Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

 

Udostępnianie lokalizacji

Niniejsza Polityka dotyczy udostępniania lokalizacji przez przeglądarki internetowe oraz aplikacje mobilne i odnosi się do wydzielonej pod adresem www.allegrolokalnie.pl części platformy handlowej Allegro (zwanej dalej allegrolokalnie.pl) oraz aplikacji mobilnej Allegro (zwanej dalej aplikacją Allegro), których operatorem jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Do czego używamy informacji o lokalizacji?

Allegrolokalnie.pl i aplikacja Allegro korzystają z możliwości sprawdzania położenia, jeśli wyrazisz zgodę, żeby udostępnić taką informację Twojej przeglądarce lub aplikacji Allegro. Jeśli to zrobisz, allegrolokalnie.pl i aplikacja Allegro będą wyświetlać treści (np. ogłoszenia, punkty odbioru) dopasowane do lokalizacji Twojego urządzenia. Allegro.pl Sp. z o.o. nie przechowuje informacji o Twoim położeniu.

Czy lokalizacja jest łączona z moimi danymi osobowymi na Allegro?

Nie, Allegro.pl Sp. z o.o. nie łączy danych o Twojej lokalizacji z przeglądarki lub aplikacji Allegro z danymi Twojego konta Allegro. Możesz być niezalogowany na koncie Allegro i treści wyświetlane w allegrolokalnie.pl i aplikacji Allegro będą różne w zależności od tego czy udzieliłeś zgody na udostępnianie lokalizacji stronie allegrolokalnie.pl lub aplikacji Allegro.

Zarządzanie lokalizacją

Uprawnienie Allegro.pl sp. z o.o. do przetwarzania danych lokalizacyjnych wynika ze zgody wyrażonej przez użytkownika Allegrolokalnie.pl lub aplikacji Allegro. Zgoda ta wyrażana jest przez użytkownika podczas dokonywania konfiguracji przeglądarki internetowej lub wybranej strony internetowej lub usługi lub zgody systemowej w przypadku aplikacji Allegro. Użytkownik ma możliwość powrotu do tych ustawień w każdej chwili i określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tych informacji przez Allegro.pl sp. z o.o.

Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych lub aplikacja Allegro bez zgody użytkownika nie udostępnia lokalizacji. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby za każdym razem pytać użytkownika o zgodę na udostępnianie lokalizacji, zawsze zezwalać lub blokować udostępnianie lokalizacji stronie internetowej. Użytkownik może zmienić wcześniej wybrane preferencje w ustawieniach przeglądarki internetowej lub w ustawieniach systemowych telefonu. Poniżej znajdują się odnośniki do stron różnych przeglądarek oraz systemów operacyjnych z instrukcjami dotyczącymi zarządzania lokalizacją:

Chrome

Firefox

Safari

Internet Explorer

Opera

Android

iOS


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro