Dotknij, poczuj, zobacz. Fenomen relacji człowieka z naturą – Peter Wohlleben

  1. Dotknij, poczuj, zobacz. Fenomen relacji człowieka z naturą – Peter Wohlleben
podziel się

Premiera książki Dotknij, poczuj, zobacz. Fenomen relacji człowieka z naturą Petera Wohllebena już 28 października 2019 r.

Do premiery książki pozostało:
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
  • Wydawnictwo: Otwarte
  • Okładka: twarda
  • Liczba stron: 256
  • Wymiary: 135 x 205mm
  • ISBN: 978-83-8135-016-7

Choć współczesny świat to nowoczesne biurowce i bezkresne autostrady, to prawdziwe piękno tkwi w przyrodzie. Jej naturalna zmysłowość odeszła w zapomnienie i mało kto potrafi zachwycać się zielonym lasem i kolorową łąką pełną kwiatów.

Peter Wohlleben w książce Dotknij, poczuj, zobacz. Fenomen relacji człowieka z naturą chce powiedzieć czytelnikom, że na nic nie jest za późno. Że wciąż możemy odzyskać kontakt z matką naturą, aby przekonać się, jak wiele dobrego może ona zrobić dla ciała i ducha. To nieoceniona wartość, by móc czuć, widzieć i słyszeć więcej. Autor zachęca w ten sposób, aby wyostrzyć swoje zmysły i docenić, jaką mają w sobie potęgę. Nie widzimy tego na co dzień, ale to nie oznacza, że tego nie ma. A wystarczy choć przez chwilę pobyć w cieniu drzew, aby poczuć delikatne ukojenie i zrzucić z siebie ciężar wszystkich trosk – zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Lektura tej książki niemalże w magiczny sposób pokazuje, jak ważne jest obcowanie z przyrodą, która działa niczym balsam dla duszy.

Peter Wohlleben napisał także

Kup Dotknij, poczuj, zobacz. Fenomen relacji człowieka z naturą na Allegro


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro