Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SACHS AMORTYZATOR PRZÓD PRAWY FORD MONDEO 07>

od Super Sprzedawcy verva_2006
316,00 zł
31,60 zł x 10 rat
Przesyłka płatna z góry
  • Allegro miniKurier24 InPost 10,95 zł
  • Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
  • Allegro Kurier24 InPost 13,41 zł
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Pocztex Kurier48 11,00 zł
  • Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie 8,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 2 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Strona zabudowy:
    Przód prawy
  • Rodzaj:
    Olejowo-gazowe
  • Producent części:
    Sachs

Opis

AMORTYZATOR

FIRMY SACHS

NUMER KATALOGOWY

313749

313 749

Typ amortyzatora: Amortyzator teleskopowy

System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka

Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu

Parametr: SFE36/22X160A

Strona zabudowy: z prawej

ZASTOSOWANIE :

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika  Rok produkcji

FORD MONDEO IV (BA7) 1596 PNBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1596 RHBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1596 KGBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1596 JTBB  2011.02 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1753 FFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1753 QYBA, KHBA  2007.06 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1976 TNBA  2010.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1997 AZBC, UKBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA  2007.11 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1997 TXBA  2010.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC  2007.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA, TBBB  2009.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TBBA  2009.07 -

FORD MONDEO IV (BA7) 1999 TPBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV (BA7) 2179 Q4BA  2008.03 -

FORD MONDEO IV (BA7) 2179 KNBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV (BA7) 2261 SEBA  2007.07 -

FORD MONDEO IV (BA7) 2521 HUBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 PNBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1596 RHBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 FFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1753 QYBA, KHBA  2007.06 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 AZBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA  2007.11 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC  2007.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA, TBBB  2009.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1999 TBBA  2009.07 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2179 Q4BA  2008.03 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2261 SEBA  2007.07 -

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2521 HUBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 PNBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 RHBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1596 KGBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 FFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1753 QYBA, KHBA  2007.06 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1976 TNBA  2010.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 AZBC, UKBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 QXBA, QXBB, UFBA  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 KLBA, LPBA, TYBA  2007.11 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1997 TXBA  2010.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 AOBA, TBBA, AOBC  2007.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA, TBBB  2009.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TBBA  2009.07 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1999 TPBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 Q4BA  2008.03 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2179 KNBA  2010.07 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2261 SEBA  2007.07 -

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2521 HUBA  2007.03 -

VOLVO S60 II 1560 D 4162 T  2011.01 -

VOLVO S60 II 1596 B 4164 T  2010.04 -

VOLVO S60 II 1596 B 4164 T3  2010.04 -

VOLVO S60 II 1596 B 4164 T2  2011.04 -

VOLVO S60 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3  2010.04 - 2012.04

VOLVO S60 II 1984 D 5204 T3  2012.05 -

VOLVO S60 II 1984 D 5204 T7  2012.05 -

VOLVO S60 II 1999 B 4204 T7  2010.04 -

VOLVO S60 II 1999 B 4204 T6  2010.04 -

VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10  2010.04 -

VOLVO S60 II 2400 D 5244 T10  2010.04 -

VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15  2011.06 -

VOLVO S60 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15  2011.06 -

VOLVO S60 II 2953 B 6304 T4  2010.04 -

VOLVO S80 II (AS) 1560 D 4164 T  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 1997 D 4204 T  2008.02 -

VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 S4  2008.01 -

VOLVO S80 II (AS) 1999 B 4204 T6  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4  2006.03 -

VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T4  2007.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T10  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2400 D 5244 T14  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T6  2006.03 -

VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T8  2008.05 -

VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T11  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2521 B 5254 T10  2010.01 -

VOLVO S80 II (AS) 2953 B 6304 T2  2007.01 -

VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S  2006.03 -

VOLVO S80 II (AS) 3192 B 6324 S  2007.01 -

VOLVO S80 II (AS) 4414 B 8444 S  2006.03 -

VOLVO V60 1560 D 4162 T  2011.06 -

VOLVO V60 1596 B 4164 T  2010.09 -

VOLVO V60 1596 B 4164 T3  2010.09 -

VOLVO V60 1596 B 4164 T2  2011.04 -

VOLVO V60 1984 D 5204 T2, D 5204 T3  2010.09 -

VOLVO V60 1984 D 5204 T7  2012.12 -

VOLVO V60 1999 B 4204 T6  2010.09 -

VOLVO V60 1999 B 4204 T7  2010.09 -

VOLVO V60 2400 D 5244 T10  2010.09 -

VOLVO V60 2400 D 5244 T10  2010.09 -

VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15  2011.06 -

VOLVO V60 2400 D 5244 T11, D 5244 T15  2011.06 -

VOLVO V60 2400 D 5244 T17  2012.12 -

VOLVO V60 2953 B 6304 T4  2010.09 -

VOLVO V70 III (BW) 1560 D 4164 T  2010.01 -

VOLVO V70 III (BW) 1984 D 5204 T2, D 5204 T3  2010.03 -

VOLVO V70 III (BW) 1997 D 4204 T  2007.10 -

VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S3  2007.10 -

VOLVO V70 III (BW) 1999 B 4204 S4  2008.01 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4  2007.08 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T5  2007.08 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T4  2007.10 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T14  2009.10 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10  2009.12 -

VOLVO V70 III (BW) 2400 D 5244 T10  2009.12 -

VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T6  2007.08 -

VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T8  2008.05 -

VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T11  2009.10 -

VOLVO V70 III (BW) 2521 B 5254 T10  2010.01 -

VOLVO V70 III (BW) 2953 B 6304 T2  2007.08 -

VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S  2007.08 -

VOLVO V70 III (BW) 3192 B 6324 S  2007.08 -

VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2, D 5204 T3  2011.08 -

VOLVO XC70 II 1984 D 5204 T2  2011.08 -

VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T5, D 5244 T16, D 5244 T17  2007.08 -

VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T4  2007.08 -

VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T10  2009.12 -

VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T14  2010.01 -

VOLVO XC70 II 2400 D 5244 T11, D 5244 T15  2011.06 -

VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T2  2008.01 -

VOLVO XC70 II 2953 B 6304 T4  2010.01 -

VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5  2007.08 -

VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S  2007.08 -

VOLVO XC70 II 3192 B 6324 S5  2007.08 -

INNE NUMERY ORG.

BOGE 36-G07-A

FORD 1459710

FORD 1459724

FORD 1459726

FORD 1465734

FORD 1470940

FORD 1470941

FORD 1470942

FORD 1476610

FORD 1476611

FORD 1476612

FORD 1481805

FORD 1577960

FORD 1577961

FORD 1577971

FORD 1577972

FORD 6G91-18045-BCC

FORD 6G91-18045-BCD

FORD 6G91-18045-BCE

FORD 6G91-18045-BCF

FORD 6G91-18045-GAC

FORD 6G91-18045-GAD

FORD 6G91-18045-GAE

FORD 6G91-18045-GAF

FORD 6G91-18045-GBC

FORD 6G91-18045-GBD

FORD 6G91-18045-GBE

FORD 6G91-18045-GBF

FORD 6G91-18045-HAC

FORD 6G91-18045-HAE

FORD 6G91-18045-HAF

SACHS 82 4904 006 098

VOLVO 31200247

VOLVO 31212217

VOLVO 31212219

VOLVO 31212507

VOLVO 31212509

VOLVO 31255231

VOLVO 31255529

VOLVO 31262150

VOLVO 31262171

VOLVO 31262419

VOLVO 31262421

VOLVO 31262895

VOLVO 31277900

VOLVO 31277901

VOLVO 31277904

VOLVO 31277905

VOLVO 31277908

VOLVO 31277909

VOLVO 31277912

VOLVO 31277914

VOLVO 31277917

VOLVO 31277975

VOLVO 31290310

VOLVO 31662175

12 452-20-38 kom. 508-146-434

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: krakow, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u verva_2006 za co najmniej 1000.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro miniKurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
10,95 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
13,41 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka zagraniczna

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Hiszpania
pierwsza sztuka
140,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
110,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Litwa
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Belgia
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Holandia
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Słowacja
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Dania
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Szwecja
pierwsza sztuka
130,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Czechy
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Niemcy
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Austria
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4
Francja
pierwsza sztuka
110,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
4

Punkty odbioru

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
pilotów 4b
31-462 krakow
woj. małopolskie
email: kontakt@czesci.sklep.pl
tel.: 508-146-434

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW
14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie nie może:

 • nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

 

O sprzedającym
verva_2006
verva_2006
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1575

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

ROBERT PAJAK
SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
ul. PILOTÓW .
31-462 krakow
REGON: 120907483
NIP: 678-168-91-16

Kontakt

  • 508****** (pokaż)
  • 12 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO 

ROBERT PAJĄK ul. PILOTÓW . 

31-462 KRAKÓW  NIP: 678-168-91-16

 Kontakt 

TEL  508146434 12 452-20-38 

EMAIL @   

 auto_moto_paj@interia.pl



Pozostałe informacje

Sklep motoryzacyjny AUTO-MOTO istnieje na rynku od 1991 roku. 

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych części do wszystkich marek samochodów, akcesoriów samochodowych jak również realizujemy zamówienia indywidualne. 

Przez te wszystkie lata działalności staramy się zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment zyskując tym samych ich zaufanie.

 Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi. 

Dostawy odbywają się dwa razy dziennie, przez co klienci nie tracą czasu oczekując na złożone zamówienie. 

Oferowany przez nas asortyment jest w bardzo konkurencyjnych cenach. 

Służymy fachową i rzetelną pomocą w doborze odpowiedniego produktu. 

 Oferujemy m. innymi : części zamienne do wszystkich marek samochodów płyny eksploatacyjne pióra wycieraczek żarówki reflektor yoleje akumulatory paski klinowe tarcze i klocki hamulcowe filtry (oleju, powietrza, paliwowe, przeciwpyłowe)dywaniki samochodowe kosmetyki samochodowe chemię samochodową blacharkę

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie :

 • nie może nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

4. Reklamacji podlegają towary jeżeli w chwili ich wydania są niezgodne z umową. Reklamacja może dotyczyć części lub całości zamówienia.

  5. Jeżeli towary są niezgodne z umową, Konsument może żądać doprowadzenia ich do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowe, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.  

6. Konsument traci uprawnienia, o których mowa w ust. 5 niniejszego Rozdziału, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem. Sklep odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Konsumentowi. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru. 

7. Upływ powyższych terminów nie wyłącza wykonania uprawnień wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, jeżeli Sprzedający w chwili zawarcia umowy wiedział o niezgodności i nie zwrócił na to uwagi Konsumentowi.  

8. Reklamacje są rozpatrywane przez Sprzedawcę nie dłużej niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego towaru lub zawiadomienia o braku towaru w doręczonym zamówieniu.  

9. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie wymieniony, a jeśli nie będzie to możliwe, Sprzedawca niezwłocznie zwróci Konsumentowi równowartość ceny towaru wraz z kosztami przesyłki, na numer rachunku bankowego, z którego dokonano przelewu bądź – w przypadku gdy zapłata za realizację zamówienia następowała gotówką przy odbiorze - na numer rachunku bankowego, którego dane Konsument wskazał w korespondencji. 

10. Osoby składające zamówienia na naszych aukcjach mogą zostać dodani do naszego sklepu internetowego czesci.sklep.pl w celu poprawnej realizacji zamówienia (Polityka Prywatności - http://czesci.sklep.pl/pl/i/RODO/13).


Wpłaty za zamówienie prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe.

Numer rachunku:

47105014451000002232351573

Nazwa Banku:

ING Bank Śląski S.A.

Płatnik:

  "AUTO-MOTO" ROBERT PAJĄK

ul. PILOTÓW

31-462 KRAKÓW

Wyświetlenia:5
Numer oferty:6911054732
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry