Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Google Nest

  1. Google Nest
podziel się
FacebookTwitter

W październiku 2016 roku po raz pierwszy został zaprezentowany inteligentny głośnik Google Home, którego główną funkcją była możliwość głosowego zarządzania wszystkimi połączonymi urządzeniami w ramach inteligentnego domu. Urządzenie oferowało jednak dość charakterystyczny wygląd, przez co niejednokrotnie było mylone z „doniczką”. Po niespełna czterech latach doczekaliśmy się zapowiedzi jego następcy. Choć w tym czasie na rynek trafiły już głośniki Nest Mini i Google Home Max, to prawdziwym następcą Google Home będzie Google Nest.

Google Nest – zapowiedź video

Pierwsze zdjęcia nowego, inteligentnego głośnika Google wyciekły za sprawą konieczności uzyskania technicznej certyfikacji. Gdy pogłoski zaczęły rozszerzać się po sieci, producent postanowił uciąć spekulację i opublikował oficjalne zdjęcie oraz krótki filmik zapowiadający nowy model głośnika. Choć zbyt wiele o urządzeniu się nie dowiedzieliśmy, to wiadomo że Google Nest będzie oferował design (choć postawiony będzie w pionie) i możliwości odtwarzania dźwięku zbliżone do Google Home Max, który wyposażony jest w dwa nisko- i dwa wysokotonowe głośniki.

Design jest dość minimalistyczny. Z przodu obudowy widoczne są jedynie diody informujące o tym, że urządzenie nasłuchuje komend użytkownika. Głośnik dostępny ma być jednak w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych. Na opublikowanym filmiku zdradzono jeszcze jedną ważną cechę – możliwość łączenia głośników w pary.

Oficjalna premiera Google Nest nastąpi najprawdopodobniej jesienią.

Nie możesz się doczekać? Sprawdź głośniki Google Home


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro