Pralinka nie owija w bawełnę – Fanny Joly

  1. Pralinka nie owija w bawełnę – Fanny Joly
podziel się

Premiera książki Pralinka nie owija w bawełnę Fanny Joly już 28 października 2019 r.

Do premiery książki pozostało:
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
  • Wydawnictwo: Znak
  • Okładka: twarda
  • Liczba stron: 288
  • Wymiary: 144 x 205mm
  • ISBN: 978-83-240-5136-6

Mała Alinka, przezywana Pralinką, znów szuka szalonych przygód. Wiele dzieciaków z utęsknieniem czekało na kolejną odsłonę zwariowanych opowieści o sprytnej dziewczynce, która nie wie, czym jest nuda.

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka – nawet jeśli złośliwe rodzeństwo na każdym kroku nam dogryza. Pralinka doskonale zna to uczucie, bo jej starsi bracia dokuczają jej na każdym kroku. Często nazywają ją „wazelinką” i stroją sobie z niej żarty. To doprowadza ją do szału, zwłaszcza gdy podkradają jej ulubione słodkości. Przy nich ciężko choć o chwilę spokoju, ale Alinka nigdy się nie poddaje i zawsze walczy o swoje.

Pralinka nie owija w bawełnę to kolejna przygoda dziewczynki, która tym razem wyrusza na podbój Paryża. Towarzyszy jej Krzyś Trufla, aby pomóc w spełnieniu jej marzenia zostania akrobatką. Fanny Joly znów zaskakuje małych czytelników, zabierając ich w niezapomnianą podróż, podczas której nie tylko poznają Francję, ale dowiedzą się również, jak wyprodukować najbrzydsze swetry świata.

Fanny Joly napisała także

Kup Pralinka nie owija w bawełnę na Allegro


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro