1. Reklama Allegro
 2. Case study
 3. Aktualności
 1. Reklama Allegro
 2. Case study
 3. Aktualności
 1. Reklama Allegro
 2. Case study
 3. Aktualności
 1. Reklama Allegro
 2. Case study
 3. Aktualności

Zasięg miesięczny Allegro

ponad 17 milionów

realnych użytkowników

1,7 miliarda

wyszukań

24 miliony

sfinalizowanych transakcji 

Jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes?

Nasze rozwiązania reklamowe

Promocja produktu

Najlepsze rozwiązanie do bezpośredniego wspierania sprzedaży – promowane oferty wyświetlają się na samej górze listy ofert, czyli w miejscu, które generuje najwięcej sprzedaży. Allegro Ads to rozliczenia za efekty i płatność tylko za kliknięcie w ofertę na listingu (liście ofert).

Reklamy dobierane są pod zapytania użytkownika, przez co ich efektywność jest jeszcze wyższa. Rozwiązanie to umożliwia samodzielne prowadzenie kampanii i sprawdzanie statystyk.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu kampaniami, zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na dedykowanej stronie dla sprzedających lub skorzystania z programu Allegro Ads Partner.

ALLEGRO ADS

Promocja marki

Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców ze swoimi produktami?

Interesuje Cię dotarcie z komunikatem na Stronę Główną Allegro albo wsparcie swojej kampanii reklamowej także na naszej platformie?

Rozwiązania z zakresu reklamy digital w połączeniu z dalszym wsparciem Allegro Ads zwiększą zarówno sprzedaż jak i zbudują wizerunek marki.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania digitalowe na desktopie, RWD oraz aplikacji mobilnej Allegro.

REKLAMA DIGITAL

Promocja 360

Sukces na Allegro to strategia i długotrwałe działania 360 połączone z zapadającymi w pamięć akcjami niestandardowymi.

Nasi eksperci przygotują dedykowane rozwiązania długofalowe, na podstawie danych i analiz zarekomendują rozwiązania sprzedażowo-reklamowe.

Aby uzyskać najlepsze efekty współpracujemy z Działami Marketingu, CSR, PR i kategoriami i tworzymy duże kampanie, komunikowane także na zewnątrz Allegro (w tym kampanie telewizyjne, dedykowane landing page’e, działania z influencerami oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez Allegro).

KAMPANIA 360°

Dokumenty do pobrania


Specyfikacja

Specyfikacja reklamowa

Technical specification

W związku ze zmianami technologicznymi specyfikacje techniczne reklam mogą ulec niewielkim zmianom. Przed zleceniem emisji, prosimy każdorazowo o kontakt.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z reklamą na Allegro.

reklama@allegro.pl

Czekamy na Wasze maile!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro

Sprzedawca

Jeśli prowadzisz sprzedaż na Allegro i zależy Ci na wypromowaniu swoich ofert wewnątrz serwisu, to rekomendujemy zacząć od samodzielnie prowadzonych kampanii reklamowych w panelu Allegro Ads. 

 

Panel Allegro Ads

zamknij

Marka

By wyróżnić markę, proponujemy kompleksowe działania na każdym etapie ścieżki zakupowej konsumenta – poczynając od produktów budujących świadomość ofert - formaty digital, aż po produkty o specyfice efektywnościowej – pozycjonowanie ofert w Allegro Ads.


zamknij

Agencja

Oferta reklamowa dla klientów agencyjnych dotyczy zarówno rozwiązań digital oraz współpracy w ramach programu partnerskiego Allegro Ads.

 

zamknij