Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

 

Załącznik nr 2

Załącznik nr 2: Zasady tworzenia opisu Transakcji;

Artykuł 1. TREŚĆ OFERTY

 1. W celu stworzenia opisu Transakcji Sprzedający wypełnia dostępny na stosownej stronie Allegro formularz sprzedaży, w którym należy w szczególności zamieścić tytuł Transakcji, opis Towaru, określić kategorię odpowiadającą specyfice Towaru oraz rodzaj i sposób przeprowadzenia Transakcji (w tym określić czas trwania Transakcji oraz zgodnie z wyborem: określić cenę wywoławczą, opcjonalnie cenę minimalną i zaznaczyć, czy ma zostać wprowadzona opcja Kup Teraz) oraz warunki dotyczące płatności. Opis Transakcji powinien być uzupełniony o co najmniej jedno zdjęcie prezentujące oferowany Towar. W formularzu sprzedaży Sprzedający może również, wybierając opcje dodatkowe, ustalić szczególny sposób prezentacji i promocji Transakcji w Allegro.

 2. Zabronione jest umieszczanie w opisie Transakcji treści naruszających przepisy prawa, Regulaminu Allegro, a także słów, wyrażeń bądź zwrotów, które zostały użyte niezgodnie z normami obyczajowymi (przy zastrzeżeniu charakteru kategorii Erotyka) oraz treści drastycznych.

 3. Istotne dla Transakcji treści powinny być wprowadzane w formie tekstowej w języku polskim. Dopuszczalne jest prezentowanie w Ofercie przez Użytkownika treści, które zapisane są na serwerach zewnętrznych (nienależących do Allegro.pl), jednakże nie mogą to być treści istotne.

 4. W polu „Opis” Oferty, jej tytule oraz parametrach mogą być umieszczane wyłącznie informacje dotyczące oferowanego Towaru, przy czym w polu “Opis” dopuszczalne jest umieszczenie dodatkowych informacji na temat producenta tego Towaru oraz poinformowanie o innych Towarach dostępnych w ramach Ofert danego Sprzedającego. Informacje o których mowa w zdaniu poprzednim mają charakter dodatkowy i nie mogą stanowić większości opisu Oferty. Pozostałe informacje należy umieścić w odpowiednich zakładkach (szczegóły dotyczące dostawy w zakładce „Dostawa i płatność”, warunki gwarancji w zakładce „Gwarancja”, opis procedury reklamacyjnej w zakładce „Reklamacja”, informacje dotyczące odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w zakładce „Zwroty”, dane kontaktowe oraz wszelkie inne informacje dotyczące sprzedającego w zakładce „O sprzedającym”). W przypadku Ofert publikowanych w kategorii “Produkty spożywcze >Catering” w polu “Opis” dopuszczalne jest umieszczanie danych kontaktowych oraz informacji związanych z dostawą Towaru.

 5. Zdjęcia zamieszczone w Ofercie muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego Towaru. Dozwolone jest przedstawienie Towaru w kontekście jego zastosowania lub aranżacji. Zdjęcia mogą prezentować certyfikaty, technologie, elementy graficzne (np. strzałki). Zabronione są napisy poza wyjątkami: logo marki/producenta, oznaczenia kolorów i wzorów oraz liczby i jednostki.

 6. Banery na liście ofert nie mogą zawierać reklam, treści promocyjnych i ogłoszeniowych dotyczących działalności prowadzonej poza Allegro oraz danych kontaktowych. Dozwolone jest logo marki/producenta.

 7. Zdjęcie w tle służy do graficznego przedstawienia profilu działalności oraz rodzaju sprzedawanego w Allegro asortymentu i nie może zawierać danych kontaktowych, treści promocyjnych i ogłoszeniowych dotyczących działalności prowadzonej poza Allegro. Dozwolone jest podanie loginu oraz krótkiej informacji o profilu prowadzonej w ramach Allegro działalności. Informacja o której mowa w zdaniu poprzednim ma charakter dodatkowy i nie może zajmować przeważającej części zdjęcia.

 8. Nagłówki nie mogą zawierać tekstu oraz danych kontaktowych. Zakazane są również treści promocyjne i ogłoszeniowe dotyczące działalności prowadzonej poza Allegro. Dozwolone jest logo marki/producenta oraz informacje wskazujące na oficjalny charakter prowadzonej na Koncie sprzedaży.

 9. Załączniki do Oferty muszą dotyczyć oferowanego przedmiotu. Nie mogą powielać informacji umieszczonych w polu „Opis”. Treść załącznika musi być adekwatna do typu wybranego załącznika. Informacje zawarte w załącznikach nie mogą naruszać pozostałych postanowień Regulaminu Allegro.

 10. Oferta nie może zawierać reklam, treści promocyjnych i ogłoszeniowych (np. propozycji „kupię/zamienię”) oraz innych elementów ułatwiających zakup towarów i usług poza Allegro.

 11. Niedopuszczalne jest pozostawienie Kupującemu w ramach Oferty wyboru co do jednej bądź kilku istotnych cech Towaru, takich jak np. rozmiar, model itp. W Ofercie obejmującej wiele sztuk Towaru, dopuszczalne jest umożliwienie wyboru koloru bądź wzoru graficznego pod warunkiem, że Sprzedający prezentuje aktualną informację o ilości dostępnych kolorów lub wzorów graficznych.

 1. 1.W przypadku Ofert wielowariantowych dozwolone jest łączenie Ofert z Towarami, które mają takie same przeznaczenie, są tej samej marki oraz wystawione są w tej samej kategorii.

  1. Oferty Użytkownika obejmujące warianty danego Towaru (tj. gdy ich przedmiotem jest ta sama rzecz, ale w innym kolorze lub rozmiarze) mogą być łączone w Ofertę wielowariantową. Allegro.pl może automatycznie łączyć Oferty Użytkownika w Ofertę wielowariantową na takich samych zasadach jak Użytkownik, w tym poprzez rozłączenie już istniejących Ofert wielowariantowych Użytkownika.

  Oferty danego Towaru w różnych rozmiarach i w tym samym kolorze, połączone w ramach danej Oferty wielowariantowej nie będą wyświetlane osobno na listingu, a jedynie w ramach danej Oferty wielowariantowej. Dana Oferta wielowariantowa będzie wyświetlana na listingu za pomocą tej z Ofert wchodzących w daną Ofertę wielowariantową, która jest najlepiej dopasowana do kryteriów wyszukiwania.

  W przypadku, gdy kilka Ofert Użytkownika obejmuje ten sam Towar (tj. gdy ich przedmiotem jest ta sama rzecz, o jednakowym kolorze i rozmiarze), w danej Ofercie wielowariantowej może zostać zamieszczona tylko jedna z tych Ofert. W przypadku łączenia w Ofertę wielowariantową przez Allegro.pl, jedna z Ofert obejmujących ten sam Towar zostanie wybrana w sposób losowy.

  Użytkownik może dokonywać zmian w Ofercie wielowariantowej wyłącznie za pośrednictwem dedykowanych funkcjonalności w ramach Konta Użytkownika. Allegro.pl może usunąć lub zmienić Oferty wielowariantowe Użytkownika, które naruszają zasady tworzenia Ofert wielowariantowych.

  Postanowienia niniejszego punktu 12.2. dotyczące Oferty wielowariantowej znajdują zastosowanie wyłącznie do Ofert z następujących kategorii:

  • Dom i Ogród > Narzędzia > Odzież ochronna i robocza (z wyłączeniem podkategorii "Akcesoria")
  • Dziecko > Obuwie
  • Dziecko > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Akcesoria", "Pozostałe" w ramach podkategorii "Odzież niemowlęca" oraz "Przeciwdeszczowe" w ramach podkategorii "Spodnie")
  • Firma > Przemysł > Odzież robocza i BHP > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Pozostałe")
  • Kolekcje i sztuka > Rękodzieło > Przedmioty ręcznie wykonane > Odzież
  • Kultura i rozrywka > Filmy > Gadżety, akcesoria > Odzież
  • Kultura i rozrywka > Gry > Gadżety > Koszulki
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Biżuteria damska (podkategoria "Bransoletki", "Chokery", "Korale", "Naszyjniki", "Nausznice", "Pierścionki, obrączki", "Łańcuszki")
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Biżuteria dziecięca (podkategoria "Bransoletki", "Łańcuszki, naszyjniki")
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Biżuteria męska (podkategoria "Bransoletki", "Sygnety, obrączki", "Łańcuszki, naszyjniki")
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Biżuteria ślubna (podkategoria "Bransoletki", "Naszyjniki", "Obrączki", "Pierścionki zaręczynowe")
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Dewocjonalia
  • Moda > Biżuteria i Zegarki > Piercing > Biżuteria
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Bielizna damska (z wyłączeniem podkategorii "Biustonosze - dodatki" oraz "Podwiązki"
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Bielizna męska
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Ciąża i macierzyństwo
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Galanteria i dodatki (podkategoria "Nakrycia głowy", "Paski", "Rękawiczki")
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Obuwie (podkategoria "Damskie" oraz "Męskie")
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki (podkategoria "Odzież damska" oraz "Odzież męska")
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Przebrania, kostiumy, maski (podkategoria "Kostiumy damskie" oraz "Kostiumy męskie")
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Ślub i wesele > Dodatki damskie > Bolerka i etole
  • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Ślub i wesele (podkategoria "Obuwie ślubne" oraz "Suknie ślubne")
  • Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe > Odzież (podkategoria "Czapki", "Kombinezony", "Kominiarki", "Koszulki i bluzy", "Kurtki", "Obuwie", "Rękawice" oraz "Spodnie")
  • Sport i turystyka > Bieganie > Obuwie
  • Sport i turystyka > Bieganie > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Kominy, chusty, bandany")
  • Sport i turystyka > Militaria > Obuwie
  • Sport i turystyka > Militaria > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Pozostałe")
  • Sport i turystyka > Rowery i akcesoria (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Siłownia i fitness > Obuwie
  • Sport i turystyka > Siłownia i fitness > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Pozostałe")
  • Sport i turystyka > Skating, slackline > Odzież, obuwie, akcesoria
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Dla kibiców (podkategoria "Koszulki" oraz "Nakrycia głowy")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Futbol amerykański > Odzież
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Hokej i unihokej > Odzież (podkategoria "Koszulki, bluzy" oraz "Spodnie")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Koszykówka (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Piłka nożna > Akcesoria sędziowskie > Koszulki
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Piłka nożna > Obuwie
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Piłka nożna > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Czapki" oraz Pozostałe")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Piłka ręczna (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Rugby > Obuwie
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Rugby > Odzież (podkategoria "Koszulki, bluzy" oraz "Spodenki")
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Siatkówka > Obuwie
  • Sport i turystyka > Sporty drużynowe > Siatkówka > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Pozostałe")
  • Sport i turystyka > Sporty ekstremalne > Lotnictwo > Odzież
  • Sport i turystyka > Sporty ekstremalne > Wspinaczka (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty towarzyskie i rekreacja > Golf > Odzież
  • Sport i turystyka > Sporty towarzyskie i rekreacja > Jeździectwo > Obuwie
  • Sport i turystyka > Sporty towarzyskie i rekreacja > Jeździectwo > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Kamizelki")
  • Sport i turystyka > Sporty towarzyskie i rekreacja > Nordic Walking > Odzież
  • Sport i turystyka > Sporty towarzyskie i rekreacja > Taniec (podkategoria "Obuwie" oraz "Stroje")
  • Sport i turystyka > Sporty walki > Boks (podkategoria "Obuwie", "Odzież" oraz "Rękawice")
  • Sport i turystyka > Sporty walki > MMA (podkategoria "Odzież" oraz "Rękawice")
  • Sport i turystyka > Sporty walki > Walki wschodu > Obuwie
  • Sport i turystyka > Sporty walki > Zapasy (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty wodne > Pływanie (podkategoria "Buty i klapki" oraz "Stroje pływackie")
  • Sport i turystyka > Sporty wodne > Windsurfing (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty wodne > Żeglarstwo (podkategoria "Obuwie" oraz "Odzież")
  • Sport i turystyka > Sporty zimowe > Odzież
  • Sport i turystyka > Tenis i pokrewne > Squash > Obuwie
  • Sport i turystyka > Tenis i pokrewne > Squash > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Bluzy" oraz "Spodnie")
  • Sport i turystyka > Tenis i pokrewne > Tenis ziemny > Obuwie
  • Sport i turystyka > Tenis i pokrewne > Tenis ziemny > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Bluzy" oraz "Spodnie")
  • Sport i turystyka > Turystyka > Obuwie
  • Sport i turystyka > Turystyka > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Nakrycia głowy", "Stuptuty" oraz "Pozostałe")
  • Sport i turystyka > Wędkarstwo > Obuwie
  • Sport i turystyka > Wędkarstwo > Odzież (z wyłączeniem podkategorii "Pozostałe")
  • Zdrowie > Wyposażenie szpitali i gabinetów > Odzież i obuwie medyczne (z wyłączeniem podkategorii "Czepki medyczne")

w pozostałych kategoriach i podkategoriach Oferty wielowariantowe są regulowane punktem 12.1. powyżej.

 1. Zabronione jest umieszczanie w treści Oferty, w tym w jej tytule i parametrach, słów kluczowych w celu manipulowania wynikami wyszukiwania Towarów w Allegro.

 2. Elementy HTML, JavaScript, Java lub innych języków programowania bądź jakiekolwiek inne technologie nie mogą być stosowane do jakichkolwiek działań negatywnie wpływających na funkcjonowanie Allegro lub wprowadzających innych Użytkowników w błąd.

 3. W treści Oferty Sprzedający może zamieszczać adresy stron internetowych(w jakiejkolwiek formie np. odsyłaczy, linków) wyłącznie w przypadku, gdy:

  a. za ich pośrednictwem nie jest prowadzona działalność handlowa, a treści, do których odsyłają, służą wyłącznie do poszerzenia informacji o Towarze;

  b. jest to przedmiot Oferty, np. domena internetowa, usługa hostingowa, serwis internetowy.

 4. W przypadku Ofert publikowanych w kategoriach ogłoszeniowych "Samochody", "Nieruchomości", "Wakacje", "Żywe zwierzęta", "Maszyny", "Przyczepy, naczepy", "Inne pojazdy i łodzie", "Motocykle i quady", "Usługi" przez podmioty działające na podstawie odrębnych umów zawartych z Allegro.pl, dopuszczalne jest umieszczenie, wyłącznie na zdjęciach i nagłówkach w ramach Oferty oraz banerach znajdujących się na liście Ofert, adresu strony internetowej Sprzedającego, pod warunkiem, że nie prowadzi ona do serwisów świadczących takie same lub podobne usługi jak Allegro (tj. serwisów publikujących oferty lub ogłoszenia pochodzące od użytkowników sieci Internet).

 5. W ramach Oferty Sprzedający może udzielić rabatu lub zaoferować bezpłatny dodatek do Towaru (gratis), pod warunkiem, że Kupujący otrzymujący rabat lub bezpłatny dodatek nie jest wyłaniany w drodze losowania. Zarówno rabat jak i gratis muszą być określone w sposób jednoznaczny.

 6. Sprzedający zobowiązany jest wskazać w formularzu sprzedaży informacje o terminie wysyłki zamówienia.

 7. Cena Towaru określona w Ofercie przez Sprzedającego musi być wskazana w wysokości brutto (nie dotyczy kategorii, które nie są objęte prowizją od sprzedaży wskazanych w Załączniku nr 4. Części III: Prowizje od sprzedaży oraz Ogłoszeń które nie są objęte opłatą za obsługę Transakcji).

 8. Zabronione jest umieszczanie w treści Oferty informacji, które w jakikolwiek sposób różnicują sytuację Kupujących w zakresie korzystania z usługi płatniczej określonej w Załączniku nr 7 do Regulaminu.

 9. W kategorii „Biżuteria i zegarki”, „Delikatesy”, „Erotyka”, „Filmy”, „Fotografia” oraz „Konsole i automaty” ilość równocześnie wystawionych Ofert przez Sprzedającego posiadającego status Konta Firma nie może być wyższa niż 30 000.

Artykuł 2. ZDJĘCIA (MINIATURKI)

Sprzedający zobowiązany jest przedstawić Towar na co najmniej jednym zdjęciu (miniaturce) umieszczonym na serwerze należącym do Allegro.pl. Zdjęcie to musi spełniać poniższe wymagania:

 1. Prezentacja Towaru na zdjęciu musi mieć taką formę i postać, aby nie budziła wątpliwości, co do faktycznego i rzeczywistego przedmiotu sprzedaży, w ramach danej Oferty.

 2. Towar prezentowany powinien być na białym, jednolitym tle (RGB 255.255.255). Wyjątek stanowią książki, filmy, muzyka i oprogramowanie, których okładka może wypełniać całą powierzchnię zdjęcia oraz zdjęcia w kategorii "Moda - Outlet", a także w Ofertach, dla których odrębne umowy z podmiotami współpracującymi z Allegro.pl mogą określać w sposób odmienny warunki prezentacji Towarów. Miniaturka nie może zawierać jakichkolwiek dodatkowych elementów, w szczególności tekstów, elementów graficznych, ramek, logotypów itp.

 3. W przypadku gdy zdjęcie Towaru nie pozwala na przedstawienie jego istotnych cech (kolor, smak, zapach) dozwolone jest graficzne określenie ich na miniaturce.

 4. Dozwolone jest przedstawienie Towaru w kontekście jego zastosowania lub aranżacji (np. poprzez umieszczenie zdjęcia altany na tle ogrodu), w sytuacjach, gdy spełniony jest jeden z poniższych warunków:

  a.Towar oferowany jest z parametrem innym niż „nowe”, „nowe z defektem” lub „nowe bez metek” w ramach Konta bez statusu Firma;

  b.Towar z parametrem innym niż „nowe” prezentowany jest w kategorii:

  • Motoryzacja > Części samochodowe
  • Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe
  • Motoryzacja > Części do innych pojazdów
  • Motoryzacja > Części do maszyn
  • Motoryzacja > Opony i felgi

  c.Towar oferowany w Licytacji prezentowany jest w kategorii: Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki

  d.Towar prezentowany jest w kategorii:

  • Dom i Ogród > Ogród > Rośliny
  • Dom i Ogród > Ogród > Architektura ogrodowa > Altany, wiaty, zadaszenia
  • Artykuły dla zwierząt > Akwarystyka > Zwierzęta akwariowe
  • Artykuły dla zwierząt > Akwarystyka > Rośliny i pielęgnacja > Rośliny
  • Kolekcje i Sztuka > Antyki i Sztuka (z wyłączeniem podkategorii „Akcesoria plastyczne”)
  • Kolekcje i Sztuka > Kolekcje
  • Kolekcje i sztuka > Rękodzieło > Przedmioty ręcznie wykonane
  • Dziecko > Pokój dziecięcy > Meble > Komplety mebli
  • Dom i Ogród > Meble > Kuchnia > Zestawy mebli kuchennych
  • Dom i Ogród > Meble > Pokój młodzieżowy > Komplety mebli
  • Dom i Ogród > Meble > Pokój dziecięcy > Komplety mebli
  • Dom i Ogród > Meble > Łazienka i toaleta > Zestawy mebli łazienkowych
  • Dom i Ogród > Meble > Sypialnia > Komplety mebli
  • Dom i Ogród > Meble > Sypialnia > Łóżka
  • Dom i Ogród > Meble > Salon > Kanapy
  • Dom i Ogród > Meble > Salon > Zestawy mebli
  • Dom i Ogród > Meble > Salon > Narożniki
  • Dom i Ogród > Meble > Salon > Komplety wypoczynkowe
  • Dom i Ogród > Wyposażenie > Zastawa stołowa > Serwisy
  • Dom i Ogród > Wyposażenie > Ozdoby świąteczne i okolicznościowe - Boże Narodzenie > Oświetlenie choinkowe
  • Dom i Ogród > Wyposażenie > Ozdoby świąteczne i okolicznościowe - Boże Narodzenie > Oświetlenie świąteczne zewnętrzne
  • Dom i Ogród > Wyposażenie > Ozdoby świąteczne i okolicznościowe - Boże Narodzenie > Iluminacje Świąteczne
  • dotyczącej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także w kategorii "Usługi", „Wakacje”, „Motoryzacja” (w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle i quady”, „Maszyny”, „Inne pojazdy i łodzie” oraz "Przyczepy, naczepy") oraz w podkategorii "Żywe zwierzęta"
 5. Towary oferowane przez podmioty działające na podstawie odrębnych umów zawartych z Allegro.pl, w kategoriach:

  • Motoryzacja > Części samochodowe
  • Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe > Części motocyklowe
  • Motoryzacja > Części i akcesoria motocyklowe > Części do quadów
  • Motoryzacja > Części do maszyn

mogą być zaprezentowane na zdjęciu (miniaturce) w formie rysunku technicznego dotyczącego oferowanego Towaru.

 1. Towary dostarczane drogą elektroniczną nie muszą spełniać warunków, których mowa pkt 2 - 5 powyżej, z zastrzeżeniem, że miniaturka nie może naruszać innych postanowień Regulaminu ( np. zawierać reklam, treści promocyjnych i ogłoszeniowych dotyczących działalności prowadzonej poza Allegro oraz danych kontaktowych).

Artykuł 3. OPCJE DODATKOWE

Sprzedającemu podczas tworzenia Oferty udostępnione są odpłatnie następujące opcje dodatkowe:

 1. Pogrubienie - oznaczenie tytułu Oferty wytłuszczoną czcionką, w ramach wyszukiwania Towarów w Allegro;

 2. Podświetlenie - oznaczenie odmiennym kolorem tła powierzchni, na której znajdują się dostępne w ramach wyszukiwania Towarów w Allegro informacje o Ofercie;

 3. Wyróżnienie - prezentacja informacji o Ofercie na „liście promowanych ofert”, tj. w wyraźnie oznaczonym miejscu w ramach wyników wyszukiwania Towarów w Allegro, ponad tytułami Ofert Sprzedających, którzy nie dokonali wyboru omawianej opcji dodatkowej;

 4. Strona działu - prezentacja informacji o Ofercie na stronie głównej działu (strona wyświetlana bezpośrednio po wybraniu nazwy działu z katalogu prezentowanego na stronie głównej Allegro), przy wykorzystaniu mechanizmu losowo wybierającego każdorazowo pięć wyświetlanych Ofert. Opcja ta nie dotyczy Ofert z kategorii "Erotyka" oraz podkategorii „Żywe zwierzęta” w kategorii „Dom i ogród”;

 5. Pakiet „Wyróżnienie + Pogrubienie + Podświetlenie” – Oferta jest równocześnie promowana na zasadach opisanych wyżej w podpunktach 1-3. Opłata za przedmiotowy pakiet jest niższa niż opłata pobierana przy skorzystaniu z poszczególnych opcji składowych pakietu.

Dla Ofert publikowanych w ramach usługi Sklepy Allegro opłata za przedmiotowy pakiet jest taka sama jak przy skorzystaniu z poszczególnych opcji składowych pakietu.

Artykuł 4. SERIE PRODUKTOWE

W ramach serii produktowych służących do prezentacji Ofert emitowanych przez danego Sprzedającego w Allegro, Sprzedający może umieszczać zdjęcia Towarów oraz odpowiadające tym Towarom grafiki, logo marki/producenta. Niedopuszczalne jest umieszczanie w ramach serii produktowych treści promocyjnych, reklamowych i ogłoszeniowych oraz treści odnoszących się do działalności Sprzedającego prowadzonej zarówno w ramach jak i poza Allegro, a także danych kontaktowych.

Załącznik 2 - pdf


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro