Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Niezwyciężony | The Invincible

  1. Niezwyciężony | The Invincible
podziel się
FacebookTwitter

Premiera gry Niezwyciężony (The Invincible) - druga połowa 2021 r.

Niezwyciężony - powstanie growa adaptacja powieści Stanisława Lema

Z okazji 99. urodzin słynnego polskiego pisarza science fiction Stanisława Lema, zapowiedziano grową adaptację jego powieści pt. “Niezwyciężony”. Za produkcję odpowiada krakowskie studio Starward Industries, dla którego będzie to debiutancki tytuł (w skład studia wchodzą deweloperzy zajmujący się wcześniej m.in. Wiedźminem 3, Dying Light czy Cyberpunkiem 2077). Niezwyciężony (The Invincible) ma być pierwszoosobową grą akcji, w której nacisk położony zostanie na eksplorację i historię. Fabuła ma mieć wiele zakończeń i być nieliniowa, przez co zapewni kilkanaście godzin rozgrywki. Gra będzie działać na silniku Unreal Engine 4 i trafi na komputery osobiste, PlayStation 5 i Xboxa Series S/X.

Deweloperzy zapowiedzieli, że gdy tylko zostanie im udostępniony silnik Unreal Engine 5, to przeniosą na niego swój projekt. Twórcy są świadomi tego, że decyzja ta pozostawi im mało czasu na prace nad grą. Zastosowanie nowego silnika ma jednak dać wymierne korzyści w postaci systemów dynamicznego oświetlenia, ulepszonej fizyki i realistycznego modelu zniszczeń. Przybliżona data premiery Niezwyciężonego to druga połowa 2021 roku.

Fabuła - czyli o co chodzi w Niezwyciężonym?

Świat przedstawiony w produkcji Starward Industries jest całkowicie analogowy, pozbawiony jakichkolwiek cyfrowych elementów. Gracz wciela się w członka grupy naukowej, prowadzącej misję badawczą w kosmosie. Rutynową eksplorację przerywa sygnał ratunkowy ze statku, który zaginął na planecie Regis III. Tajemnicze ciało niebieskie okazuje się zamieszkane przez wrogo nastawione istoty i kryje wiele sekretów. Na pierwszych grafikach promocyjnych dostrzec możemy wielkie roboty, przypominające mechaniczne pająki (wyglądem nawiązujące nieco do Guardianów z The Legend of Zelda: Breath of the Wild). Dodatkowo wiemy, że bohater gry przemieszczać się będzie za pomocą łazika.


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro