Głębia – Arne Dahl

  1. Głębia – Arne Dahl
podziel się

Premiera książki Głębia – Arne Dahl już 13 listopada 2019 r.

Akcja zakończona
  • Wydawnictwo: Czarna Owca
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 408
  • Wymiary: 135mm x 210mm
  • ISBN: 978-83-8015-528-2

3 tom cyklu Sam Berger i Molly Blom

Choć Sztokholm jest pięknym miastem, od lat skrywa niewyjaśnione tajemnice. Niektóre dotyczą makabrycznych zbrodni, inne podejrzanych spisków. Czym tym razem zaskoczy miasto i czy uda się zapobiec kolejnym tragediom?

Bohaterami Głębi są detektywi Sam Berger i Molly Blom, którzy rozwiązali niejedną skomplikowaną sprawę i nieraz znaleźli się w prawdziwych opałach. Czytelnicy mogli śledzić ich przygody również w poprzednich książkach autora – Bezdrożach i Pustkowiu. Przed nimi kolejna kryminalna zagadka, która może się okazać najtrudniejszym zadaniem, z jakim mieli do tej pory się zmierzyć.

Akcja książki rozpoczyna się w momencie, gdy Molly leży w szpitalu pogrążona w śpiączce. W tym samym czasie Sam zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił. Dlatego wyjeżdża z miasta i zamieszkuje na archipelagu, gdzie z dala od cywilizacji może czekać na rozkazy ze szwedzkiej służby bezpieczeństwa Säpo. Tymczasem w Sztokholmie pojawiają się pogłoski o planowanym ataku terrorystycznym. Jaka będzie w tym rola Bergera i czy powstrzyma terrorystów przed zamachem?

Kup książkę Głębia

Arne Dahl napisał także


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro