Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Ręczniki z fibry do rąk (7209660418)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
11,00 zł
z 95 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Kowalewo Pomorskie, Polska

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Ręczniki z fibry do rąk

RĘCZNICZEK Z FIBRYBOGACTWO WZORÓW Zabawne, mięciutkie, szybko schnące, kolorowe ręczniczki z fibry do rąk zakończone wesołą główką zwierzątka, bajkowej postaci lub warzywka. Ten niecodzienny ręczniczek zachęci Twoje dziecko do mycia i wycierania rączek. Wspaniale będzie prezentować się w łazience, można zawiesić go w kuchni, używać w samochodzie. Każdy domownik może mieć swój ręczniczek z ulubioną główką. Wymiary:Długość ręczniczka z główką - około 33cmWysokość główki - około 6cmSzerokość ręczniczka - około 9cm Dostępne wzory:Przy zakupie prosimy o podanie wziru, w przeciwnym razie wyślemy produkt losowy.1. Czerwony pomidorek2. Niebieskie serduszko3. Różowa truskawka4. Zielona żabka5. Różowa świnka6. Biało - fioletowy króliczek7. Brązowy miś 

Parametry

 • Czas dostawy: 24
 • Grupa rabatowa: A
 • Objętość: 0.0

KUP TERAZ!

Ręczniki z fibry do rąk

Parametry

 • Czas dostawy: 24
 • Grupa rabatowa: A
 • Objętość: 0.0
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u TechNoovo za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

JWI Jarosław Wiśniewski
Mlewo 68
87-410 Kowalewo Pomorskie
Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne. 

Po wykryciu wady macie Państwo prawo: 

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny; 
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna; 
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad; 
 • żądać usunięcia wady. 

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania. 

Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na swój koszt na adres przedsiębiorcy a jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania) obowiązani jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się znajduje. 

Koszty wymiany lub naprawy ponosimy, za wyjątkiem przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana. Wtedy zobowiązani jesteście Państwo ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy. Macie Państwo alternatywnie prawo żądać od nas zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, ale do wysokości ceny rzeczy sprzedanej. 

Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania Państwu rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana roku od momentu jej wydania. Państwa uprawnienie jest ograniczone w czasie do roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie upływa wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania Wam rzeczy. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy określony przez nas lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy. Odpowiadamy wtedy z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu. 

Odpowiedzialność za wady prawne jest w istocie taka sama, a czas na zgłoszenie biegnie od momenty dowiedzenia się o wadzie, a okresy przedawnienia od uprawomocnienia się orzeczenia w sprawie rzeczy dotkniętej wadą prawną. 


Zachęcamy do kontaktu na adres: NoovoPomoc@gmail.com

 • odpowiemy na wszystkie pytania;
 • udostępnimy formularz reklamacyjny;
 • dołożymy wszelkich starań, aby sprawa wyjaśniła się pozytywnie.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - numer telefonu znajdą Państwo w zakładce: "O Sprzedającym".

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JWI Jarosław Wiśniewski
Mlewo 68
87-410 Kowalewo Pomorskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827): Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania przedmiotu przez Konsumenta. 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na wskazany adres do zwrotów lub drogą elektroniczną na adres e-mail: NoovoPomoc@gmail.com. Produkt należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. 

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z  odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 •  świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
 • dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę ; 
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) znajduje się po lewej stronie panelu w zakładce "Zwroty" - Przykładowy formularz odstąpienia od umów. 


O sprzedającym
TechNoovo
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

62

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jarosław Wiśniewski
JWI Jarosław Wiśniewski
Mlewo 68
87-410 Kowalewo Pomorskie
NIP: 503-005-13-35

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 14:00
18:00 - 22:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
18:00 - 22:00

Pozostałe informacje

email: NoovoPomoc@gmail.com
telefon: +48 515 575 745
Wyświetlenia:5
Numer oferty:7209660418
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry