Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Ghostrunner

  1. Ghostrunner
podziel się
FacebookTwitter

Premiera gry Ghostrunner - 27 października 2020 r.

Do premiery gry pozostało:
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
  • Wymagania sprzętowe:
  • System: Win 7 64-bit
  • Procesor: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: nVidia GeForce GTX 630 / AMD Radeon HD 6570
  • Platformy: PC, PS4, Nintendo Switch, Xbox One

Cyberpunkowy, mroczny świat od studia One More Level

Ghostrunner to dzieło ambitnego polskiego studia One More Level, które odważnie sięga do wzorców ustalonych przez takie kultowe produkcje jak Mirror’s Edge i Dishonored. Cała akcja widziana jest tutaj z perspektywy pierwszej osoby, ale gra nie jest strzelanką. Główne bronie bohatera to nadludzka szybkość i zwinność, zabójczo ostry miecz oraz zapewniana przez cybernetyczne wszczepy zdolność do spowolnienia upływu czasu. Dzięki niej można wykonywać najbardziej niewiarygodne manewry biegania po ścianach czy nadludzkich skoków, a także unikać lub blokować pociski i ciosy wrogów. Starcia przebiegają w mgnieniu oka, a przeciwnicy, choć stanowią wyzwanie i dysponują różnymi groźnymi zdolnościami, zawsze giną od jednego ciosu miecza, który może ich przeciąć na pół.

Ghostrunner przenosi gracza w odległą przyszłość, w której ludzkość została wyniszczona przez apokaliptyczny kataklizm. Przetrwało tylko jedno miasto, potężna Wieża Dharmy, skonstruowana przez genialnego Architekta, a rządzona żelazną ręką przez bezlitosnego tyrana, Klucznika Marę. Wielopoziomową, skąpaną w mroku i oświetlaną neonami metropolią rządzą strach, desperacja i przemoc, gdy ostatni potomkowie ludzkości walczą o przetrwanie i kurczące się zasoby. Cyberpunkowa megastruktura zamieszkana jest przez zorganizowane w kasty społeczności cybernetycznie zmodyfikowanych i wypranych z człowieczeństwa ludzi. W tym tyglu grozy ląduje gracz kierujący poczynaniami głównego bohatera opętanego żądzą zemsty na Kluczniku. Zemsta oznacza przelanie morza krwi, ale także ostatnią szansę przetrwania dla ludzkości.

Ghostrunner raczy doskonałą oprawą wizualną, wykorzystującą potężny silnik graficzny Unreal Engine 4 do wykreowania sugestywnej wizji mrocznego miasta dystopijnej przyszłości. Gra wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie renderowania wysokiej jakości grafiki. Jest to produkcja przeznaczona dla dorosłych odbiorców, pełna grozy zarówno w sferze narracji, jak i dosadnej przemocy w aspekcie wizualnym.

Galeria Ghostrunner

Kup grę Ghostrunner


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro