym użytkownikom allegro. 

VI. Prowadzimy sprzedaż tylko wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionych towarów. 

 VII. Odbierając towar kupujący powinien sprawdzić, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku uszkodzeń powinien spisać w obecności pracownika firmy spedycyjnej, poczty "Protokół Reklamacji/ Uszkodzeń". 

VIII. Towary sprzedawane na naszych aukcjach pochodzą z dystrybucji zagranicznej, mogą posiadać ładowarki brytyjskie wraz z adapterem na polskie gniazdka oraz opakowania zastępcze typu retail box lub opakowania operatorskie a także logo, brand operatora.

IX. W przypadku nieodebrania paczki, wynikającej z winy kupującego, jest on zobowiązany pokryć koszty transportu zwrotnego jeśli taki będzie miał miejsce. 

X. Znaki towarowe używane są jedynie w celach informacyjnych. 

XI. Na aukcjach allegro nie prowadzimy sprzedaży hurtowej telefonów komórkowych. Oferowane telefony stanowią jedynie ofertę sprzedaży detalicznej. 

XII. Sprzedajemy przez internet i wszelkie kwestie związane ze sprzedażą załatwiane są drogą mailową, na adres: justaxakcesoria@gmail.com. Nie oddzwaniamy na podane numery telefonu.

 XIII. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119)

XIV.Nabywcy będący konsumentami mają możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Kupujący będący konsumentami mają również możliwość skorzystania z unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem internetowym:  webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=PL.

 ODBIÓR ZUŻYTEGO SPRZĘTU Nabywając u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny masz prawo nieodpłatnie zwrócić stary zużyty sprzęt, zgodnie z ustawą z dnia 11 września  2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Zwrot zużytego sprzętu może się odbyć wyłącznie w przypadku, gdy będzie obejmował sprzęt zużyty tego samego rodzaju, pełniący te same funkcje co nowy sprzęt u nas nabywany.   Żeby skorzystać z usługi bezpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, prosimy Cię o kontakt drogą mailową na adres: justaxgsm@gmail.com.  Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać także  w punktach zbierania zużytego sprzętu. Informację o najbliższej lokalizacji znajdziecie Państwo na gminnej stronie internetowej lub tablicy ogłoszeń urzędu gminy, a także na www.remondis-electro.pl.Wyświetlenia:419
Numer oferty:6999465612
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry