Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Temtem

  1. Temtem
podziel się
FacebookTwitter

Premiera gry Temtem już w 2021 roku

Temtem, czyli klon Pokemonów w wersji MMO, trafi na PlayStation 5

Temtem to klon serii Pokemon, którego produkcji prawnikom Nintendo nie udało się zablokować. Deweloperzy z Crema Games zaczerpnęli z serii studia Game Freak oczywistą inspirację, zarówno w kwestii koncepcji, jak i mechaniki, ale bez łamania praw autorskich.

Pierwsza wersja Temtem trafiła już na komputery osobiste. Teraz z kolei Sony podczas konferencji State of Play potwierdziło, że gra polegająca na kolekcjonowaniu kolorowych stworków pojawi się na nadchodzących sprzętach z rodziny PlayStation. Jest tylko jeden mały szkopuł.

Zapowiedź premiery Temtem na PS5 to dobra i zła wiadomość

Dobre wieści są takie, że posiadacze konsol Sony będą mogli wejść na serwery Temtem, by łapać stworki w towarzystwie innych graczy. Niestety fani, którzy nie planują zakupu PlayStation 5 i chcą pozostać przy PS4, obejdą się smakiem. Nowa gra od Crema Games pojawi się w 2021 r. na konsolach nowej generacji.

Pierwotnie firma planowała wydać Temtem na starsze konsole, czyli te z rodzin PlayStation 4 oraz Xbox One, ale te plany zrewidowano. W rezultacie twórcy zdecydowali się na wsparcie wyłącznie najnowszej platformy Sony, czyli PS5, a także nowego urządzenia dla graczy od Microsoftu, jakim jest Xbox Series X.

Zobacz galerię Temtem

Kup grę Temtem


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro