Sprzedaż zakończona

PREZENT RZEŹBA Maska RANGI INDONEZJA

45,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Kurier GLS
13,00 zł
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
z pakietem
Allegro Smart!
0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Kurier GLS pobraniowy
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • oryginał / reprodukcja:
  reprodukcja

Opis

POKAŹNY PREZENT RZEŹBA Maska RANGI

Wymiary: 15cm x 10cm x 45cm (WB-1-9-4-6)

Cena nie zawiera skrzyneczki. Cena za skrzynkę wynosi 40 zł.

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ CZY DOKONAĆ ZAKUPU TO POŚWIĘĆ KILKA SEKUND NA PRZECZYTANIE ZALET TEGO PRODUKTU:

-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY CAŁKOWICIE RĘCZNIE (RĘCZNIE RZEŹBIONY I RĘCZNIE MALOWANY),

-ŚREDNI CZAS WYTWORZENIA JEDNEJ MASKI WYNOSI OKOŁO 7 DNI, A MNIEJSZEGO PRZEDMIOTU (NP. SŁONIA) 2-3 DNI,

-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY ARTYSTÓW W INDONEZJI (WYSPA BALI WYSPA JAVA),

-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY Z NAJLEPSZEGO GATUNKOWO DREWNA EGZOTYCZNEGO (NIC SIĘ Z NIM NIE DZIEJE NAWET PO WIELU LATACH W NASZEJ STREFIE KLIMATYCZNEJ),

-PRZEDMIOT DOSKONALE NADAJE SIĘ NA ORYGINALNY PREZENT DLA KAŻDEGO I NA KAŻDĄ OKAZJĘ,

-PRZEDMIOT BĘDZIE UNIKALNĄ DEKORACJĄ KAŻDEGO WNĘTRZA I NADA MU PRAWDZIWIE EGZOTYCZNY CHARAKTER,

-PRZEDMIOT POZA WALORAMI ESTETYCZNYMI POSIADA BOGATĄ SYMBOLIKĘ ORAZ ZNACZENIE EZOTERYCZNE,

-WSZYSTKIE NASZE MASKI I JASZCZURKI POSIADAJĄ SPECJALNY UCHWYT DO ZAWIESZENIA NA ŚCIANIE, A FIGURKI MOGĄ BYĆ USTAWIONE W DOWOLNYM MIEJSCU,

-WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONANE SĄ- MAJĄCĄ DŁUGĄ TRADYCJĘ- TECHNIKĄ BATIKOWĄ (NAKŁADANIE CIENKICH WARSTW WOSKU I FARBY EFEKT KOŃCOWY W DOTYKU PRZYPOMINA ATŁAS). CZĘŚĆ PRODUKTÓW WYKONANA JEST SAMYM BATIKIEM, A CZĘŚĆ JEST DODATKOWO POLAKIEROWANA,

-NASZA FIRMA POSIADA EKSKLUZYWNE UMOWY WYŁĄCZNOŚCI NA WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY - NIE ZNAJDZIECIE WIĘC PAŃSTWO TAKICH PRODUKTÓW W TAK NISKIEJ CENIE W ŻADNYM SKLEPIE ORAZ GALERII NA TERENIE CAŁEJ EUROPY,

-NASZA FIRMA POSIADA SWOJĄ SZKOŁĘ BATIKU NA TERENIE WYSPY BALI (INDONEZJA),

-NASZA FIRMA ZAPEWNIA, IŻ WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY NIE SĄ WYTWARZANE PRZEZ DZIECI ORAZ OSOBY MAŁOLETNIE,

Jeśli szukają Państwo oryginalnego i unikalnego prezentu doskonałego na każdą okazję dla swoich bliskich znajomych lub dla klientów to są Państwo w odpowiednim miejscu.

Ta wyjątkowa maska wykonana z wysokiej jakości egzotycznego drewna będzie ozdobą każdego domu czy mieszkania.

Maski wytwarzane w Indonezji tak jak w przeszłości tak i teraz pełnią różne funkcje i starają się coś zakomunikować. Jedne są wyrazem łączności z przodkami, inne zapewniają pomyślność i harmonię w życiu osobistym, jeszcze inne chronią przed złem ludzi i demonów. Jest też grupa masek, których posiadanie sprzyja pomnażaniu bogactw materialnych i daje wielką moc osobie, która ma je w swoim otoczeniu.

Symbolika maski:

Maski, które są używane w ceremoniach religijnych mają w sobie wielką koncentrację mocy i muszą być traktowane bardzo ostrożnie. Maski używane w tańcach i przedstawieniach, nawet, jeśli nie były poświęcone posiadają w sobie dużo energii i trzeba je traktować z wielką ostrożnością i szacunkiem.

Ta maska ma formę dekoracyjną, ale ma swój odpowiednik wykorzystywany w przedstawieniach tanecznych (posiada, więc także duże zasoby energii).

Symbolika maski z brodą:

Broda na masce jest symbolem siły męskiej, odwagi, mądrości, godności, powagi, rangi, honoru. Mężczyzna może się na nią zaklinać składając przysięgę, dając porękę, zapewnienie. Broda bywa oznaką dorosłego lub starczego wieku, a więc wiedzy i doświadczenia

Drewno używane do wykonania masek to najczęściej: heban, drewno tekowe, mahoń, sandałowe, akacjowe oraz inne miejscowe gatunki drzew.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą handlową to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Prosimy zadzwonić lub wysłać maila.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Zaniemyśl, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier GLS
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
z pakietem
8,99 zł
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2 dni robocze
z pakietem
0,00 zł

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier GLS pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

PHU Benefico
ul. Kościańska 42
64-010 Krzywiń
Dodatkowe informacje

 Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży,  Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.
     2.    Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego  reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji  związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.
     3.    Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z  korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną  przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i  przesłana na adres info@aleprezent.com.pl . W zgłoszeniu reklamacyjnym  Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca  niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje  reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi. 


 Rękojmia
     1.    Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad  fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta,  jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).
     2.    Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:
     a)    złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od  Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych  niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo  wadę usunie.
         Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już  wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił  zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad.  Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady  żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać  usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w  sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych  kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy  ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od  wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę  niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.
     b)    żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia  wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad  lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla  Klienta.
         Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta,  jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w  sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim  możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży  wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi  Sprzedawca.
     3.    Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest  obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku  Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.
     4.    Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna  zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru  Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od  wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć  się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie  Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o  obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru  na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy  sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z  chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia  wady.
     5.    Sprzedawca umożliwia Klientowi będącemu Konsumentem,  skorzystanie z pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.Podmiotem  uprawnionym, właściwym dla Sprzedawcy jest Wojewódzki Inspektorat  Inspekcji Handlowej w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 3, 60-967 Poznań,  http://www.poznan.wiih.gov.pl 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU Benefico
ul. Bojanowskiego 9
64-010 Krzywiń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący lub za darmo dla wybranych metod Smart!
Dodatkowe informacje

 

Odstąpienie od Umowy sprzedaży      1.    Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może  w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.      2.    Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta.          Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy  oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone  przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, za pośrednictwem poczty  elektronicznej na adres Sprzedawcy. Oświadczenie można złożyć na  formularzu, którego wzór został zamieszczony przez serwis Allegro jako  Ustawowy wzór odstąpienia od umowy. Do zachowania terminu wystarczy  wysłanie oświadczenia przed jego upływem.          Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając  Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza  udostępnionego na stronie Allegro: Ustawowy wzór odstąpienia od umowy.  Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego  upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Konsumentowi otrzymanie  formularza złożonego za pośrednictwem serwisu Allegro.      3.    W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.      4.    Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy  sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.      5.    Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w  terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu  od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego  płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może  wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili  otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu  odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej.      6.    Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał  sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy  oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu  Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.      7.    Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie,  jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od  Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na  adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.      8.    W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.      9.    Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w  zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o  kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.      10.    Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza  sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania  Towaru.      11.    Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego  samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument  wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla  niego z żadnymi kosztami.

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy  sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.      2.    Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego  reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji  związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.      3.    Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z  korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną  przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i  przesłana na adres info@aleprezent.com.pl . W zgłoszeniu reklamacyjnym  Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca  niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje  reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

 • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
 • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
 • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
Supermoda_
Supermoda_
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

134

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Dawid Szczodrowski
PHU Benefico Dawid Szczodrowski
Jeziory Wielkie 2B
63-020 Zaniemyśl
REGON: 300303560
NIP: 786-160-60-50

Kontakt

 • 661 *** *** (pokaż)
 • 604 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

PHU Benefico Dawid Szczodrowski  

 Jeziory Wielkie 2B  

63-020 Zaniemyśl 

Nip:786 160 60 50   

Regon: 300 30 35 60 

Nazwa Banku: Raiffeisen Polbank 

numer konta do wpłat w PLN : 93 1750 0012 0000 0000 2327 5228

Pozostałe informacje

email: info@aleprezent.com.pl
telefon: 661 925 625
telefon: 604 525 646
Wyświetlenia:816
Numer oferty:7123875932
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry